ICE - Staffordshire Bull Terrier.


Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
Αγορι μου, μωρο μου, αγαπη μου, γλυκε μου, μαγουληθρα μου εσυ!!!! τι βλεμμα ειναι αυτο???????
ενα φιλι εκει στα μαγουλια σου και μαλιστα με τις αμμους, καθ'οτι προτιμουμε τους αντρες μπιχλες, να χουν και μουστακια....μην ειναι καθαροι και ξυρισμενοι γιατι ξενερωνουμε.....

Σκαρλετ....

αχχχχ...μου περασε τωρα...θα εσκαγα:p
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Αγορι μου, μωρο μου, αγαπη μου, γλυκε μου, μαγουληθρα μου εσυ!!!! τι βλεμμα ειναι αυτο???????
ενα φιλι εκει στα μαγουλια σου και μαλιστα με τις αμμους, καθ'οτι προτιμουμε τους αντρες μπιχλες, να χουν και μουστακια....μην ειναι καθαροι και ξυρισμενοι γιατι ξενερωνουμε.....

Σκαρλετ....

αχχχχ...μου περασε τωρα...θα εσκαγα:p
Χαχαχα, Scarlett....:D Καλυτερα να μην σε φερουμε σε επαφη με τον ICE...:p:eek:
 




stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
''Ανέκδοτη'' φωτο του ICE απο Ελαφονησο, απο τις πλεον γελειες που εχω δει...:p:p:D:D

Το σκυλί λέει : ....μην ξεχνάς οτι είμαι μωρό ...after all daddy...
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
μελωσα ρε παιδι μου....πως το λενε.....αγαθόμουτρο....τελος....
αντε σταματω μη γινομαι και γραφικη:p
To προβλημα ειναι οτι τον εχω αγκαλια και τα ''διαβάζει'', ολα !!! Λες να τα βρουμε μπροστα μας...:D
 




Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
To προβλημα ειναι οτι τον εχω αγκαλια και τα ''διαβάζει'', ολα !!! Λες να τα βρουμε μπροστα μας...:D
λες ε? η δικια μου μωρε νομιζω δεν θα του αρεσει....πολυ στουμπος, μακρυμουρα, και αυτογκα θα του φανει....ειναι και μαυροτσουκαλο....τον κοβω να προτιμα τις ψηλες και ξανθιες...κατι σε Lab ισως:p
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
λες ε? η δικια μου μωρε νομιζω δεν θα του αρεσει....πολυ στουμπος, μακρυμουρα, και αυτογκα θα του φανει....ειναι και μαυροτσουκαλο....τον κοβω να προτιμα τις ψηλες και ξανθιες...κατι σε Lab ισως:p
Μπα...Ο δικος μου δεν κοιταει τοσο την εμφανιση, οσο τον χαρακτηρα και το κατα ποσο θα ειναι ''υποτακτική'' !:p:p
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Ύστερα απο το ναυαγός στο ερημικό νησί (που περασε το πλοίο τελικά..), το μπάνιο στη θάλασσα που ήταν κρύο, τον αέρα που σήκωνε τα αυτιά σαν γαλλικό, την άμμο παντού απλωμένη στην μούρη...ε...το παιδί εκφράζει ενα παράπονο με γλύκα..είμαι μωράκι ακόμα πρέπει να ξεκουραστώ και λίγο...δεν φέρνεις και καμμιά μπύρα. Νομίζω οτι αυτή η φωτο του είναι απο τις καλύτερες.:) Εμένα μου αρέσει πολύ:) είναι γλυκύτατος.
 




Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
Μπα...Ο δικος μου δεν κοιταει τοσο την εμφανιση, οσο τον χαρακτηρα και το κατα ποσο θα ειναι ''υποτακτική'' !:p:p
μεσα ειμαστε!!!!!!! μονιμως στα πατωματα πεφτει με τους οπισθιους ποδας σε αναταση! :p
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Αντε να βαλουμε 2 τυπικές και σε αυτο το θεμα(εδω 6,5 μηνων), γιατι ο μελλοντικος αναγνωστης που ενδιαφερεται για την φυλη θα θελει να βλεπει και τιποτα σοβαρο...:p:D



 




ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
αμαν αυτο το αγχος σου με την τυπικη του εμφανιση!!! ο λαος ζητα ice σε αυθορμητες φυσικες φωτο!!!
Ολες αυθορμητες και φυσικες ειναι, με αποκορυφωμα ''εκείνη''..........:p
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Εχει κατσει διπλα στο ποδι μου σαν βατράχι και δεν το κουναει με τιποτα! Συχνα-πυκνα βγαζει και την γλωσσαρα του. Κανω κατι, ή συνεχιζω να τον αγνοω...? :rolleyes::p
 




ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.684
4.318
43
www.proudtobegreek.eu
Εχει κατσει διπλα στο ποδι μου σαν βατράχι και δεν το κουναει με τιποτα! Συχνα-πυκνα βγαζει και την γλωσσαρα του. Κανω κατι, ή συνεχιζω να τον αγνοω...? :rolleyes::p
:D:D:D:lol::lol::lol: Άκου βατράχι...έλιωσα...χάιδεψε τον καλέ..ζητάει την προσοχή σου το παιδί σου!:p