Εκθεση ΟΚΑ 27-28/3


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Δεν χρειαζεται να εισαι μελος για να βοηθησεις!
Η Κορη μου δηλωσε στην Στελλα, οτι θελει να ειναι γραμματεα κριτη και την εβαλαν!
Και δεν ειμαστε μελη!
 


George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
καλά θα ήταν αυτοί που ασχολούνται με το "άθλημα" να είναι και μέλη, για να μπορούν να παίρνουν μέρος σε αποφάσεις των ομίλων που αφορούν όλους
 




George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
Σε πόσα σωματεία να είσαι πια μέλος?
το "σωστό" είναι στον ΚΟΕ στον Τοπικό και στον Όμιλο φυλής, εαν θέλεις να κάνεις όλο το πρόγραμμα.
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.172
2.998
ΑΤΤΙΚΗ
καλά θα ήταν αυτοί που ασχολούνται με το "άθλημα" να είναι και μέλη, για να μπορούν να παίρνουν μέρος σε αποφάσεις των ομίλων που αφορούν όλους
το σωστό σωστό...
 


Promitheas

Well-Known Member
9 Ιουνίου 2008
2.554
2
Γέρακας
το "σωστό" είναι στον ΚΟΕ στον Τοπικό και στον Όμιλο φυλής, εαν θέλεις να κάνεις όλο το πρόγραμμα.
Η Αθήνα έχει περισσότερους από έναν τοπικούς!

και δεν βάζω τις περιπτώσεις ετεροδημοτών!

Άσε που οι αποφάσεις των τοπικών δεν αφορούν κυνοτεχνικά θέματα!
 


kos

Well-Known Member
9 Ιουλίου 2007
1.550
1
www.giokobullmastiffs.com
Να γραφτουμε σε 5 ομιλους να πληρωνουμε 100ευρω για να μπορουμε να βοηθησουμε σωστα εθελοντικα, μαλιστα, τιποτα αλλο μηπως να τους κανουμε και το τραπεζι;
 


George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
Να γραφτουμε σε 5 ομιλους να πληρωνουμε 100ευρω για να μπορουμε να βοηθησουμε σωστα εθελοντικα, μαλιστα, τιποτα αλλο μηπως να τους κανουμε και το τραπεζι;
σε ποιόν?
 


kos

Well-Known Member
9 Ιουλίου 2007
1.550
1
www.giokobullmastiffs.com
σε ποιόν?
δε βλεπω τι δεν καταλαβαινεις λεω με λιγα λογια οτι δεν μπορει ο καθενας να ειναι γραμμενος παντου, και οτι οποιος θελει να βοηθησει δεν ειναι αναγκη να ειναι μελος τοσο απλα.
 


tangerin

Well-Known Member
25 Μαϊου 2008
741
1
Μιχάλη, είχες πρόθεση να βοηθήσεις, το είπες και δεν σε πήραν?
φιλε Προμηθέα,μου επιτρέπεις το φιλε υποθέτω!!!:_:_:_:_Το γνωρίζει το διοικητικό, πως το γνώριζε εδώ και τόσa χρονια που χρονια είμαι μέλος στον οκά,ότι πάντα είμαι διαθέσιμος.γιατί θα πρέπει όλες τις φορες εγώ να στρέφομαι απέναντι ston OKA για να προσφέρω την βοήθεια μου και όχι αυτός????
Που είmαι μέλος εδώ και πολλά χρονια
!!!!
το γιατί δεν μπορώ να το ξέρω!!!γιατί στρέφονται στα μη μέλη για βοήθεια????p.x όπως η Τifi(εκτος και αν έγινε τώρα) που δεν είναι μέλος και τόσους άλλους που συνήθως κανειςτα τελευταία χρονια ο ΟΚA όπως την κόρη τhς FrenchieFan .Φιλε εγώ ξέρω ότι από πολλά μέλη(παρα πολλά) δεν ζητήθηκε βοήθεια!!!!Εγώ ξέρω ότι πρώτα κοιτάς στhn <<οικογένεια>>σου για βοήθεια και μετά παρα έξω!!!!!!!!!
οποτε δεν πρέπει να μιλαν για εθελοντές!!!!ΟΠΟΤΕ ΕΊΝΑΙ ΘΡAΣΟΣ ΝΑ ΜΙΛΑΝ ΓΙΑ ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΌ!!!!
 


tangerin

Well-Known Member
25 Μαϊου 2008
741
1
το ξέρω ότι δεν ήταν για μένα αυτό αλλα το λέω:):):)εγώ σε πολλούς!!!και όχι μονο σαν τυπικό μέλος αλλα και όπου με χρειάστηκα εγώ ήμουν εκεί!!!!!!!!!! όταν με χρειάστηκαν ήμουνpanta εκεί!!!!!!!!!
 


Promitheas

Well-Known Member
9 Ιουνίου 2008
2.554
2
Γέρακας
Κι εγώ δεν είμαι μέλος του ΟΚΑ...

Και θεωρείς πως οι διοικούντες τον ΟΚΑ αγνοούν την βοήθειά σου?
Δεν την εκτιμούν?
Έχουν προσωπικά μαζί σου?
Σε ξέχασαν?
 


tangerin

Well-Known Member
25 Μαϊου 2008
741
1
Κι εγώ δεν είμαι μέλος του ΟΚΑ...

Και θεωρείς πως οι διοικούντες τον ΟΚΑ αγνοούν την βοήθειά σου?
Δεν την εκτιμούν?
Έχουν προσωπικά μαζί σου?
Σε ξέχασαν?
θεωρώ απλά ότι το κάνουν μονο και μονο για να λένε η ότι δεn τους αρέσεις το χρώμα τις βαφής στα μαλλιά μου...............:):):)
δεν έχω τι αλλo να σκεφτώ!!!!
 




tangerin

Well-Known Member
25 Μαϊου 2008
741
1
:D

ή να μην άρεσε στους κυνηγούς!
δεν νομίζω γιατί όσες φορες έχω βρεθεί σε αυτούς στους στίβους(παρα πολλές )δεν είχα κανένα πρόβλημα!!
Και εκτος αυτό φιλε ζητούμενο μας δεν είναι στο η χορό δεν είναι τι είναι πάνω από το λουρί αλλα τι βρίσκετε κάτω από αυτo!!
δεν νομίζω ότι κανένας εκθέτης κοίτα τον βοηθό στίβου η τον οποιοs τον εξυπηρετεί!!!!
 


George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
καλή επιτυχία σε όλους τους συμφορουμίτες αύριο στην έκθεση, εκθέτες και βοηθούς στίβου .
 


Promitheas

Well-Known Member
9 Ιουνίου 2008
2.554
2
Γέρακας
δεν νομίζω γιατί όσες φορες έχω βρεθεί σε αυτούς στους στίβους(παρα πολλές )δεν είχα κανένα πρόβλημα!!
Και εκτος αυτό φιλε ζητούμενο μας δεν είναι στο η χορό δεν είναι τι είναι πάνω από το λουρί αλλα τι βρίσκετε κάτω από αυτo!!
δεν νομίζω ότι κανένας εκθέτης κοίτα τον βοηθό στίβου η τον οποιοs τον εξυπηρετεί!!!!
Και προφανώς ήταν και εξαιρετική η δουλειά που έκανες! Τουλάχιστον αυτό ξέρω εγώ!
Μαζί σου είμαι λοιπόν και όχι απέναντί σου!
:)
 


tifi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2008
247
0
Αθηνα
φιλε Προμηθέα,μου επιτρέπεις το φιλε υποθέτω!!!:_:_:_:_Το γνωρίζει το διοικητικό, πως το γνώριζε εδώ και τόσa χρονια που χρονια είμαι μέλος στον οκά,ότι πάντα είμαι διαθέσιμος.γιατί θα πρέπει όλες τις φορες εγώ να στρέφομαι απέναντι ston OKA για να προσφέρω την βοήθεια μου και όχι αυτός????
Που είmαι μέλος εδώ και πολλά χρονια
!!!!
το γιατί δεν μπορώ να το ξέρω!!!γιατί στρέφονται στα μη μέλη για βοήθεια????p.x όπως η Τifi(εκτος και αν έγινε τώρα) που δεν είναι μέλος και τόσους άλλους που συνήθως κανειςτα τελευταία χρονια ο ΟΚA όπως την κόρη τhς FrenchieFan .Φιλε εγώ ξέρω ότι από πολλά μέλη(παρα πολλά) δεν ζητήθηκε βοήθεια!!!!Εγώ ξέρω ότι πρώτα κοιτάς στhn <<οικογένεια>>σου για βοήθεια και μετά παρα έξω!!!!!!!!!
οποτε δεν πρέπει να μιλαν για εθελοντές!!!!ΟΠΟΤΕ ΕΊΝΑΙ ΘΡAΣΟΣ ΝΑ ΜΙΛΑΝ ΓΙΑ ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΌ!!!!
Φιλε Μιχαλη:),
εχεις δικιο να λες πως πρεπει να στραφει στα μελη του ο ΟΚΑ για βοηθεια,αλλα δεν βλεπω να υπαρχει προβλημα στο να δεχεται και βοηθεια απο μη μελη. Για την ιστορια του θεματος ,εγω ειμαι μελος του ΟΚΑ εδω και λιγους μηνες.
Λυπαμαι που δεν απευθυνθηκαν προσωπικα σε εσενα για να βοηθησεις,μιας και εμπειρια εχεις και παντα εισαι αποτελεσματικος με τον καλυτερο τροπο μεσα στον στιβο.
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Λυπαμαι που δεν απευθυνθηκαν προσωπικα σε εσενα για να βοηθησεις,μιας και εμπειρια εχεις και παντα εισαι αποτελεσματικος με τον καλυτερο τροπο μεσα στον στιβο.
Αυτο να λεγεται!!
Εκθεση χωρις Μιχαλη γινεται??? Οχι, δεν γινεται!
 


maraki23

Well-Known Member
30 Δεκεμβρίου 2009
169
0
ευχαριστω πολυ κοκονι,το ειχα απορια γιατι παιρνει η εκτροφεασ μασ συνεχεια μεροσ σε εκθεσεισ κ εγραφε στην σελιδα την με τον διασημο χαντλερ Δημητη Μπαρμπαρηγο ο οποιοσ ειναι ο αντρασ της κ ετσι ειχα απορια τι να σημαινει αραγε αυτο..!!σε ευχαριστω πολυ!!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.191
Μηνύματα
896.913
Μέλη
19.976
Νεότερο μέλος
Μαρία8