Έκθεση μοναδικής ομορφιάς;




vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Δηλώσεις συμμετοχής μέχρι τέλος Φεβρουαρίου
Πιθανός χώρος διεξαγωγής λεκανοπέδιο Αττικής
 


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Δηλώσεις συμμετοχής μέχρι τέλος Φεβρουαρίου
Πιθανός χώρος διεξαγωγής λεκανοπέδιο Αττικής
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Εγώ και ο Ορέστης ειμαστε μεσα! Βέβαια τέτοια ομορφιά, χάρη και εξυπνάδα μπορεί να χμ κάνει τους άλλους να το ξανασκεφτουν :rolleyes: να δηλώσουν συμμετοχή αλλά παίδες μη μασάτε *lingua* ... ας ειμαστε εμείς οι νικητές! Σημασία έχει η συμμετοχή! :D:p
 


ASFE

Well-Known Member
11 Μαϊου 2011
911
26
45
Αθηνα..Δυστυχως.
Πριν κοιμηθω χθες σκεφτομουν .....(δεν το χω πει σε κανεναν απο τους δικους μου Ανδριανα ή γονεις μου)
Εχουμε εξοχικο στην κορινθο..Αθικια για οσους ξερουν..Σε ψιλο ερημια..2μιση στρεματα περιφραγμενο.Ετσι βοηθαμε και τους απο Πατρα και γυρω περιοχες να ερθουν..
Υπαρχει σπιτι για μια ωρα αναγκης (πχ καποιο παιδι θελει να κοιμηθει, μια τουαλετα.)

Δεν ξερω τι λετε και σεις?
Φυσικα θα πρεπει να παρω και το οκ των γονειων μου αν αποφασιστει κατι τετοιο (δικο τους ειναι και τωρα που ειναι συνταξιουχοι αραζουν συχνα εκει)
 




vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Πριν κοιμηθω χθες σκεφτομουν .....(δεν το χω πει σε κανεναν απο τους δικους μου Ανδριανα ή γονεις μου)
Εχουμε εξοχικο στην κορινθο..Αθικια για οσους ξερουν..Σε ψιλο ερημια..2μιση στρεματα περιφραγμενο.Ετσι βοηθαμε και τους απο Πατρα και γυρω περιοχες να ερθουν..
Υπαρχει σπιτι για μια ωρα αναγκης (πχ καποιο παιδι θελει να κοιμηθει, μια τουαλετα.)

Δεν ξερω τι λετε και σεις?
Φυσικα θα πρεπει να παρω και το οκ των γονειων μου αν αποφασιστει κατι τετοιο (δικο τους ειναι και τωρα που ειναι συνταξιουχοι αραζουν συχνα εκει)
Θα ήταν το ιδανικότερο όλων .
 










lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
Ααα ειστε τοσο μακρια?? Ενταξει μωρε, κατεβειτε για κανενα σ/κ να ξεσκασετε!! :p
 




ASFE

Well-Known Member
11 Μαϊου 2011
911
26
45
Αθηνα..Δυστυχως.
Παιδια αυτο ειναι το μερος
Θα το συζητησω μεσα στο ΣΚ και θα σας πω.
Βαγγελη το υπολογιζουμε για μεσα τελη Μαρτη?
17/24/31 ειναι τα Σαββατα του Μαρτιου.
Μπορουμε και λιγο πιο μετα για να εχουμε ακομα καλυτερο καιρο.





 




Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
BBQ δεν βλέπω και αυτό είναι ένα θέμα:(:p:D:D
Ονειρο ο κηπος σας ΑSFE!!!!

Αν ψησουμε δημητρη μονο στη πασαρελα δεν θα εχουν το μυαλο τους οι διαγωνιζομενοι:p

Ααααα βλακειες λεω.... Μπορουμε να ψησουμε μετα το διαγωνισμο!!Μη γεμισουν κ λαδια τα αυτια μας, δε λεει:p
 






l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.705
7.832
Asfe ποση ωρα ειναι απο αθηνα το εξοχικο σας; Περιπου 1 η λιγοτερο μαλλον;
1 ώρα και κανά τεταρτάκι ;)
Από τα Αθίκια κατάγεται και η μητέρα μου :)