Έκθεση μοναδικής ομορφιάς;


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Ας καταλήξουμε ποιοι είναι αυτοί που θέλουν να συμμετάσχουν και το μέρος βρίσκετε εύκολα.




σουπερ ; δεν λαμβάνεις που μου ;
 
Last edited:




vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Ο χρήστης $user[username] έχει επιλέξει να μη λαμβάνει προσωπικά μηνύματα ή δεν του επιτρέπεται να λαμβάνει προσωπικά μηνύματα. Για αυτό δε μπορείτε να του/της αποστείλετε μήνυμα.
 












jimboGS

Well-Known Member
10 Οκτωβρίου 2011
1.629
581
New Peramos City a.k.a Megalo Peuko
και γ@μω τις ιδεες βαγγ.
θα μπορουσαμε εαν γινει εκτος αθηνων να μοιραστουμε στα αμαξια ωστε να ειναι και λιγοτερα τα εξοδα μας.

Παντως ρε παιδια να μην κανουμε εκθεση ομορφιας, θα ερθω με τον Αλπεν και θα νιωθω οτι κλεβω εκκλησια.Αμαρτια .Εκτος αν εχετε και κατηγορια για τους ''εκτος συναγωνισμου''
 


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.684
4.318
43
www.proudtobegreek.eu
Αν είναι event με χρήματα θα υπάρχει πρόβλημα με εφορίες κλπ..καλύτερα να φέρνουν πράγματα όσοι θέλουν για να μην υπάρξουν προβλήματα με το νόμο.Πολύ καλή ιδέα...και θα πρότεινα να δωθούν σε κάποιο όχι και τόσο διαφημιζόμενο καταφύγιο αλλά σε κάποιο πιο "επαρχιακό" π.χ φιλοζωική Χαλκίδας ή Περάματος ....Απο εκεί και πέρα είμαι μέσα φυσικά και οτι βοήθεια μπορώ να προσφέρω ευχαρίστηση μου!
 


nasouk

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2010
1.166
3
Να γινει με ζεστο καιρο , και να γινει σε καμπινγκ και να κρατησει ενα Σαββατοκυριακο , και η τοποθεσια να ειναι καπου στην μεση νε βολευτουν ολοι?
Να υπαρχει βραβειο ομορφιας , εξυπναδας , λαιμαργιας , σιεστας , πειραγματος , μανουριασματος , γρηγοραδας κλπ κλπ.
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Αν είναι event με χρήματα θα υπάρχει πρόβλημα με εφορίες κλπ..καλύτερα να φέρνουν πράγματα όσοι θέλουν για να μην υπάρξουν προβλήματα με το νόμο.Πολύ καλή ιδέα...και θα πρότεινα να δωθούν σε κάποιο όχι και τόσο διαφημιζόμενο καταφύγιο αλλά σε κάποιο πιο "επαρχιακό" π.χ φιλοζωική Χαλκίδας ή Περάματος ....Απο εκεί και πέρα είμαι μέσα φυσικά και οτι βοήθεια μπορώ να προσφέρω ευχαρίστηση μου!
Να θυμίσουμε οτι και πέραν του Νόμου, γενικά οι συζητήσεις περι μαζέματος χρημάτων για οποιοδήποτε σκοπο απαγορεύονται και από τους κανονισμούς του φόρουμ. :)
 


sakann

Well-Known Member
25 Σεπτεμβρίου 2011
1.641
6
Θεσσαλονίκη
Εγώ λέω να πάμε το καλοκαίρι σε μια παραλία όλοι με τους φιλαράκους μας,να ρίξουμε τα ψησίματα της ζωής μας,τα παιχνίδια της ζωής μας και να γουστάρουν και τα σκυλιά!!!
 


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Εγώ θα πρότεινα να μείνουμε στη γενική αποδοχή του γεγονότος και αν τελικά υπάρχει συμμετοχή τέτοια που να επιτρέπει να πραγματοποιηθεί , ασχολούμαστε με τα διαδικαστικά και τις λεπτομέρειες.
 




lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
Για αρχη να βαλουμε μια ημερομηνια για να δηλωσουν ως τοτε συμμετοχη οσοι ενδιαφερονται. Αφου δουμε ποσοι ειμαστε βρισκουμε ενα μερος που να βολευει. Τιποτα δεν ειναι δυσκολο, ολα γινονται!:D
 








vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Αρχικά θα ήταν χρήσιμο να ξέρουμε σε πόσους από εμάς αρέσει σαν ιδέα και κατά πόσο υπάρχει πρόθεση συμμετοχής .
Στη συνέχεια θα αναζητήσουμε το ιδανικό ως προς τις αποστάσεις σημείο.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.195
Μηνύματα
896.955
Μέλη
19.978
Νεότερο μέλος
Tina78