Εθνική Έκθεση ΚΟΕ 28-29/6/08


sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
chris paras said:
μπορει καποιος να ερθει απλα για την βολτα?
και βεβαια οι περισοτεροι για το χαζι παμε

chris paras said:
και επισης μπορει να φερει και το σκυλο του?
τσου! ανευ σκυλων
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Να πω κάτι? Μη με βρίσετε όμως.

Κανονίζουν λοιπόν την έκθεση:
1. Βράδυ
2. Σε περιοχή μέσα στη σκνίπα
3. Κατακαλόκαιρο

Είναι ποτέ δυνατόν? Τα σκυλιά τα σκέφτονται? Αυτή η έκθεση θα έχει θύματα δεν το καταλαβαίνω!!! Έστω να την άρχιζαν πρωί!!!
 


sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
Chloe said:
Έστω να την άρχιζαν πρωί!!!
θα πεθαινες απο την ζεστη!!

δεν μιλαμε για σκνιπα! μιλαμε για κουνουπη που θα γινετα πανικος! και επειδη ο δημαρχος μαραθωνα παει φυλακη δεν βλεπω να ψεκαζουν φετος
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Νομίζω πως είναι απόλυτα λογικό να γίνεται βράδυ. Μεσημεριάτικα μέσα στο λιοπύρι θα ήταν αδύνατον να σταθούν άνθρωποι και σκύλοι.

Τα περί σκνίπας τα θεωρώ λίγο υπερβολικά και σίγουρα δεν αποτελούν επαρκή λόγο για να μην γίνονται εκθέσεις στο Marathon land. Εξάλλου η σκνίπα είναι παντού, δεν είναι μόνο στο Μαραθώνα.

Σχετικά με την διοργάνωση το καλοκαίρι, έχω και εγώ τις ενστάσεις μου, αλλά το θεμα είναι αποκλειστικά και μόνο του ΚΟΕ
 


DASTY

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2007
770
0
Thessaloniki
www.scarvasstrand.com
Στον ίδιο χορό που διοργανώνεται έκθεση ζούνε καθημερινά τα καλύτερα γερμανικά στην χωρα με πολλές διάκρισης αιτώ εξωτερικό
E αν αυτά επιβιώνουν(ζουν και βασιλεύουν)θα μπορέσουν και τα δικά μας για δυο νύχτες!!!

:wink: Η δυσφήμιση τον επαγγελματιών του χορού δεν επιτρέπεται από το Dogforum.gr αν φυσικά το τιμάμε καλά :wink: 8)
 


sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
DASTY said:
Στον ίδιο χορό που διοργανώνεται έκθεση ζούνε καθημερινά τα καλύτερα γερμανικά στην χωρα με πολλές διάκρισης αιτώ εξωτερικό
E αν αυτά επιβιώνουν(ζουν και βασιλεύουν)θα μπορέσουν και τα δικά μας για δυο νύχτες!!!

:wink: Η δυσφήμιση τον επαγγελματιών του χορού δεν επιτρέπεται από το Dogforum.gr αν φυσικά το τιμάμε καλά :wink: 8)
επειδη εγω ζω στην περιοχη και τα σκυλια μου το ιδιο)οπως και τα σκυλια πολλων αλλων)! δεν νομιζω οτι το θεμα εχει καποια προεκταση στις πιθανες αρωστιες για τα ζωα. το προβλημα θα το εχουμε εμεις, που θα μας ζαλισουν.
 


DASTY

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2007
770
0
Thessaloniki
www.scarvasstrand.com
sir-elric said:
DASTY said:
Στον ίδιο χορό που διοργανώνεται έκθεση ζούνε καθημερινά τα καλύτερα γερμανικά στην χωρα με πολλές διάκρισης αιτώ εξωτερικό
E αν αυτά επιβιώνουν(ζουν και βασιλεύουν)θα μπορέσουν και τα δικά μας για δυο νύχτες!!!

:wink: Η δυσφήμιση τον επαγγελματιών του χορού δεν επιτρέπεται από το Dogforum.gr αν φυσικά το τιμάμε καλά :wink: 8)
επειδη εγω ζω στην περιοχη και τα σκυλια μου το ιδιο)οπως και τα σκυλια πολλων αλλων)! δεν νομιζω οτι το θεμα εχει καποια προεκταση στις πιθανες αρωστιες για τα ζωα. το προβλημα θα το εχουμε εμεις, που θα μας ζαλισουν.

Σύμφωνο
8)
 






Promitheas

Well-Known Member
9 Ιουνίου 2008
2.554
2
Γέρακας
DASTY said:
:wink: Η δυσφήμιση τον επαγγελματιών του χορού δεν επιτρέπεται από το Dogforum.gr αν φυσικά το τιμάμε καλά :wink: 8)
Βοηθήστε με, γιατί δεν με βοηθάει ο εγκέφαλός μου...
που ακριβώς υπάρχει δυσφήμιση επαγγελματία?

Κι αν είναι έτσι... πως ζητείται στο subforum του Rottweiler από μέλος του φόρουμ να κατονομάσει τον εισαγωγέα που, κατά τα λεγόμενα του, τον εξαπάτησε?
 




LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
46
thessaloniki
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
ποιος ειναι κακοβουλος???ποιος χορευτης?

το subforum τι το εμπλεξες?
διαβασες το υφος λειτουργιας του πριν εγγραφεις???
 


sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
ο ανθρωπος δεν ειναι ανορθογραφος ελληνας (σαν την αφεντομουτσουναρα μου ) ειναι ξενος που μιλαει καλα ελληνικα.

και αυτου την γλωσσα δεν την μιλατε :shock:
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Promitheas said:
DASTY said:
:wink: Η δυσφήμιση τον επαγγελματιών του χορού δεν επιτρέπεται από το Dogforum.gr αν φυσικά το τιμάμε καλά :wink: 8)
Βοηθήστε με, γιατί δεν με βοηθάει ο εγκέφαλός μου...
που ακριβώς υπάρχει δυσφήμιση επαγγελματία?

Κι αν είναι έτσι... πως ζητείται στο subforum του Rottweiler από μέλος του φόρουμ να κατονομάσει τον εισαγωγέα που, κατά τα λεγόμενα του, τον εξαπάτησε?
Δεν έγινε καμία δυσφήμιση σε κανένα επαγγελματία.
Το Rott sub , λόγω εξειδίκευσης, διέπεται από άλλο καθεστώς :

Σχολιασμός ονομάτων, σκύλων, αναφορές σε εκτροφεία ή εκπαιδευτές επιτρέπονται, η εξειδίκευση του forum το επιβάλλει, αλλά απαγορεύεται η δυσφήμιση χωρίς λόγο, εξύβριση και γενικά επιβάλλονται όλοι οι κανόνες καλής συμπεριφοράς που ισχύουν σε forum ή γενικά ... για ο,τιδήποτε γραφεί υπεύθυνος είναι αυτός που το δημοσιεύει και όχι το forum.

Για όλους τους παραπάνω λόγους η συμμετοχή των μελών στο rottweiler subforum θα γίνεται κατόπιν αίτησης στον υπεύθυνο administrator του usergroup, με προσωπικό μήνυμα, όπου θα αναφέρονται τα προσωπικά στοιχεία του χρήστη (ονοματεπώνυμο-τηλέφωνο)


Rottweiler subforum
 


Promitheas

Well-Known Member
9 Ιουνίου 2008
2.554
2
Γέρακας
LUNA07 said:
το subforum τι το εμπλεξες?
διαβασες το υφος λειτουργιας του πριν εγγραφεις???
Το δικαίωμα της αθωότητας είναι σε κάθε περίπτωση ιερότερο από οποιεσδήποτε αναπόδεικτες αποχρώσεις ενδείξεις ενοχής. Νομικά λοιπόν έχει ιδιαίτερα βαρύνουσα σημασία. Γι αυτό και όποιες αναπόδεικτες κατηγορίες μπορούν να αντιμετωπιστούν σαν συκοφαντικές.

Θα μου πείτε που υπήρξε δυσφήμιση?
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Έκανα ένα σχόλιο, θεωρήθηκε δυσφήμιση,από τον DASTY, είπα ότι δεν το είχα σκοπό, η ROTTIE ως μοντ έκρινε ότι δεν υπήρξε δυσφήμιση, γιατί να το συνεχίσουμε? :wink:
 


Promitheas

Well-Known Member
9 Ιουνίου 2008
2.554
2
Γέρακας
Chloe said:
Έκανα ένα σχόλιο, θεωρήθηκε δυσφήμιση,από τον DASTY, είπα ότι δεν το είχα σκοπό, η ROTTIE ως μοντ έκρινε ότι δεν υπήρξε δυσφήμιση, γιατί να το συνεχίσουμε? :wink:
Έτσι... κουβέντα να γίνεται!

Δεν είδες οι άλλες συζητήσεις που οδήγησαν?
:lol: :lol: :lol:
 


Milou

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2008
1.019
1
Αθήνα
Παιδία 1000 συγνώμη για το άσχετο αλλά να...... αναρωτιέμαι τόσες μέρες άμα θα έχει και σουβλάκια στην έκθεση;;
 


LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
46
thessaloniki
Promitheas said:
LUNA07 said:
DASTY said:

Σύμφωνο
8)

Φωνηεν
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Κακόβουλοι... οι χορευτές ("επαγγελματίες του χορού") τι δουλειά έχουν σε σκυλάδικο φόρουμ?
μετα απο πολυ σκεψη ....

το περι αθωοτητας που εγραψες το αφηνω ασχολιαστο ...

τα παραπανω τα εκανες quote με σχολιασμο εχεις καποια εξηγηση?
εκτος εαν απλα ηθελες να χαριτολογησεις :wink:
 


DASTY

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2007
770
0
Thessaloniki
www.scarvasstrand.com
Η χαρά της σκνίπας... ΨΕΚΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ!
και να με τριπανε τα κουνουπια.

το ειχει πει και η frenchi ποιο πριν! ειδικα εκει που ειναι θα γινεται χαμος.
και εμάς θα φάνε οι σκνίπες
. Σε περιοχή μέσα στη σκνίπα

Όταν χορός έκθεσις λειτουργεί και "σαν κάτι άλλο" σίγουρα το δυσφημίζουμε κάνοντας τέτοια σχόλια,πιστεύω μου 8)

Πιστεύω ότι σε ένα dogforum σίγουρα είναι πιο σωστό να δίνουν συμβουλές η "ζαχαροπλάστες" παρα η "χορεύτριες του χορού" :roll:

από τον 98' δεν άλλαξε τίποτα ορισμένη το παίζανε τότε(το σκύλο)και συνεχίζουν να το κάνουν και σήμερα :wink:
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.191
Μηνύματα
896.913
Μέλη
19.976
Νεότερο μέλος
Μαρία8