Στειρωθήκαμε και σας περιμένουμε! (Μάσκα)


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Είναι για να ταιριάζει άψογα με το στειρωμένο το γαμπρό! Jimmako μου, γιουυυυχουυυ!

υ.γ. τελικά μου λείπουν τα μανάρια... (και τα δύο εξίσου, καλέ μπουφλίστε με, πρέπει να βρεί καλό σπιτάκι η μικρή)
 




Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Το καλό και το σωστό είναι να ξέρουμε μέχρι που μπορούμε να απλωθούμε... Κι όσο κι αν θέλω να την κρατήσω, δεν είναι σωστό και δίκαιο για τη μικρή... Ασε που δεν θα έχω τη δυνατότητα να φιλοξενήσω μετά άλλο σκυλί..
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Μπήκε και το τσιπάκι... Τέρμα οι δικαιολογίες... Από αύριο φτιάχνω αγγελίες...

Κρίμα να μην κλέψει την καρδιά κανενός από εδώ... Παιδιά είναι απίστευτη η μικρή...
 






agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
Με το καλό να βρει την καλυτερότερη οικογένεια το κορίτσι σου...

Πάντως, θα ήταν ιδανικό να την πάρει κάποιος συμφορουμίτης....Είναι απίστευτο πλάσμα η Μασκούλα!!!
Και ξέρει κι ένα σωρό εντολές...
Δεν την δίνει "αμόρφωτη"!!! ;)
 




Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Ναι αμέ! Τα νέα της είναι ότι έχει ξεπεράσει όλες τις "φοβικές" συμπεριφορές, και εκδηλώνει το όποιο άγχος της πολύ πιό ήπια, εάν υπάρξει καν άγχος.

Εκτός κι αν εννοείς να ενδιαφερθεί κάποιος... Μπάααα, κανείς... (Μια κυρία που θα την έχει στα υπ'όψιν της για συναγερμό να την μετρήσω?)
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
η Μάσκα έχει οικογένεια! Να αφήσουν τους συναγερμους στην group4 και να μην ξαναενοχλήσουν.
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.705
7.832
Εκτός κι αν εννοείς να ενδιαφερθεί κάποιος... Μπάααα, κανείς... (Μια κυρία που θα την έχει στα υπ'όψιν της για συναγερμό να την μετρήσω?)
Kαλά τον Τζιμάκο μου τον είχαν ζητήσει για κουδούνι και την Μασκούλα για συναγερμό...
Ήμαρτον πια με το ηλεκτρικό παραλήρημα που τους έχει πιάσει!!
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Βρε παιδιά... Όσο και να το αγαπάω το Μασκάκι, είναι έξω από τις δυνατότητές μου. Αν δεν αλλάξουν τα πράγματα δραματικά προς το καλύτερο, ειλικρινά δεν γίνεται να την κρατήσω... Και για να μην ανοίγουμε θέμα σε κανένα χρόνο με το πως ήρθε η ώρα του χωρισμού κι εσείς να μου λέτε ότι είμαι ανεύθυνη... Ψάχνω να της βρω ένα καλό σπίτι και δεν ψάχνω απλά να την ξεφορτωθώ. Και για να μη νομίζετε, δεν έχω γίνει κάν πολύ εκλεκτική με τους υποψηφίους γιατί κανείς μα κανείς δεν έχει ενδιαφερθεί σοβαρά....

Kαλά τον Τζιμάκο μου τον είχαν ζητήσει για κουδούνι και την Μασκούλα για συναγερμό...
Ήμαρτον πια με το ηλεκτρικό παραλήρημα που τους έχει πιάσει!!


Μα δεν τη ζήτησε η κυρία αυτή, απλά πιάσαμε κουβέντα που με είδε με δυο σκυλιά στη βόλτα, με ρώτησε αν γαυγίζει, της απαντάω ότι την ημέρα όχι και τόσο αλλά τη νυχτα δεν αφήνει να περάσει κουνούπι και μου λέει "Α, είναι καλός συναγερμός! Χαρίζεται είπες,ε? Θα την έχω στα υπ'όψιν αν με ρωτησει κανείς, μου ζητανε κατα καιρους!!!" Δηλαδή ημαρτον...
 
Last edited:


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Παιδιά! Πρώτο τηλεφώνημα... Νομίζω καλό! Απ'ότι κατάλαβα την θέλουν για μέσα στο σπίτι, θα πηγαίνει τις βόλτες της, οικογένεια με 2 κοριτσια και 2 μεγαλύτερα αγόρια... Δεν ξέρω! Περιμένω αύριο τηλέφωνο για να κανονίσουμε συνάντηση. Φφφφ, έχω αγωνία... Εσείς τι λέτε?
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Αχ τι καλά νέα!
Σε καταλαβαίνω που αγχώνεσαι!
Φτου φτου φτου μην το ματιάσουμε, μακάρι να πάνε όλα καλά!
Από Πάτρα είναι?
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Καλημέρα, ναι ναι, από εδώ, Πάτρα είναι και σχετικά κοντά κιόλας(άρα αν όλα πάνε καλά κι αν κι αν κι αν... θα μπορώ να τη βλέπω τακτικά). Αλλά βασικά μου είπαν ότι θα πάρουν σήμερα τηλέφωνο να κανονίσουμε να συναντηθούμε. Οπότε κάααάααάαατσε να πάρουν... Μην προτρέχω..
 


vaggelo

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
1.229
1.065
στας ευρώπας
να σου πω το χαρτί να τους κερδίσεις;
θα δώσεις στη μάσκα την ανάλογη εντολή για να γυρίσει ανάσκελα
αποκλειεται να μην την παρουν μετα απ'αυτό ρε!
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Μπροστά σε μάνα, με 4 κιόλας παιδιά θα δώσω τέτοια εντολή? Έτσι ΔΕΝ θα την πάρει, όσο κι αν σκάσει στα γέλια (γιατί θε γελάσει, δεν το συζητώ)
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.195
Μηνύματα
896.955
Μέλη
19.978
Νεότερο μέλος
Tina78