Ενοχλήσεις στη βόλτα;


Status
Κλειδωμένο θέμα


Cisse

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2010
842
0
Athenes - Ag.Paraskevh
Βρε μην τρελλαίνεστε ρίξτε το στο καλαμπούρι...δεν αξίζει να χαλάτε τα νεύρα σας. Προχθές πέρναγα με τον Ερμή από κάπου και βγαίνει μια γιαγιά και μου λέει με ύφος ...<πάρε το σκύλο σου από εδώ τώρα>...και της λέω ...μπείτε στο σπίτι γιατί κηρύχθηκε πόλεμος και θα αρχίσει ο βομβαρδισμός σε λίγο..όλες οι τηλεοράσεις το λένε ..χαμός γίνεται...γιαυτό και εμείς βγήκαμε στα γρήγορα να κάνουμε τσίσα και να πάμε σπίτι..Η γιαγιά λέει τι πόλεμος ..ποιές τηλεοράσεις ..και μπήκε μέσα..τελικά μάλλον θα είδε Τατιάννα ..:D


ΑΠΟΚΛΕΊΕΤΕ να σκέφτηκες τετοιο πραγμα σε κλάσματα δευτερολέπτου, ΑΠΛΑ σε ΘΑΥΜΑΖΩ και στο λεω απο τωρα οτι αμα μου τύχει θα το χρησιμοποιήσω !!!!

Ποσο μου αρεσουν οι ετοιμόλογοι άνθρωποι Ωρες Ωρες!!
 


giorgos kriti

Well-Known Member
24 Σεπτεμβρίου 2008
584
0
εμενα θα μου λυσετε μια απορια??????

αμα ο σκυλος κανει διαρροια σε ασφαλτο (τραχειά) τοτε πως τα μαζευεις? γιατι προχθες την πατισαμε
:p
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
στο λεω απο τωρα οτι αμα μου τύχει θα το χρησιμοποιήσω !!!!
Να επιμείνεις και στο ότι ...χάνονται οι καταθέσεις μας στις Τράπεζες...τώρα το σκέφτηκα αυτό*demonio*
Θα το πω την άλλη φορά...οι ηλικιωμένοι έχουν ενα θέμα με αυτό!!!!Ξέρεις.....καλά στερνά...
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
εμενα θα μου λυσετε μια απορια??????

αμα ο σκυλος κανει διαρροια σε ασφαλτο (τραχειά) τοτε πως τα μαζευεις? γιατι προχθες την πατισαμε
:p
Ναι αυτό είναι ενα θέμα......την είχα πατήσει και εγώ μια φορά....και μου την είπε κάποιος με το δίκιο του. Ευτυχώς που είχα νερό μαζί μου και έριξα πάνω να καθαρίσει....λέμε τώρα.
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.522
772
Ξεσσαλονικη!!!
εχεις μαζι σου ενα κομπρεσερ κ σκαβεις.μετα με την χρηση του φτυαριου γυρνας το σημειο αναποδα κ τσουπ!!!!εγινε η ταρταν αορατην!!!!
 


Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
Να επιμείνεις και στο ότι ...χάνονται οι καταθέσεις μας στις Τράπεζες...τώρα το σκέφτηκα αυτό*demonio*
Θα το πω την άλλη φορά...οι ηλικιωμένοι έχουν ενα θέμα με αυτό!!!!Ξέρεις.....καλά στερνά...
ειδικά άμα αναφέρεις στην πρόταση σου την αγροτική τράπεζα η επιτυχία θα είναι σίγουρη, αν και παίζει μετά να πρέπει να καλέσεις 166 :D


εμενα θα μου λυσετε μια απορια??????

αμα ο σκυλος κανει διαρροια σε ασφαλτο (τραχειά) τοτε πως τα μαζευεις? γιατι προχθες την πατισαμε
:p
η διάρροια είναι υδαρής άρα η μόνη λύση δεν είναι να ρίξεις νερό αλλά κάτι σε στερεή μορφή πχ χώμα, ή άμμο ώστε ν' ανακατευτεί και να τα μαζέψεις ευκολότερα. Βέβαια αποκλείεται να κουβαλάς άμμο μαζί σου αλλά γενικά στους δρόμους υπάρχουν στις άκρες σκόνη και μικροχαλίκια. Αν προσπαθήσεις να τα σπρώξεις προς τη διάρροια το σώζεις κάπως.
 


giorgos kriti

Well-Known Member
24 Σεπτεμβρίου 2008
584
0
η λαλακια ηταν οτι ημουν στο ηρακλειο στο μολο και ηταν ψηλα ουτε νερο μπορουσα να παρω ουτε χωμα να βρω...
τεςπα
τωρα το καλοκαιρι που εχει πολυ κοσμο δεν θα πηγαινω εκει δεν λεει να την ξανα παθω :p
 




giorgos kriti

Well-Known Member
24 Σεπτεμβρίου 2008
584
0
εγω γυρναω το σακουλακι αναποδα βαζω μεσα το χερι και δεν τα αφηνω να πεσουν...
εκεινη την διαρροια δεν την προλαβα και ευτυχως...
θα μου ειχε κανει το χερι αστα να πανε
χαχαχαχαχαχαχαχαχα
:D:D:D:D:D
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.522
772
Ξεσσαλονικη!!!
τζι!!!!!!!!!!!εισαι σιχαμα!!!!!χαχαχαχα!!!!!κ τι μετρας?μηλα?ενα μηλο!!!!δυο μηλα!!!!!τρια μηλα!!!!!

οι ιδιοκτητες με τα μικροσωμα να μετρατε σταφιδες!!!
 


chrysoula

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2011
2.819
31
Αθήνα
τζι!!!!!!!!!!!εισαι σιχαμα!!!!!χαχαχαχα!!!!!κ τι μετρας?μηλα?ενα μηλο!!!!δυο μηλα!!!!!τρια μηλα!!!!!

οι ιδιοκτητες με τα μικροσωμα να μετρατε σταφιδες!!!
Εχω λιώσει στο γέλιο, μπα σε καλό σου....!!!! XAxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaaaaa..... :D :D :D :D :D
 


russellKind

Well-Known Member
14 Ιουνίου 2010
948
4
Θυμαμαι καποιες φορες που ενω τον ειχα βγαλει βολτα,ημασταν σε καποιο μερος για κανα μισαωρο και δεν τα ειχε κανει.Μολις γυρνουσαμε για το σπιτι τα εκανε μπροστα στον κοσμο ο μπαγασας,διπλα στο πεζοδρομιο που εχει ανα καποια μετρα μικρα κομματια με πρασινο.Λες και το εκανε επιτηδες.1-2 φορες που δεν ειχα καποια σακουλιτσα να τα μαζεψω ντραπηκα...
 


Pintsie

Well-Known Member
Banned
7 Ιανουαρίου 2011
1.233
23
Ανθούσα
Θυμαμαι καποιες φορες που ενω τον ειχα βγαλει βολτα,ημασταν σε καποιο μερος για κανα μισαωρο και δεν τα ειχε κανει.Μολις γυρνουσαμε για το σπιτι τα εκανε μπροστα στον κοσμο ο μπαγασας,διπλα στο πεζοδρομιο που εχει ανα καποια μετρα μικρα κομματια με πρασινο.Λες και το εκανε επιτηδες.1-2 φορες που δεν ειχα καποια σακουλιτσα να τα μαζεψω ντραπηκα...
ηθικό δίδαγμα: πάντα παίρνουμε σακουλίτσες μαζί! :)
Εγώ παίρνω από το σούπερ μάρκετ αυτές για το τοστ :Ρ
Συμφέρουν και δεν μυρίζεις κι όλας γιατί είναι χοντρές!
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.522
772
Ξεσσαλονικη!!!
εγω παιρνω αυτες απο το σουπερ μαρκετ....τις σουπερμαρκετενιες που ειναι για τα ψωνια....δεν χωραμε σε κατι μικροτερο!χεχεχε!
 


nasouk

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2010
1.166
3
Ειμαστε βολτα στο Π.Φαληρο , ναι εκει που δεν μαζευει κανεις τιποτα.
Τελος παντων , τα κανει ο Φιντελακος και εχω πολυμπαγκ.Το γεμιζω και παω να το δεσω , και πιεζω παραπανω και περναει ολο το δαχτυλο μεσα (αντιχειρας)απο την σακουλα και η ποσοτητα αναλογικα με την φυλη ετσι?
Νερατζι και εισχωρηση του ''δακτυλου'' κατ εξακολουθηση να ξορκισω το ζεστο τουρτακι απο το δαχτυλο.
Μπλιαχ.
 




nasouk

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2010
1.166
3
Κοιτα πιο σκουρο γυρω απο το νυχι ειναι....:D
Δεν ειμαι τοσο γενναιος να το φερω κοντα στην μυτη μου.:D:D
 


-eleni-

Well-Known Member
18 Απριλίου 2011
433
2
Athens,Kalli8ea
Κοιτα πιο σκουρο γυρω απο το νυχι ειναι....:D
Δεν ειμαι τοσο γενναιος να το φερω κοντα στην μυτη μου.:D:D
δεν υπαρχεις.........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! εχω πεθανει στο γελιο..................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:p:cuniaoo::lol::D:xD:
 




Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.195
Μηνύματα
896.955
Μέλη
19.978
Νεότερο μέλος
Tina78