Pemphigus Vulgaris


TheBestBoi

Well-Known Member
23 Μαϊου 2020
895
1.001
28
παιδια τρεχω και δεν φτανω. εμπειριες και γνωμες για φερλεμη παρακαλω οσοι εχουν παει
 
Last edited:


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.318
10.401
Athens
παιδια τρεχω και δεν φτανω. εμπειριες και γνωμες για φερλεμη παρακαλω οσοι εχουν παει
Γιατρός με πολύ καλές κριτικές και τον συνιστούν και άλλη κτηνίατροι.
Για μένα, μονόδρομος για γαστροσκόπηση γιατί το 'χει πάει παρακάτω από τους άλλους που γαστροσκοπούν π.χ. ενδοσκοπική επέμβαση κλπ.
Αν δεν ήταν τόσο μακριά μου θα ήταν ο γιατρός που θα επέλεγα γενικώς σε προβλήματα.
Αργείς να κλείσεις ραντεβού και εδώ.
Επίσης το καλύτερο "attitude" κτηνίατρου που έχω συναντήσει - είναι ταπεινός και δεν έχει το σύνδρομο του ξερόλα.
 
  • Like
Reactions: TheBestBoi




TheBestBoi

Well-Known Member
23 Μαϊου 2020
895
1.001
28
@TheBestBoi τι πάθατε;
σε ευχαριστω για τις πληροφοριες σχετικα με φερλεμη καταρχας.
ειναι πολυ μεγαλη ιστορια και το μονο που εχω να πω ειναι οτι συμφωνω και σε νιωθω οσο δε φανταζεσαι σε ο,τι εγραψες προσφατα στο θεμα "κτηνιατροι". εχω φαει μεγαλη φολα με τις μαλακιες καποιον τους. οριακα κοντεβουμε να χασουμε το δεξι νεφρο του ντελον.
ειναι πολλα και ισως καποια στιγμη κατσω να τα γραψω, αλλα τιποτα δεν ειναι σιγουρο ακομη και το αγχος βαραει κοκκινο.
 


TheBestBoi

Well-Known Member
23 Μαϊου 2020
895
1.001
28
εκλεισα ραντεβου στον φερλεμη για δευτερα. περιμενα να μου πουνε πολυ μακρυνη ημερομηνια αλλα μαλλον καταλαβαν οτι προκειται για κατι που πρεπει να ερευνηθει αμεσα
 
  • Like
Reactions: vrmode and spyv