presa canario-Capone


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.522
772
Ξεσσαλονικη!!!
θανο,ειναι 55.300....δεν τον λες αδυνατο....χεχεχε.εχει αθλητικη γραμμη ,για αυτο σου φαινεται αδυνατος.σιγουρα το σκαρι παιρνει να βαλει κιλα,αλλα δεν θελω να γεμισω τον σκυλο με κιλα που δεν του χρειαζονται...
 










ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Φιλε Λαυρεντη, απλα ο σκυλος σου ειναι ΑΠΑΙΧΤΟΣ να τον χαιρεσαι! 55,300, σκυλαρος ειναι λεμε...
Μου αρεσει παρα πολυ...
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.743
Θεσ/νίκη
θανο,ειναι 55.300....δεν τον λες αδυνατο....χεχεχε.εχει αθλητικη γραμμη ,για αυτο σου φαινεται αδυνατος.σιγουρα το σκαρι παιρνει να βαλει κιλα,αλλα δεν θελω να γεμισω τον σκυλο με κιλα που δεν του χρειαζονται...
Παναγιά μου, αυτό που βλέπω στις φωτογραφίες είναι 55 κιλά?Δεν το ήξερα ότι πάνε τόσο!
Fit κορμάκι όμως...μπράβο να περνάς καλά μαζί του Λαυρέντη!Ζωή να χει το χαϊβάνι!
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.522
772
Ξεσσαλονικη!!!
ευχαριστω παιδια!!!στελιο εχει κ πιο βαρια απο τον καπο.ιδιο υψος,70+ ,62-68 κιλα,αλλα νομιζω οτι ειναι υπερβολη...ισως τα παιρνει ο σκυλος απο μονος του,αλλα εχει κ μερικους ιδιοκτητες που μπουκωνουν φαγητο για να παρει..φταιμε κ εμεις λιγακι..οπως ειπε κ μια φιλη απο εδω,μας εχει κατσει στο κεφαλι το the bigger,the better....
 
Last edited:








ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Αλλά που να πηγαίνει;
Σε αδειες, σε μισθους, σε κερδη, σε δυναμεις, σε αλλα πραγματα που οσο πιο πολυ ποσοτητα εχουν τοσο πιο ''χορταστικα'' ειναι...:)
Τωρα για εμψυχο, το οσο μεγαλυτερο τοσο καλυτερο παει ; Δεν παει...Αν ηταν ετσι, εγω θα ειχα παρει αγγλικο ;; :D
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.522
772
Ξεσσαλονικη!!!
συμφωνω!!!αλλα δεν ισχυει κ για ιδιες ρατσες....οπως κατι κορυφες!!!90 κιλα ροτ κτλ κτλ.....ε οχι ρε φιλε....το ροτ με τα 50 ειναι καλυτερο απο το εργολαβικο ροτ,αλλα δεν ριχνει ντουβαρι!
 


STAMOSCHIOS

Well-Known Member
10 Σεπτεμβρίου 2009
58
1
CHIOS
Το σκυλί είναι κορυφαίο. Μπράβο που αντέχεις στον πειρασμό να το "αφήσεις" να πάρει κάνα πεντάκιλο.
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.522
772
Ξεσσαλονικη!!!
ευχαριστω!μου αρεσει πιο πολυ ετσι φιλε μου,οχι μονο σαν εμφανιση,αλλα κ σαν τροπος κινησης.χωρια φυσικα τα θετικα που εχει ενας χωρις βαρος σκελετος κ σωμα γενικα, στην υγεια του..
 


kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
Μα τι παιδι!!!

αχ Καπονε!! I LOVE YOU!!!

Μπραβο βρε Λαυρεντη! Σκυλαρος με τα ολα του!!


αυτο ειναι το εξοχικο μας?? εεεχεχεχε!!:rolleyes:
 




Eammon

Well-Known Member
8 Ιουλίου 2010
516
0
Αθηνα
Φιλαρακο ωραια ειναι τελικα αυτα τα presa canario!!!"Δουλευουν" καθολου η τσαμπα η φημη τους?
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.522
772
Ξεσσαλονικη!!!
φιλε,αν σου ελεγα "μονο φαι κ σκατο"....δεν θα ελεγα ψεματα!!!!

κ μου θελει κ ενσημο το λαμογιο κ στραβωσε κ με τον παγκαλο!ακου λεει μαζι τα φαγαμε!!!αυτος εχει τρελαθει στη μπριζολα κ εγω κλανω κροκετες!
ειναι οι σκυλισιοι γκαρφιλντ φιλε...ασε....καλυτερα παρε κανα μπαντογκ!