Εκθεση ΟΚΑ 27-28/3


SKASVIKIS

Member
14 Σεπτεμβρίου 2009
23
0
καλημερα παιδια που θα γινει η εκθεση και ρωταω αν μπορω να μπω να γνωρισω και απο κοντα καποιον εκτροφεα.
Σας ευχαριστω.
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.172
2.998
ΑΤΤΙΚΗ
MEC- Λεωφόρος Λαυρίου 301 Παιανία
εννοείται ότι μπορείς να δεις εκτροφείς.
 






Promitheas

Well-Known Member
9 Ιουνίου 2008
2.554
2
Γέρακας
βγήκε το πρόγραμμα των στίβων της έκθεσης του ΟΚΑ (κάλιο αργά παρά ποτέ....)

ΣΑΒΒΑΤΟ: http://www.oka.gr/oka/images/stories...e/saturday.pdf
ΚΥΡΙΑΚΗ: http://www.oka.gr/oka/images/stories...nce/sunday.pdf

όσοι πιστοί προσέλθετε....και καλή επιτυχία στους συμμετέχοντες!:D
Χρονοδιάγραμμα είναι και εξαρτάται από τις συμμετοχές... πόσο νωρίτερα να βγει?
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.172
2.998
ΑΤΤΙΚΗ
η προθεσμία για την υποβολή συμμετοχής έληξε στις 26/2 και το πρόγραμμα ανακοινώθηκε 24/3, δηλ. ένα μήνα αργότερα.

Δεν κάνω κουμάντο στη δουλειά κανενός , απλά επισημαίνω ότι φτάσαμε στο παραπέντε της έκθεσης....:)
 


George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
οι συμμετοχές έπρεπε να ελεγχθούν απο τον ΚΟΕ και υπήρχαν πάρα πολλοί που δήλωσαν μετά την λήξη της προθεσμίας (όπως πάντα)
 


tifi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2008
247
0
Αθηνα
Ο χρόνος και ο κόπος που απαιτείται για να οργανωθεί μιά έκθεση μορφολογίας (η οποία πρωτοτυπεί διαθέτοντας χρονοδιάγραμμα...έξτρα χρόνος-κόπος δηλαδή) είναι πολύς!!!
Γίνεται σχεδόν άθλος ,αν υπολογίσουμε πως όλη αυτή η δουλειά που χρειάζεται να γίνει,είναι αποτέλεσμα προσπάθειας πολύ λίγων ανθρώπων....
Υπάρχει χώρος γιά εθελοντική προσφορά εργασίας,έτσι ώστε να μειωνόταν ο χρόνος προετοιμασίας,αλλα...δεν υπάρχουν εθελοντές!!!
Στο κομμάτι δε της κριτικής....άπειροι πιστοί!!!
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.172
2.998
ΑΤΤΙΚΗ
οι συμμετοχές έπρεπε να ελεγχθούν απο τον ΚΟΕ
......λογικό:)
και υπήρχαν πάρα πολλοί που δήλωσαν μετά την λήξη της προθεσμίας (όπως πάντα)
.....κλασικό:D

Δεν κάνω κριτική στην δουλειά κανενός...........,επισήμανα μόνο τα στενά χρονικά περιθώρια που έχει κάποιος για να προγραμματίσει την επίσκεψή του στην έκθεση προκειμένου να δεί την φυλή που τον ενδιαφέρει και που δημιουργούνται εξαιτίας των λόγων που πολύ σωστά αναφέρατε.
 
Last edited:


maraki23

Well-Known Member
30 Δεκεμβρίου 2009
169
0
και η εκτροφεασ της μικρουλας που περιμενω θα παρει μεροσ με τα κανις της,αλλα εχω μια απορια ασχετη τι σημενη handler στισ εκθεσεις??
 


tangerin

Well-Known Member
25 Μαϊου 2008
741
1
Ο χρόνος και ο κόπος που απαιτείται για να οργανωθεί μιά έκθεση μορφολογίας (η οποία πρωτοτυπεί διαθέτοντας χρονοδιάγραμμα...έξτρα χρόνος-κόπος δηλαδή) είναι πολύς!!!
Γίνεται σχεδόν άθλος ,αν υπολογίσουμε πως όλη αυτή η δουλειά που χρειάζεται να γίνει,είναι αποτέλεσμα προσπάθειας πολύ λίγων ανθρώπων....
Υπάρχει χώρος γιά εθελοντική προσφορά εργασίας,έτσι ώστε να μειωνόταν ο χρόνος προετοιμασίας,αλλα...δεν υπάρχουν εθελοντές!!!
Στο κομμάτι δε της κριτικής....άπειροι πιστοί!!!
καλά τα λες Tifi,και συγχαρητήρια για το χρονοδιάγραμμα, αλλα δεν ζητήθηκε βοήθεια από την οργανωτή όμιλο!!!!!!!!!!
Οποτε πως να βρεθούν οι εθελοντές από την στιγμή που δεν ζητήθηκαν!!!
 


solco

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2008
807
0
Syros Greece
www.caneguardiano.com
καλά τα λες Tifi,και συγχαρητήρια για το χρονοδιάγραμμα, αλλα δεν ζητήθηκε βοήθεια από την οργανωτή όμιλο!!!!!!!!!!
Οποτε πως να βρεθούν οι εθελοντές από την στιγμή που δεν ζητήθηκαν!!!
Τη βοηθεια μας την προσφερουμε εθελοντικα. Δε νομιζω να προσφερε κανεις τη βοηθεια του και να μην τη δεχτηκαν. Και να δημοσιευσουν στο site "ζητειται βοηθεια" δεν ειναι και οτι πιο κομψο και ευχαριστο για εναν ομιλο. Αντιθετα αν παρει καποιος εθελοντης τηλεφωνο και προσφερει τη βοηθεια του ειναι πολυ ευγενικο και γενεοδωρο...
 


tifi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2008
247
0
Αθηνα
συγχαρητήρια για το χρονοδιάγραμμα, αλλα δεν ζητήθηκε βοήθεια από την οργανωτή όμιλο!!!!!!!!!!
Οποτε πως να βρεθούν οι εθελοντές από την στιγμή που δεν ζητήθηκαν!!!
-Τα συγχαρητηρια για το χρονοδιαγραμμα,δεν τα εισπρατω εγω...δεν το εκανα εγω!
Απευθυνονται στον ΟΚΑ που εφτιαξε το συγκεκριμενο χρονοδιαγραμμα.
-Βοηθεια ζητηθηκε,σε προσωπικο επιπεδο μιας και ειναι αδυνατον να ζητηθει διαφορετικα,και ανταποκριθηκαν ελαχιστοι ανθρωποι.
-Οποιος εχει την επιθυμια να προσφερει την βοηθεια του,βρισκει τροπο να το κανει...
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
ο handler είναι ο χειριστής του σκύλου κατα την διάρκεια της επιδειξης-σε άλλες χώρες υπάρχουν πολλοί επαγγελματίες χειριστές οι οποίοι τρέχουν πολλά σκυλιά διάφορων εκτροφέων

Εγώ έχω προσφερθεί παλαιότερα αλλά δεν έλαβα ούτε κάν απάντηση...
Γενικά
πολύ στραβό το κλίμα...
 


tangerin

Well-Known Member
25 Μαϊου 2008
741
1
Τη βοηθεια μας την προσφερουμε εθελοντικα. Δε νομιζω να προσφερε κανεις τη βοηθεια του και να μην τη δεχτηκαν. Και να δημοσιευσουν στο site "ζητειται βοηθεια" δεν ειναι και οτι πιο κομψο και ευχαριστο για εναν ομιλο. Αντιθετα αν παρει καποιος εθελοντης τηλεφωνο και προσφερει τη βοηθεια του ειναι πολυ ευγενικο και γενεοδωρο...
δεν είπα το αντίθετο!αλλα στα μέλλη του ο όμιλος θα μπορούσε να ζήτηση
 


tangerin

Well-Known Member
25 Μαϊου 2008
741
1
-Τα συγχαρητηρια για το χρονοδιαγραμμα,δεν τα εισπρατω εγω...δεν το εκανα εγω!
Απευθυνονται στον ΟΚΑ που εφτιαξε το συγκεκριμενο χρονοδιαγραμμα.
-Βοηθεια ζητηθηκε,σε προσωπικο επιπεδο μιας και ειναι αδυνατον να ζητηθει διαφορετικα,και ανταποκριθηκαν ελαχιστοι ανθρωποι....
Τα συγχαρητήρια ήταν για τον ΟKA και oxi προσωπικά σε σένα.Τώρα αν ζητήθηκε προσωπικά βοήθεια σε κάποιους απορώ γιατί ο όμιλος δεν στράφηκε για βοήθεια στα μέλη του?
-Οποιος εχει την επιθυμια να προσφερει την βοηθεια του,βρισκει τροπο να το κανει...
ελπίζω αυτό να μην το λες προσωπικά για μένα !!!όπως γνωρίζεις το έχω και συνεχίζω να το κάνω κατά εξακολούθηση για παρα πολλά χρονια.Έχω βαρεθεί γενικά να ακούω σε κάθε έκθεση ότι δεν βοηθάει κανένας και δεν υπάρχουν εθελοντές κτλ.Και πως να υπάρχουν από από την στιγμή που δεν την ζητάνε βοήθεια
 
Last edited:


tifi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2008
247
0
Αθηνα
ελπίζω αυτό να μην το λες προσωπικά για μένα !!!όπως γνωρίζεις το έχω και συνεχίζω να το κάνω κατά εξακολούθηση για παρα πολλά χρονια.
Δεν μιλουσα προσωπικα για εσενα (δεν ξερω καν ποιος/α εισαι.....).
 




George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
όποιος έχει όρεξη και διάθεση να προσφέρει μπορεί να ζητήσει να γίνει μέλος του ΟΚΑ, μια απλή αίτηση χρειάζεται.
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.191
Μηνύματα
896.913
Μέλη
19.976
Νεότερο μέλος
Μαρία8