Εκθεση ΟΚΑ 27-28/3


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.172
2.998
ΑΤΤΙΚΗ
και οι ελάχιστες αξιοπρεπείς φωτογραφίες που πρόλαβα να τραβήξω πριν η μηχανή μου παραδώσει πνεύμα....





 










vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.225
10.277
Athens
:D:D:D αυτη που φαινεται καλα ειναι η Μονα Λιζα. Το ειδυλιο ομως ηταν με την Καρμεν.:)
To ξέρω καλέ... τά 'μαθα! Στη φωτό ενοούσα την σκούρα που είναι ξαπλωμένη με το λάγνο βλέμμα...
 






Promitheas

Well-Known Member
9 Ιουνίου 2008
2.554
2
Γέρακας
Και ο προσωπικός μου έρωτας από την συγκεκριμένη έκθεση... (και αυτός υπάρχει και δεν είναι προϊόν φωτομοντάζ)!


Φωτογραφία: K. Kontadakis
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
Και ο προσωπικός μου έρωτας από την συγκεκριμένη έκθεση... (και αυτός υπάρχει και δεν είναι προϊόν φωτομοντάζ)!


Φωτογραφία: K. Kontadakis
ενταξει, εγω εχω αρρωστησει με αυτον απο χθες που τον ειδα (καρδουλες-καρδουλες-καρδουλες)........αχ βαχ.........
 


Promitheas

Well-Known Member
9 Ιουνίου 2008
2.554
2
Γέρακας
ενταξει, εγω εχω αρρωστησει με αυτον απο χθες που τον ειδα (καρδουλες-καρδουλες-καρδουλες)........αχ βαχ.........
Και πίστεψέ με πως η φωτογραφία δεν αποτυπώνει ούτε στο ελάχιστο την ποιότητα (και την απίστευτη κίνηση) αυτού του σκύλου... όταν μπήκε και έπαιξε για το group καθόμασταν με τον duaz και ξεροσταλιάζαμε στην κερκίδα! Ακόμα και ο ξένος κριτής (που φαντάζομαι πως δεν έχει δει και πολλούς Ελληνικούς Ιχνηλάτες στην ζωή του) του έδωσε την ομάδα χωρίς να ανοιγοκλείσει μάτι!

Σπάνια ποιότητα σκύλου!
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
εσυ που ξερεις τα πολλα και βρισκεις και τα λιγα, για πες μας λοιπον μαμα, μπαμπα, παππου γιαγια, εκτροφεα κλπ κλπ....
(και φωτογραφιες θελω!)
 




cocker-fan

Well-Known Member
28 Ιουλίου 2007
264
1
Acharnai
Απίστευτη κίνηση...απιστευτο σκυλί...
Ποιός είναι ο εκτροφέας?

Τρομερός σκύλος ...
Ήμουν γραμματέας κριτή στον στίβο του και μπορώ να πω οτι αναμεσα στις 16 συμμετοχές πήρε άξια τον τίτλο Καλύτερου Φυλής..
Το όνομα του ειναι 'Εκτωρ'.Μαμά: Αύρα,Μπαμπάς:Άγης
Εκτροφέας: Σ.Μπατζάκης.
Ιδιοκτήτης: Η.Ηλιάδης
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Να παραθέσω κι εγώ λίγες φωτογραφίες (όχι βέβαια πολύ επαγγελματικές:)) του αδελφού μας Solo και της φιλενάδας μας Sassy:

Η πανέμορφη Sassy
Picture 009..jpg

Ο Solo, ιδιαίτερα συνεργάσιμος με τον κριτή:)
Picture 001..jpg

Ο Solo ...όλα τα λεφτά:cool:
Picture 003..jpg

Solo, άντε, λίγο ακόμα και τελειώσαμε:(
Picture 004..jpg

Ούφ... αυτό ήταν, τελειώσαμε!!!
Picture 007..jpg
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.191
Μηνύματα
896.913
Μέλη
19.976
Νεότερο μέλος
Μαρία8