Στειρωθήκαμε και σας περιμένουμε! (Μάσκα)


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Κανένα... Θα είχα ενημερώσει, 100%

Τώρα το έχω βάλει γερά μέσα μου ότι δεν θα πάρουν, για να μην πέσω απότομα...
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Δυστυχώς συμβαίνει πολύ συχνά αυτό...
μη σκας κοριτσάκι, προφανώς δεν ήταν κατάλληλοι.
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Πέρασε ολόκληρη η Κυριακή, πέρασε η Δευτέρα και πλέον μπορώ να πω ότι πέρασε κι η Τρίτη... Ούτε φωνή, ούτε ακρόαση. Αυτοί χάνουν! Χάνουν ένα καταπληκτικό πλάσμα (κι εν τω μεταξύ κι εμείς απολαμβάνουμε λίγο παραπάνω καιρό την παρέα της).

Ας περιγράψω όμως λίγο πως περνάνε οι μέρες μας με τη ζέστη...
Όσο υπάρχει ήλιος δεν έχουμε σκυλιά, τριχωτά χαλάκια έχουμε, αυτοκινούμενα στο πάτωμα και, συνήθως, τοποθετημένα στα εκάστοτε πιο δροσερά σημεία. Η πρώτη βόλτα της ημέρας έχει μειωθεί σε διάρκεια δραματικά και δεν είναι σπάνιο πιά να τα βγάζω στο κτήμα εδώ, με το λουρί, κι αυτό γιατί μπορούμε να κινηθούμε από δέντρο σε δέντρο κι από σκιά σε σκιά και στο ενδιάμεσο να μην κάνουν τους αναστενάρηδες... Γιατί στο δρόμο... δεεεεεν...
Αφού λοιπόν η πρώτη βόλτα είναι τόσο :rolleyes: πως να το πω :rolleyes:απλοποιημένη τους αναπληρώνουμε στη βραδυνή. Είτε θα τα πάμε ποδαράτη πιό μακρυνή (για κάνα δίωρο και βάλε) ή θα πάμε την κανονική τους και μετά... μηχανάκι και βούρ τρέξιμο! Και η κυρία, από 'δω, το καταφχαριστιέται! Το τρέξιμό της είναι ανάλαφρο και υπερήφανο και σπιντάρει υπέρ του δέοντος. Μετά από 4-5 χιλιομετράκια γυρνάει σπίτι λες κι είχε πάει απλά στο περίπτερο στη γωνία! Και μετά, στο σπίτι, πάλι μια κιουρία!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.734
19.996
Και γιατί είπαμε, όλες αυτές οι όμορφες και ανέμελες εικόνες, δεν μπορούν να διαρκέσουν ισοβίως; :rolleyes:
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Διότι δεν υπάρχει η δυνατότητα... Διότι δεν μπορούμε να εγγυηθούμε όμορφες κι ανέμελες εικόνες ισοβίως...
 












mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.734
19.996
Δηλαδη;Την κρατησατε;πες μας περισσοτερα!
Αντιθέτως. Την λογοδώσανε επιτέλους, γιατί κόντεψε να τους μείνει στο ράφι.
Αλλά έτσι που το έγραψε, άντε πραγματικά να καταλάβει κανείς, τι θέλει να πει η ποιήτρια :rolleyes::)

Με το καλό λοιπόν το κορίτσι σας, να φτιάξει το νέο του νοικοκυριό. Και να μας γράφει που και που ε;
 










KaterinaAli

Well-Known Member
3 Ιουνίου 2010
618
1
Πατρα
Βρηκε σπιτι η μασκα???!!!μπραβο ρε παιδι μου!!!!προς κεντρικη-βορεια Ευρωπη αν καταλαβα καλα απο το σχολιο της ghelly??
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Βρηκε σπιτι η μασκα???!!!μπραβο ρε παιδι μου!!!!προς κεντρικη-βορεια Ευρωπη αν καταλαβα καλα απο το σχολιο της ghelly??
Εσύ δεν περνας μια βολτα από το θεμα της συνάντησης?
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Ε, ναι, όντως, έτσι που το'γραψα τί να καταλάβει κανείς...

Έχει εκδηλώσει έντονο ενδιαφέρον ένας Γερμανός. Η επικοινωνία πολύ καλή και αυτά που γράφει δείχνουν έναν άνθρωπο που ενδιαφέρεται για την μικρή, πριν ακόμα τη συναντήσει... Τα μισά, απ'όσα έχει υπονοήσει, να κάνει η Μασκούλα θα περάσει ζάχαρη, απλά κρατάω τον ενθουσιασμό μου. Θα ενθουσιαστώ πραγματικά, όχι όταν ολοκληρωθεί η διαδικασία της υιοθεσίας, αλλά όταν θα έχω νέα και φωτογραφίες από την καινούρια της ζωή στο νέο σπίτι, στη νέα χώρα...

Τώρα αν με πάρουν τίποτα ζουμιά... Άϊντε να ακούω το Τζιβαέρι και να πλαντάζω παραπάνω... Αλλά πραγματικά νομίζω ότι θα ζήσει πραγματικά ωραία εκεί!
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.734
19.996
Στην Γερμανία είναι πάρα πολύ καλά.
Πολύ οργανωμένη χώρα.
Είναι υποχρεωμένος να την πάει και για εκπαίδευση, όπως πήγε σχεδόν αμέσως και η Εμμυ.

Μην έχεις άγχος. Ολα καλά θα πάνε.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.195
Μηνύματα
896.955
Μέλη
19.978
Νεότερο μέλος
Tina78