Μπολ φαγητού κ νερού


manin

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2012
458
250
Πλαστικά δαγκωτό.
Ελαφριά και πρακτικά.

Γιατί προβληματίζεσαι τόσο;
Σιγά μην υπάρχει ουσιαστικός λόγος, για το τι έχει διαλέξει ο καθένας.
Οτι του κάτσει στο μάτι και στην πρακτικότητά του.
Η Ροξυ έχει ξηροδερμια χρόνια τώρα κ δεν έχω καταφέρει να το αλλάξω αυτό...Ψάχνω να εξάλειψη κάθε τι που μπορεί να δημιουργει πρόβλημα
 


manin

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2012
458
250
Κεραμικά σε νορμάλ μέγεθος για 30 κιλά σκυλί δεν έχω βρει...Εννοώ να τα δω κι από κοντά...
Βρήκα όμως από μελαμίνη...δεν έχω ιδέα...
Εγώ ξέρω μελαμίνη των ξύλων και αν είναι αυτή νομίζω δεν είναι καλό. Πάντως ήταν ακριβά

Η εταιρεία είναι η zee.dog

Απόψεις περί αυτού;
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.705
7.832
Οτιδήποτε άλλο εκτός του μεταλικού μπωλ (καλής ποιότητας να μη σκουριάζει) μπορεί να περιέχει επικίνδυνα χημικά. Ακόμα και τα πορσελάνινα γιατί είναι βαμμένα.
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.225
10.274
Athens
Οτιδήποτε άλλο εκτός του μεταλικού μπωλ (καλής ποιότητας να μη σκουριάζει) μπορεί να περιέχει επικίνδυνα χημικά. Ακόμα και τα πορσελάνινα γιατί είναι βαμμένα.
Όλοι οι 2ποδοι σε πορσελάνινα ή τύπου πορσελάνινα τρώμε!
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.705
7.832
Όλοι οι 2ποδοι σε πορσελάνινα ή τύπου πορσελάνινα τρώμε!
Ναι γιατί λίγα χημικά καταναλώνουμε εμείς.
Η αλήθεια είναι αυτή που έγραψα. αν είναι από ανοξείδωτο ατσάλι το μπωλ είναι το πιο ασφαλές. Και εφόσον ο άνθρωπος το ψάχνει του λέω τα γεγονότα.
Τώρα τι τρώμε εμείς ή πόσο επικίνδυνες είναι οι ξηρές τροφές που δίνουμε στα ζώα μας, ο αέρας που αναπνέουμε κλπ είναι άλλη ιστορία.
 
  • Like
Reactions: manin and GRDANE


manin

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2012
458
250
Οτιδήποτε άλλο εκτός του μεταλικού μπωλ (καλής ποιότητας να μη σκουριάζει) μπορεί να περιέχει επικίνδυνα χημικά. Ακόμα και τα πορσελάνινα γιατί είναι βαμμένα.
Πως καταλαβαίνω ότι είναι καλή ποιότητα;
Από την τιμή;

Ευχαριστώ
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.305
7.980
Πως καταλαβαίνω ότι είναι καλή ποιότητα;
Από την τιμή;

Ευχαριστώ
Μεταλλικο δαγκωτο καταρχας , ειναι μακραν τα πιο ευκολα να καθαριστουν.

Εχω αγορασει περιπου 20 μεταλλικα για σκυλια γατες κτλ καποια τα εχω 4-5-6 χρονια, δε σκουριασε κανενα εκτος επο ενα. Ηταν το πιο ακριβο που εχω παρει, καπου ημουν επαρχια και ειχα ξεμεινει. Σκουριασε μεσα σε μηνες.
Θεωρω ειναι δυσκολο να σου πετυχει μαπα μεταλλικο και αμα σου πετυχει ειναι φθηνα οκ ποσο κανουν 4-5-6 ευρω μαξ δεν εγινε και τιποτα.

Τα πιο πολλα που εχω εδω ειναι Pet4u , δε μου εχουν σκουριασει. Και ενα του τζαμπο και κατι χαρισμενα αγνωστης προελευσης.... ουτε αυτα εχουν παθει τιποτα τοσα χρονια παντως.
 
Last edited:


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.190
Μηνύματα
896.910
Μέλη
19.975
Νεότερο μέλος
Michael1924