Ταχύπνοια σκύλου εδώ και 1 μηνα


29 Αυγούστου 2024
8
0
35
Καλησπέρα έχω ένα ημιεμο σκυλάκι και έχει πρόβλημα στους πνεύμονες και λαμβάνει κορτιζόνη εδώ και 25 μέρες .η ταχύπνοια ο παρουσιάζει δε διορθώνετε έχει μειωθεί ελάχιστα.Εχει τύχει σε κανένα αυτό? να κρατάει τόσο καιρό η ταχύπνοια?ο γιατρός Μ Πέ ότι θ χουμε πολλά επισοδεια ταχυπνοιας από δω κ περα αλλά δε ξέρω στεναχωριεμε που το βλέπω έτσι.
 


29 Αυγούστου 2024
8
0
35
Καλησπέρα έχω ένα ημιεμο σκυλάκι και έχει πρόβλημα στους πνεύμονες και λαμβάνει κορτιζόνη εδώ και 25 μέρες .η ταχύπνοια ο παρουσιάζει δε διορθώνετε έχει μειωθεί ελάχιστα.Εχει τύχει σε κανένα αυτό? να κρατάει τόσο καιρό η ταχύπνοια?ο γιατρός Μ Πέ ότι θ χουμε πολλά επισοδεια ταχυπνοιας από δω κ περα αλλά δε ξέρω στεναχωριεμε που το βλέπω έτσι.
Να σημειωθεί ότι είναι 12 χρονων
 


TheBestBoi

Well-Known Member
23 Μαϊου 2020
886
988
28
καλησπερα σας. οπως σας εχουν γραψει και στο αλλο σας νημα, το σκυλι πρεπει πρωτα απ'ολα να χασει τα παραπανω κιλα που εχει, εφοσων ειπατε πως ειναι παχυσαρκο. αναφερθηκε επισης και το οτι καλο θα ηταν να γινει και καποιος υπερηχος καρδιας. ο μονος που μπορει να σας δωσει συμβουλες και κατευθυνση για να καλυτερεψει το προβλημα, ειναι ο κτηνιατρος που γνωριζει το ζωο σας. οπως τονιστηκε και στο πρωτο νημα, το χασιμο κιλων ειναι σωτηριο. αρκει βεβαια να υπαρχει θεληση και πειθαρχια απο τους ιδιοκτητες. πιστεψτε με, θα βοηθησει παρα πολυ. αν οχι απαραιτητα στο αναπνευστικο, τοτε σιγουρα σε πολλα πολλα αλλα. (καρδια, αρθρωσεις κλπ).
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.190
Μηνύματα
896.906
Μέλη
19.975
Νεότερο μέλος
Michael1924