Περιοδικό Σκύλος & Γάτα


Handlergr

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2009
313
0
Athens, Greece
JimboGS, Mareco & Asfe Σας ευχαριστω πολυ. Ότι κάνω από 23/8 και για πάντα, θα είναι αφιερωμένο στον Μπαζάκο μου.

@JimboGS, αριστερά στην φώτο ειναι θεός :p O Chipsakos, που είναι κατά πάσα πιθανότητα το κορυφαίο μπόξερ για το 2012 !!!
 




jimboGS

Well-Known Member
10 Οκτωβρίου 2011
1.629
581
New Peramos City a.k.a Megalo Peuko
JimboGS, Mareco & Asfe Σας ευχαριστω πολυ. Ότι κάνω από 23/8 και για πάντα, θα είναι αφιερωμένο στον Μπαζάκο μου.

@JimboGS, αριστερά στην φώτο ειναι θεός :p O Chipsakos, που είναι κατά πάσα πιθανότητα το κορυφαίο μπόξερ για το 2012 !!!
το κατα πασα πιθανοτητα μου αρεσε:D
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Μπράβο Γιάννη! Ανυπομονούμε να έρθει η Κυριακή και να καμαρώσουμε τα κορίτσια σου και τον Chips στο περιοδικό! :)
 


Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Είμαι πολύ χαρούμενος & υπερήφανος που στο τεύχος του Σκύλος & Γάτα που κυκλοφορεί αυτή τη Κυριακή, στο αφιέρωμα για τα Μπόξερ φωτογραφίσανε τα μπόξερ μου, Sunna, Chips, Lida & Arya...!!!
View attachment 43340
Φιλε εχεις οντως πανεμορφα σκυλια!
Απο δω και περα να τους φορας χαντρα. :)
 


chrysoula

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2011
2.819
31
Αθήνα
Συγχαρητληριαααααα Γιάννη, αν και δεν εκπλήσσομαι!! Τα σκυλιά σου και η εκτροφή σου αξίζουν ό,τι καλύτερο!! Μπράβο για τη δουλειά που κάνεις και φυσικά περιμένω πως και πως το περιοδικό!!! Και πάλι μπράβο σου για ό,τι έχεις πετύχει, φίλε μου!!!!!!
 




Handlergr

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2009
313
0
Athens, Greece
Σας ευχαριστούμε karavasilo, aliki_s, Lovely the Lab, Chrysoula & Natassa!!!
Eδώ είναι η Sunna που θαυμάζει τον ευατό της και τα παιδιά της στο περιοδικό!

IMG_4302.jpg

Επίσης αν θέλετε μπείτε στο ανανεωμένο site μου Welcome to Atrotos Kennel
 




νασια

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
616
11
Απίθανη φωτογραφία!!!!! Το αφιέρωμα στο περιοδικό πολύ ωραίο. Πολύ όμορφα σκυλιά, παρά πολύ, και αγαπημένη ράτσα για εμένα. Να τα χαίρεσαι και να τα καμαρωνεις.

Sent from my HTC One using Tapatalk 2
 


kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
Συγχρητηρια Γιαννη ;)

Mε το που ξυπνησα ηταν η πρωτη δουλεια που εκανα πριν φτιαξω καφε! Μου φτιαξατε την μερa!
οι λεξεις "δαγκωμα" (αντιο παντελονι..) και "ισια πλατη" (σαν το γιοφυρι στο χωριο μου ειναι..) μας πληγωσαν βεβαια..αλλα χαλαλι, ειναι κλοουν!

......τα διαβαζαμε δυνατα να τακουνε και καποιες καποιες.. που ροχαλιζαν στον καναπε! :p

Εις μνημη του ομορφου Μπαζ!



*... και η τριτη ηλικια αφιερωμα ηταν πολυ ωραιο.. συγκινηθηκαμε!
**... σεμιναριο DriveUnlimited CanineTraining για τους Βορειους!
[h=2][/h]
 


mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
αχ αχ μια μέρα νομίζω πως θα τα πούμε από κοντά να τα χαίρεσαι τα κουκλάκια σου


(ανταλλαγές δέχεσαι?)
 


markos14

Well-Known Member
23 Μαϊου 2013
109
0
Βόλος
παιδια υπαρχει τροπος (αν και δε νομιζω) να βρεθουν και τα παλαιοτερα τευχη?
 
Last edited by a moderator:


τεν τεν

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2012
454
1
παιδια υπαρχει τροπος (αν και δε νομιζω) να βρεθουν και τα παλεοτερα τευχη?

Στην πρώτη σελίδα του περιοδικού συνήθως, έχουν τηλέφωνο επικοινωνίας και ζητάς να σου τα στείλουν.
εάν τα έχουν θα σου τα στείλουν.
Σίγουρα από ένα κέντρο τύπου ,μπορείς να παραγγείλεις σήμερα και το πολύ αύριο ,το προηγούμενο τεύχος.
Αυτό συμβαίνει με όλα τα περιοδικά,αλλά έχω ην εντύπωση πως αυτό που θέλεις ,κυκλοφορούσε πάντα με την Καθημερινή της Κυριακής,οπότε τα αποθέματα τα κρατάνε στην εφημερίδα.
 


markos14

Well-Known Member
23 Μαϊου 2013
109
0
Βόλος
βρηκα και τη σελιδα στο fb και λεει οτι μπορουν να σου στειλουν οποιο τευχος θελεις με 4,50€ και 4€ εξοδα αποστολης.
 


George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
Το επόμενο τεύχος κυκλοφορεί στις 17 Οκτωβρίου με εξώφυλλο Ελληνικό Ιχνηλάτη

 






MANOY

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2008
1.168
0
35
Ηρακλειο Κρητης και Αθηνα
Κυκλοφόρησε το τεύχος Δεκεμβρίου με αφιέρωμα στα κοκονια και δυστυχώς θα είναι το τελευταίο.
Γιατί δεν μπορεί να στεριώσει ένα καλό περιοδικό για τα κατοικίδια σε αυτή τη χώρα; Κρίμα πολύ κρίμα...
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
είσαι σιγουρη?? γιατι βλέπω και στα σχόλια στο φβ ότι δινουν παραγγελίες για μελλοντικά τεύχη οι αναγν΄στες και δεν αναφέρεται τίποτα περί λήξης εκδοσης.
Και νομιζω ότι ακουσα πως από το επομενο θα γράφουν και από την ΠΦΠΟ κάποια άτομα.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.195
Μηνύματα
896.955
Μέλη
19.978
Νεότερο μέλος
Tina78