"Marvin" (Yorkshire Terrier)






ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Μπράβο Μιχαλη!!! Συγχαρητηρια!
Ηθελα να ανεβω στην εκθεση να σας δώ όλους, αλλά δεν μου εκατσε!!!
Παντα το ιδιο χαρούμενος ο Μαρβιν!!!

(ανοιξε κ αλλο ή φταίει ο ήλιος?) Ωραίος πλουσιος μανδυας!!! (τα συγχαρητηρια στη Χαρα! )
 




Yorkaddict

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2011
5.446
12.866
Aθήνα
Ευχαριστούμε πολύ Γκέλυ :)

Κάνει κάτι τρελά το χρώμα του. Δεν ξέρω πως θα εξελιχθεί.
Εχει κατέβει προς τα κάτω το ανοικτό που είχε βγάλει και από πάνω έχει σχεδόν μια παλάμη πιο σκούρο και έχει ανακατευτεί. Λογικά θα φύγει το κακό ανοικτό (ξου ξου :D) και θα κατέβει το άλλο το πιο σκούρο...
 












d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
Φαντάζομαι πόσο θα ευχαριστήθηκες το πασπάτεμα και τα χάδια σε αυτό το μαλλιαρό σοφό πρίγκιπα των ξωτικών όταν ολοκληρώθηκε η κρίση και πριν ξαναμπούν τα "ρόλεϊ".
 
  • Like
Reactions: Yorkaddict


Yorkaddict

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2011
5.446
12.866
Aθήνα
Πιάσαμε σωματάκι και ζουπήξαμε όσο δεν πάει. :)
Το άλλο ΣΚ - την Κυριακή βασικά - θα πάμε στην Καλαμάτα.
και μετά έχει σειρά η βραδινή του ΚΟΕ στον Μαραθώνα.
 






d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
Παραδοσιακά τα περισσότερα σκυλιά έκαναν και μια δουλειά, για να κερδίσουν το φαγητό τους τα χάδια τους και τη θέση τους στην οικογένεια.. Το ένα φύλαγε, το άλλο κυνηγούσε, κλπ.. Τηρουμένων των αναλογιών και για τα νεότερα δεδομένα, η δουλειά της μαλλιαρής αυτής ψυχής είναι το μόντελινγ.. και δεν το λέω με ειρωνική διάθεση! Για να μην παρεξηγηθώ. Έχετε έναν μόντελο πρώτο κομμάτι! Και είναι πολύ όμορφο ότι τον αγαπάτε τόσο και πάνω από όλα βάζετε τις πραγματικές σκυλίσιες του ανάγκες για παιχνίδι και κοινωνικοποίηση! Όπως το κόβω έχετε τις φιλοδοξίες και τους στόχους σας για μια καριέρα με διάρκεια στο χώρο, οπότε εγώ να σας ευχηθώ τα καλύτερα! Σύντομα και πρωταθλητή στα Cruft να τον καμαρώσετε!
 
  • Like
Reactions: Yorkaddict