Έκθεση μοναδικής ομορφιάς;


lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
Εμεις μαλλον θα ειμαστε 2 ατομα και ενας σκυλος. Αν γινει παντως Σαββατο θα ειμαι μονη μου και χωρις σκυλο.
 








ant

Well-Known Member
21 Ιουλίου 2011
143
24
ρε παίδες, ψήνομαι κι εγώ...απλά φοβάμαι μη γίνει τίποτα πάλι και δεν τα καταφέρω και δε γουστάρω ακυρώσεις, λέω- ξελέω κλπ κλπ (βλ. το κοπί το πιτα )..τελοσπάντων... θα δηλώσω συμμετοχή και ο Θεός βοηθός. (Σκέφτομαι , εδώ θα ρθει ο sea-mol από Πρέβεζα, εγώ από Παρνασσό , θα κολλήσω?????????? λέω τώρα.........
 






Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Λοιπόν μάγκες και μαγκιόρες,,,,,,, επειδή είναι διαγωνισμός μοναδικής ομορφιάς..... δεν συμμετέχουμε...... αν ήταν μοναδικής π@%#%^@ς θα έπαιζε χωρίς αντίπαλο η μικρά!!!!!

Αλλά θα δώσουμε παρουσία!!!!!!
 


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Λοιπόν για να επανέλθουμε , ο τίτλος <<έκθεση μοναδικής ομορφιάς >> απευθύνετε στην ιδία την έκθεση , δηλαδή η έκθεση θα είναι μοναδικής ομορφιάς.
Οι κατηγορίες που θα διαγωνιστούν τα σκυλάκια θα ανακοινωθούν την τελευταία στιγμή μετά από διαβουλεύσεις της επιτροπής.
 




vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Το σίγουρο έπαθλο που όλοι θα πάρουμε φεύγοντας είναι η διασκέδαση και μια όμορφη ημέρα με φίλους.
Δεν μπορώ να φανερώσω περισσότερα για τις εκπλήξεις
 


lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
Ε ναι, τοσο δρομο θα κανουμε μην φυγουμε με παραπανο! Να κερδισουμε σε κατι να εχουμε να λεμε!! :D
Προεδρε λαδωνω αν χρειαστει... :p
 




vaggelo

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
1.229
1.065
στας ευρώπας
λοιπον θα ήθελα παρα πολύ να έρθω

αν έχω όμως σκυλί θα είναι πολύ μωρό ρε σεις......που να φέρω το μωρό με τοσα ζώα; δεν πρεπει να το προστατεύω οταν θα κάνει εμβόλια;;;
κατα τα άλλα θα ψαξω την κρητικοπουλα να το σουξουμουξάρουμε το θέμα να δουμε....

μπορώ να φέρω τσίπουρες και καναν κράσο παντως αμα ερθω
 


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
λοιπον θα ήθελα παρα πολύ να έρθω

αν έχω όμως σκυλί θα είναι πολύ μωρό ρε σεις......που να φέρω το μωρό με τοσα ζώα; δεν πρεπει να το προστατεύω οταν θα κάνει εμβόλια;;;
κατα τα άλλα θα ψαξω την κρητικοπουλα να το σουξουμουξάρουμε το θέμα να δουμε....

μπορώ να φέρω τσίπουρες και καναν κράσο παντως αμα ερθω
Όταν λες τόσα ζώα;:p
 








sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
Για δωστε λεπτομερειες. ''Η μερα εκεινη θα αργησει'';
Η ιστορική μέρα ορίστηκε
Σαν ημέρα συνάντησης σκεφτήκαμε με το φίλο ASFE το Σαββάτο 28/4/2012.
Οι λόγοι που συνετέλεσαν σε αυτή τη σκέψη είναι οι ακόλουθοι :
Α) Μεγαλύτερες πιθανότητες καλοκαιρίας
Β) Επειδή το Πάσχα πέφτει 15/4 τα προ και μετά Πάσχα σ/κ δεν βολεύουν για ευνόητους λόγους, (κάποιοι θα εκδράμουν την μεγάλη εβδομάδα ξεκινώντας συνήθως από Σάββατο 8/4)
Γ) Το Σάββατο μετά το Πάσχα πάλι δεν βολεύει γιατί κάποιοι θα είναι κάπως κουρασμένοι από το γλέντι και την εκδρομή εν όψη Πάσχα .
Δ) Το διάστημα που μεσολαβεί μέχρι τη συνάντηση είναι τέτοιο που επιτρέπει σε όλους μας να οργανώσουμε τις δουλειές μας ώστε να μπορέσουμε να παρευρεθούμε.
Ε) Τέλος, επιλέχθηκε το Σάββατο για το λόγο του ότι τα άτομα που θα έρθουν από μακριά να έχουν τη δυνατότητα να ξεκουραστούν την Κυριακή , γιατί πολύ πιθανό να ταξιδεύουν το βράδυ για την επιστροφή τους .

Για καλύτερο έλεγχο των συμμετοχών θα ήταν προτιμότερο να στείλουμε εδώ τις συμμετοχές μας . [email protected]
Είναι ένα mail που δημιούργησα αποκλειστικά για το γεγονός .

Για συμμετοχή
Doodle: Εκθεση μοναδικής ομορφιάς
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Τελικα εκλεισε Σαββατο; Στο Doodle βλεπω οτι οι πιο πολλοι εχουν δηλωσει Κυριακη...

Οι αριθμοι ειναι ατομα + σκυλοι;
 
Last edited: