Έκθεση μοναδικής ομορφιάς;


lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
Πολύ ωραία ιδέα!!!!!!
Εύχομαι να μπορέσω να έρθω και 'γω!!!!Αν και το βλέπω δύσκολο μιας και δεν έχω δίπλωμα και απ' ότι φαίνεται θα γίνει αρκετά μακριά..
Βλέπουμε όμως μέχρι τότε!!
Αυτο ειναι το λιγοτερο, καποιος θα σε παρει και σενα μαζι με το σκυλακι σου αν θελησεις να ερθεις.
 


jimboGS

Well-Known Member
10 Οκτωβρίου 2011
1.629
581
New Peramos City a.k.a Megalo Peuko
Πολύ ωραία ιδέα!!!!!!
Εύχομαι να μπορέσω να έρθω και 'γω!!!!Αν και το βλέπω δύσκολο μιας και δεν έχω δίπλωμα και απ' ότι φαίνεται θα γίνει αρκετά μακριά..
Βλέπουμε όμως μέχρι τότε!!
αν μενεις κοντα στην Νεα περαμο κατι θα γινει.
 


nasouk

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2010
1.166
3
Cathy μην στεναχωριεσαι.Αμα θες παμε μαζι αν και δεν ξερω που παμε.:p
Θα βολευτουν τα σκυλια πισω , θα κανονισει ο προεδρος.:D
Αλλα γιατι δεν επιτρεπεται το bbqing?:eek:
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Ευχαριστώ και τους δυο για την προσφορά!!
Εντάξει Δέχομαι!!! :D:D:D:D
Βέβαια έχουμε καιρό ακόμα..!!!

nasouk Είμαι τρομερά γαϊδούρα...Προσπαθούσα να σκεφτώ αν σε είδα καθόλου εχθές και τώρα που είπες πρόεδρος μόλις συνειδητοποίησα ότι λογικά καθόσουν δίπλα στον vagelis_ras? που πήγα και χαιρέτησα στο τέλος πριν φύγω...:eek::eek: Απ' τη βιασύνη μου δεν πρόσεξα καν τους άλλους δίπλα..:eek: Συγνώμη απλά μετά είχα πρακτική με τη σχολή μου σε ένα νοσοκομείο και είχα ήδη αργήσει να φύγω..:dohh:
 


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Cathy αν καταφέρεις να έρθεις θα είναι χαρά μας να σε έχουμε στο αμάξι με ολόκληρη την οικογένεια Βαγγέλης Κατερίνα Ελευθερία channel Θανασάκης.
Η παραλαβή θα γίνει από το σπίτι σου :)
Άλλωστε έχουμε εργασιακή συμφωνία :D
 










vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Οκ αρχίζω δράση .
Αγαπητέ ASFE, αφού ευχαριστήσω προσωπικά εσένα και την οικογένεια σου, θα επικοινωνήσω σύντομα μαζί σου για λεπτομέρειες.
Αυτή τη στιγμή βρίσκομαι στο ferry boat μετά από πολύ κούραση και επιστρέφω επιτέλους σπίτι μου .
 


ghost girl

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2007
1.073
185
το έχω δίπορτο...
υπεροχα! που μπορω να καταθεσω αιτηση συμμετοχης? 1 σκυλος + το σκυλοσοι του για τις κατηγοριες "πιο ατσουμπαλο ποδαρι" και "μαστιγωνω μαστιγωνω την ουρα μου σαν κουνω, σας παταω και σας σπρωχνω τα σκυλια σας αγαπω"
 


STARMILLLY

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2011
294
11
Πατρα
υπεροχα! που μπορω να καταθεσω αιτηση συμμετοχης? 1 σκυλος + το σκυλοσοι του για τις κατηγοριες "πιο ατσουμπαλο ποδαρι" και "μαστιγωνω μαστιγωνω την ουρα μου σαν κουνω, σας παταω και σας σπρωχνω τα σκυλια σας αγαπω"

χααχαχα μαστιγωνω μαστιγωνω ε? ελιωσα...εχω φαει μαστιγωμα απο το πιτ της αδερφης μου...τσουξιμο οχι αστεια!

Μια κατηγορια και για εμας που σιγουρα θα κρατησουμε τα πρωτεια "το πιο μυρωδατο πρρρρρ...."
χιχιχιχιχι κλασσικο γαλλακι βλεπεται δε γινεται κ αλλιως!
 




ASFE

Well-Known Member
11 Μαϊου 2011
911
26
45
Αθηνα..Δυστυχως.
Να στε καλα παιδια.
Θα μιλησουμε και με τον Βαγγελη για να κανονισουμε τα διαδικαστικα και κυριως το ποτε μπορει να γινει.
Το βασικο ειναι να φτιαξει ο καιρος γιατι εχει ειναι σχετικα ορεινο μερος και το κρυο ειναι αρκετα τσουχτερο.
 




ASFE

Well-Known Member
11 Μαϊου 2011
911
26
45
Αθηνα..Δυστυχως.
Χτιστο bbq δυστυχως δεν υπαρχει επειδη δεν ειναιν fan o μπαμπυ.
Αν καποιος μπορει να φερει ψησταρια να βαλουμε καρβουνα και να ψησουμε κανενα προβλημα.
Εμεις εκει πρεπει να εχουμε μια μικρη σχαριτσα μονο για τζακι. :(
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Βρε nasouk! Αν αυτό ειναι το πρόβλημά σου, να φέρω ψησταριά να στήσουμε στο χωματόδρομο! Μέσα στον κήπο πάντως, αν κρίνω από τις φώτο, δεεεε λέει, θα γίνουν τα κουκουνάρια... προσάναμμα και το εξοχικό... Είπαμε! Να καεί το πελεκούδι, αλλά μόνο αυτό!
 


nasouk

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2010
1.166
3
Χαχα , δεν εχω προβλημα , απλα δεν μπορω να φανταστω απουσια ψηστρας απο κανενα σπιτι πουθενα στον κοσμο.:D
Εχω και εγω mobile ψησταρια , αλλα ας μην καταχραστουμε την φιλοξενια του Asfe.;)
Θα τα φερω ψημενα!:p
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Kαλη περιπτωση η συναντηση στα Αθίκια Κορινθιας. Και κατι εκτος Αθηνων επιτελους που θα τονιζει την ''οικουμενικότητα''(τι εγραψα παλι, ουτε ο Πατριάρχης να ημουνα) του dogforum. Για να δουμε, θα την τιμησουν δεόντως οι Αθηναίοι;

Ελπιζω να υπαρξει και μια σοβαρη ποσοτητα σοκολατοπιτας μετα τα καλοψημενα παϊδάκια του nasouk. Καθε συνεισφορα, δεκτη! :p
 


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Ήρθε η ώρα να το πω , αν όλα πάνε καλά θα έχουμε και παγωτό μηχανής .
Το γνωστό σοφτ παγωτό χωνάκι