ΕΚΘΕΣΗ ΚΟΕ 08.&09.05.2010






solco

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2008
807
0
Syros Greece
www.caneguardiano.com
παντως μαζευτηκατε και δεν αφησατε τον σολκο μονο του. ετσι ειναι αμα εχεις κονε...........στο στρατευμα
Kαι βρηκαν να μαζευτουν ολοι τους στην παρθενικη μου εμφανιση σε στιβους για να απολαυσουν το ρεζιλικι μου!!! Ας οψεται ο πιτσιρικας που δεν εχει ξεπεταχτει ακομη και κραταει τη Μαριδεσπη στο σπιτι εγκλιστη κι εμενα να βολοδερνω στους στιβους χωρις τον "Handler" μου...
 


BLUE

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2008
278
0
ΠΟΛΥ μου αρέσει! Δική σου είναι;
Όχι, είναι του φίλου μας του Γιώργου Παπάζογλου, θυμάσαι που στο είχα γράψει??Βέβαια πλέον έγινε κιόλας θηριάκι!!!Την αγαπάω όμως πολύ και νομίζω κι αυτή το ίδιο!;)
 


kos

Well-Known Member
9 Ιουλίου 2007
1.550
1
www.giokobullmastiffs.com
Eμεις ευτυχως ειχαμε τον handler μας οου δεν ειναι αλλος απο το φιλο μου Γιαννη Βλαχο που καθε φορα αναδεικνυει τον Treasure
 


sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
Όχι, είναι του φίλου μας του Γιώργου Παπάζογλου, θυμάσαι που στο είχα γράψει??Βέβαια πλέον έγινε κιόλας θηριάκι!!!Την αγαπάω όμως πολύ και νομίζω κι αυτή το ίδιο!;)
να σημειωσω οτι εκτος του φαινεσθε η ενλογω νεαρα εχει το ειναι. δεν εχω ξαναδει κουταβι να αντιδραει ετσι την πρωτη φωρα που ειδε μανικη
 


sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
Kαι βρηκαν να μαζευτουν ολοι τους στην παρθενικη μου εμφανιση σε στιβους για να απολαυσουν το ρεζιλικι μου!!! Ας οψεται ο πιτσιρικας που δεν εχει ξεπεταχτει ακομη και κραταει τη Μαριδεσπη στο σπιτι εγκλιστη κι εμενα να βολοδερνω στους στιβους χωρις τον "Handler" μου...
ασε ρε αχωνευτε ! που κρυβεσαι πισω απο το αγχος επειδη δεν μου μιλησες
 


solco

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2008
807
0
Syros Greece
www.caneguardiano.com
Εγω σε ειδα και δεν σου μιλησα???
Δεν ειχα ιδιαιτερο αγχος, απλα τα κουταβια ηταν τελειως "αδουλευτα" λογω αυξημενων υποχρεωσεων αλλα παρολα αυτα προτιμησα να ερθω για τη συμμετοχη και τη συναντηση ολων των φιλων της μπουλμαστιφ οικογενειας κι ας μην τα πηγαιναμε καλα. Τωρα το οτι συνεπεσε και η παρθενικη μου εμφανιση στους στιβους μαζι με τη συναντηση μας...ευχομαι την επομενη φορα να τα παω καλυτερα.
Δεν μπορω να πω ομως οτι δεν σε ειδα λογω αγχους... δεν σε ειδα γενικως και γι αυτο δεν σου μιλησα. Παρε κι εσυ ενα μπουλμαστιφακι να φαινεσαι καλυτερα....
 




TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.172
2.998
ΑΤΤΙΚΗ
foibos εκεί στις ελληνικές φυλές είμασταν και εμείς με τον pouf






και ένα σκυλί που μου άρεσε πάραπολύ...εκτός απο τον βρωμοBergamasco :D:D:
 




foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Ε...θα με είδατε λοιπόν.....ήμουν ο παλαβός που ζωσμένος με σακίδια και τσαντάκια, τα χαρτιά των σκύλων στο χέρι προσπαθούσε να βγάλει φωτογραφίες....:D:p


Δώσε κι άλλες φωτο στον λαό!!!!
 




foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
ας τα αυτά ...έχεις και εσύ !!!!!
Δεν έχω...αλήθεια λέω.... :oops: :oops:

Μόνο τους Μολοσσούς έβγαλα από την ώρα που μπήκε ο ένας στον στίβο και μετά....και τις καλύτερες τις είδατε....

Και να φανταστείς πήρα την ψηφιακή για να βγάλω φωτο για να ανεβάσω....:p
 


ptf

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2009
2.051
1.810
58
ΑΘΗΝΑ
Ξέρει μήπως κανείς το πλήρες όνομα του Ε.Π στη φωτό της Tara (post#170);
 


George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238


αυτήν την αλεπού την είδα στην έκθεση την Κυριακή και άρεσε
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Αν δεν κάνω λάθος ο συγκεκριμένος σκύλος λέγετε Άργος....
 






TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.172
2.998
ΑΤΤΙΚΗ
και μερικές απο τα παρασκήνια......

η προετοιμασία των στάρ:







και λίγη yoga για συγκέντρωση....:D
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.191
Μηνύματα
896.913
Μέλη
19.976
Νεότερο μέλος
Μαρία8