OKA Διπλή έκθεση 2-3 Απριλίου 2011




kimonas

Banned
Banned
8 Οκτωβρίου 2009
847
2
Αθήνα - Γαλάτσι
Άλλα άλλα....Μόνο αυτά???? :p :p :D :D....Καταρχήν ποιες ήταν οι συμμετοχές?? Δεν έχω ιδέα γιατί ούτε μπόρεσα να πάω ούτε πρόλαβα να ασχοληθώ λόγω δουλειάς....Αύριο θα πάω όμως!!!
 




Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.809
H Cinderella μου σημερα μας εξεπληξε ολους και πηρε ΒΟΒ!! Κερδιζοντας και την ΜοναΛιζα= που ειναι εδω και καιρο πρωταθλητρια!!
Εκλεψε την παρασταση η μικρη!!! Συγχαρητηρια για αλλη μια φορα:D
 








Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Περιμένουμε βέβαια να μάθουμε τα (ευχαριστα ελπίζω) νέα, και από τους υπόλοιπους σημερινούς αλλά και από τους αυριανούς!
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Φωτογραφίες απο χθες (δειξτε κατανόηση, ούτε καλές φωτογραφίες βγάζω, ούτε καλή μηχανή έχω)

IMGP0438..jpg
IMGP0444..jpg
IMGP0447..jpg
IMGP0453..jpg
 

Attachments



Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Το κανίς mini που πήρε ΒΟΒ:
IMGP0451..jpg

Το Μακρύτριχο τσιοταουα που πήρε ΒΟΒ (2 ήταν όλα κι όλα)
IMGP0483..jpgIMGP0488..jpgIMGP0493..jpg
 

Attachments



zarof

Well-Known Member
24 Μαρτίου 2011
395
0
44
Νεα Αρτακη


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
IMGP0495..jpgIMGP0480..jpgIMGP0494..jpgIMGP0492..jpg

Δεν κατάφερα να φωτογραφίσω πολλά, ούτε να δω με τα μάτια μου όσα ήθελα, αλλά πέρασα ΠΟΛΥ ωραία :)
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Μια χαρα ειναι οι φωτογραφιες. Μου αρεσει παρα πολυ η 4η που εχει ουρα ανεμιστηρα :D
ε αυτές που ανέβασα είναι οι best of the best απο αυτές που έβγαλα, φαντάσου τις υπόλοιπες πως είναι :D

IMGP0498..jpg
 






l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.705
7.832
Tέλειαα, παιδιά ευχαριστούμε που μας μεταφέρετε λίγο το κλίμα με τις φώτο σας!!!
 


PurpleSkies

Well-Known Member
14 Φεβρουαρίου 2011
65
0
Αθηνα
Λοιπον ηταν η πρωτη εκθεση που πηγα ποτε...μου αρεσε τοσο πολυ!! Περάσαμε υπέροχα εστω για το λιγο που προλαβαμε (το δευτερο κομματι μονο)!
Καταχαρηκα και το Yorkshire που δεν ηταν με κομμενη ουρα, συζητησα και με την ιδιοκτητρια...
Κι ερωτευτηκα -κεραυνοβολα!- το Dogo Argentino και το κοκόνι....

Πολλα συγχαρητηρια στους συμμετεχοντες (βλεποντας και το -υπεροχο- γαλλικο μπουλντογκ ειδα λογικα και την FrenchieFan, ομως ντραπηκα να συστηθω γιατι δε τα εχουμε πει ποτε απο εδω, παρακολουθω ομως καιρό τα post της οπως κι ολων..)!!!!!!
Συμμετειχαν κι αλλα μελη του forum με τα σκυλακια τους;

Ευχομαι να εφυγαν ολοι με τις καλυτερες των εντυπωσεων και γεματοι ωραιες αναμνησεις... Ανυπομονω για την επομενη!
 
Last edited:


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
(βλεποντας και το -υπεροχο- γαλλικο μπουλντογκ ειδα λογικα και την FrenchieFan, ομως ντραπηκα να συστηθω γιατι δε τα εχουμε πει ποτε απο εδω, παρακολουθω ομως καιρό τα post της οπως κι ολων..)!!!!!!
Κακος!!
Εγω μιλισα με εκατονταδες ατομα σημερα και χτες και θα χαιρομουνα να μιλισω και με σενα!

Σημερα κερδισε η ΜοναΛιζα μου την φυλη- και η Dream βγηκε 4η στην ομαδα!
Η Cinderella πηρε το RCAC/RCACIB!
Και επειδη ο σημερινος μας κριτις ειναι και εκτροφεας γαλλικων, ηξερε και πολυ καλα την φυλη!
 
Last edited:


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
FrenchieFan συγχαρητήρια και σήμερα λοιπόν! Άλλα αποτελέσματα από σήμερα? Άλλες φυλές? Τα dogo argentino για παράδειγμα?
 


PurpleSkies

Well-Known Member
14 Φεβρουαρίου 2011
65
0
Αθηνα
Την επομενη φορα λοιπον θα το κανω, γιατι μου φανηκες και πολυ γλυκια φυσιογνωμια... :)
Πολλα πολλά συγχαρητηρια για τις κουκλες σου!!!

Το Dogo πολυ λυπηθηκα που δεν ηταν αναμεσα στα πρωτα...