Περιοδικό Σκύλος & Γάτα


kyriakos91

Well-Known Member
22 Δεκεμβρίου 2011
1.237
0
Νίκαια
ειναι τρομερος σκυλος.ο καλυτερος γ.π ποιμενικος στην ελλαδα αυτη την στιγμη για εμενα.
 




Christosp

Well-Known Member
25 Απριλίου 2011
822
6
ΑΙΓΑΛΕΩ . ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
Βραβείο off topic για τον μήνα Ιούνιο!
εμ δικιο εχεις αμα μπερδευω την λεξη περιοδικό με περιοδο σημαινει οτι ηπια πολλά εχθες το βραδυ :)
ας το μεταφερει καποιος ΜΟΔ ( και μετα ας μου πάρω και το βραβειο)
 


roky + maroyso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2011
1.434
44
guess
φαίνεται ωραίο περιοδικό. τι και αν έχασα τα πρώτα 5 μιας και δεν ήξερα καν ότι υπάρχει, απο αύριο γίνομαι συνδρομητής.
αν θες μπορεις να τα παρεις1 στο στελνουν με courier:

Χάσατε κάποιο από τα προηγούμενα τεύχη;
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι οποιοδήποτε περασμένο τεύχος του περιοδικού "Σκύλος & Γάτα" έχετε χάσει είμαστε σε θέση να σας το στείλουμε με αντικαταβολή στη διεύθυνση που θα μας αποστείλετε μαζί με ένα τηλέφωνο επικοινωνίας. Η πληρωμή θα πραγματοποιηθεί στον courier και είναι 4,50€/ ανα περιοδικό και 4 € τα έξοδα αποστολής.
 


ippotis

Well-Known Member
24 Μαϊου 2012
320
0
Λάρισα
αν θες μπορεις να τα παρεις1 στο στελνουν με courier:

Χάσατε κάποιο από τα προηγούμενα τεύχη;
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι οποιοδήποτε περασμένο τεύχος του περιοδικού "Σκύλος & Γάτα" έχετε χάσει είμαστε σε θέση να σας το στείλουμε με αντικαταβολή στη διεύθυνση που θα μας αποστείλετε μαζί με ένα τηλέφωνο επικοινωνίας. Η πληρωμή θα πραγματοποιηθεί στον courier και είναι 4,50€/ ανα περιοδικό και 4 € τα έξοδα αποστολής.
αα δεν το ήξερα.
σε ευχαριστώ για την πληροφορία
 


MANOY

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2008
1.168
0
35
Ηρακλειο Κρητης και Αθηνα
Παιδιά να κανω μια ερώτηση μου είπαν στο περίπτερο ότι πλέον θα κυκλοφορεί μόνο με την εφημερίδα και όχι μόνο τουκαποιες μέρες μετά όπως γινόταν μέχρι τώρα. Ισχύει; μου είπαν ότι ίσως να ισχύει μόνο για την επαρχεία ( στο ηράκλειο κρήτης ρώτησα) ξέρετε κάτι;
 


xristina20

Well-Known Member
16 Μαϊου 2012
45
0
Και εμενα σε οσα περιπτερα ρωτησα(μενω Αθηνα)μου ειπαν οτι δε ξανακυκλοφορει μονο του:(
 






xristina20

Well-Known Member
16 Μαϊου 2012
45
0
Παντως μια κυρια που μενει στο διπλανο διαμερεισμα της το φερανε με courier χθες
 










xristina20

Well-Known Member
16 Μαϊου 2012
45
0
Aπό αύριο 14 Ιουνίου κυκλοφορεί και στα περίπτερα!

εστειλα μυνημα στο περιοδικο :D
Αληθεια;;;Ευτυχως γιατι το ηθελα πολυ!!Αλλα αυτο σημαινει επισης οτι οι περιπτεραδες που ρωτησα δεν ηξεραν τι ελεγαν
 


roky + maroyso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2011
1.434
44
guess
ναι και εγω ανακουφιστηκα γτ ειχα χασει και το πρωηγουμενο τευχος και αυτο δεν ηθελα να το χασω με τπτ!
 


ΜάρκοςΓΔ

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2011
389
2
Σαντορίνη - Κερατσίνι
Σε ποιες σελίδες είναι η Μάγια σας??

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2
στην 58!
στην επάνω φωτογραφία είναι εκείνο πίσω πίσω αριστερά.
και στην κάτω είναι εκείνο κάτω κάτω που έχει στάμπα στην πλάτη ''μάτια-μύτη-γλώσσα'' !
 


νασια

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
616
11
Πολύ μου άρεσε η περιγραφή!!!! Είναι κουκλίτσα αθλήτρια από κούνια ,καί η μαμα της επίσης. Νά την χαίρεστε καί πάντα νά περνάτε καλα καί νά καμαρωνετε τό μοντέλο σας. Πόσο είναι τώρα??

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2
 




Angel3

Well-Known Member
23 Απριλίου 2011
54
0
Μυτιλήνη
ρε παιδια μεχρι σημερα ψαχνω τπτ εχω και εναν χαζο περιπτερα που λεει οτι δεν κυκλοφορησε κθλ κ γω μαλλον 8α καταφυγω στο courier
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.195
Μηνύματα
896.955
Μέλη
19.978
Νεότερο μέλος
Tina78