Να συστηθώ.....Muffin !!!


17 Νοεμβρίου 2015
140
223
49
Στο Forum είμαι από τη δευτερη μέρα απόκτησης της Muffin.Ο λόγος που με φρέναρε και δεν ανέβασα ποτέ φωτογραφία της ήταν ο ΕΝΤΕΛΩΣ ΛΑΘΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΑΠΟΚΤΗΣΗΣ ΤΗΣ !Για το τρόπο αυτό έχω μετανιώσει και έχω θυμώσει πάρα πολύ με τον εαυτό μου!Έχω παιδευτεί και εγώ και η Muffin πάρα πολύ από τις 2 Οκτωβρίου 2015 που μπήκε στην οικογένειά μας!Έχω ξοδέψει τόσα χρήματα σε γιατρούς και φάρμακα που θα έπαιρνα κουτάβι από το καλύτερο εκτροφείο και θα είχε γλυτώσει τη τόση ταλαιπωρία το σκυλί!Παρ'όλα αυτά όμως την αγαπήσαμε από τη πρώτη μέρα και της παρέχουμε όλα εκείνα που κάνει ένα σκυλί ευτυχισμένο δίπλα στην οικογένειά του!Αν όμως η διαχείρηση του forum κρίνει ότι το ποστ δε πρέπει να ανέβει παρακαλώ να το σβήσει!!!bv.jpg
 










mariatheo

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2015
828
435
Στο Forum είμαι από τη δευτερη μέρα απόκτησης της Muffin.Ο λόγος που με φρέναρε και δεν ανέβασα ποτέ φωτογραφία της ήταν ο ΕΝΤΕΛΩΣ ΛΑΘΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΑΠΟΚΤΗΣΗΣ ΤΗΣ !Για το τρόπο αυτό έχω μετανιώσει και έχω θυμώσει πάρα πολύ με τον εαυτό μου!Έχω παιδευτεί και εγώ και η Muffin πάρα πολύ από τις 2 Οκτωβρίου 2015 που μπήκε στην οικογένειά μας!Έχω ξοδέψει τόσα χρήματα σε γιατρούς και φάρμακα που θα έπαιρνα κουτάβι από το καλύτερο εκτροφείο και θα είχε γλυτώσει τη τόση ταλαιπωρία το σκυλί!Παρ'όλα αυτά όμως την αγαπήσαμε από τη πρώτη μέρα και της παρέχουμε όλα εκείνα που κάνει ένα σκυλί ευτυχισμένο δίπλα στην οικογένειά του!Αν όμως η διαχείρηση του forum κρίνει ότι το ποστ δε πρέπει να ανέβει παρακαλώ να το σβήσει!!!View attachment 57489
Καλός ήρθες Μιχάλη να χαίρεσαι την muffin σου.ευχομαι απο δω και πέρα ολα να ειναι τέλεια για εσάς.(y)
 
























Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Χα! Ώστε ήσουν κι εσύ ένας από αυτούς με τα πμ!

Να την χαίρεσαι και να είναι πάντα υγιής!

Για εξιλέωση θα γράψεις εκατό φορές, και χωρίς κόπυ-πέιστ, "Δεν θα ξαναπάρω σκύλο από ανεύθυνη γέννα". Εναλλακτικά, μπορείς να ενημερώνεις υποψήφιους σκυλογονείς για τα στραβά των ανεύθυνων γεννών, που δεν έχουν επίπτωση μόνο στα κουτάβια αλλά γενικότερα στο είδος σκύλος.

Καλή ζωή με τη Muffin!
 


M_and_M

Well-Known Member
10 Μαρτίου 2014
232
501
Athens
Κούκλα είναι, να τη χαίρεστε!
(και να μην την ταΐζετε μάφινς :p )

Χα! Ώστε ήσουν κι εσύ ένας από αυτούς με τα πμ!
Kάτι έχω χάσει εγώ εδώ... πήρε κι αλλού το μάτι μου κάτι, αλλά που; οεο;
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Κάπου σε ένα θέμα με κουτάβι από πετ σοπ, που δυστυχώς δεν τα κατάφερε, ο εκεί θεματοθέτης είπε ότι έχει λάβει πολλά πμ από μέλη που είπαν ψέμματα για τον τρόπο απόκτησης του συντρόφου τους, για να μην γίνει το συνηθισμένο πέσιμο από μέρους μας. Έκτοτε, πότε πότε κάνουμε πλάκα με αυτό
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.190
Μηνύματα
896.907
Μέλη
19.975
Νεότερο μέλος
Michael1924