Έκθεση μοναδικής ομορφιάς;


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Δεν έχει αποφασιστεί ακόμη
Η ημέρα θα οριστεί από κάποιους παράγοντες .
Διαφορά ατόμων από μέρα σε μέρα
Πρέπει να υπολογίσουμε ότι θα είμαστε σε ένα σπίτι που θα πρέπει να επανέλθει στην αρχική του κατάσταση , άρα και το Σαββάτο είναι ποιο βολικό .
Απ’ ότι είδα ο πρόεδρος δεν μπορεί Κυριακή .
 
Last edited:


superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com
ηδωμεν.
αλλα το σαββατο ειναι μερα που βολευει και λογω της αποστασης.μερικοι θα ναι απο πολυ νωρις εκει και θα πρεπει να επανελθει το μερος σε φυσιολογικη κατασταση παλι .αρα καποιοι θα φυγουν αργα.
αν βαλεις και τα ξυδια στη μεση θεωρητικα το σαββατο βολευει αν ηταν αθηνα θα ταν πιο βολικα κυριακη για ολους.
οποτε ολα πιστευω θα κριθουν βαση των συμμετοχων
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Eγω εβαλα Κυριακη γιατι με βολευει, αλλα το βλεπουμε...Η μερα τοτε θα ειναι μεγαλη, δεν νομιζω οτι ειναι τοσο τραγικη η αποσταση απο την Αθηνα. Για καποιους αλλους ουτως ή αλλως θα ειναι μακρια και θα πρεπει να σκεφτουν και πιθανη διανυκτερευση αν υποτεθει οτι μεινουν ως αργα ή πιουνε αρκετα.
 


ASFE

Well-Known Member
11 Μαϊου 2011
911
26
45
Αθηνα..Δυστυχως.
Θα ερθει και το λαμπραντορακι που ηταν στην πιτα μαζι με τα 2 κοριτσακια και την μαμα τους,καθως και η κοπελια που εχει αναλαβει την εκπαιδευση του Σπαικ,με το Μαλινουα της!!!Χαμος..Αντε να περασουν οι μερες.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Eγω εβαλα Κυριακη γιατι με βολευει, αλλα το βλεπουμε...Η μερα τοτε θα ειναι μεγαλη, δεν νομιζω οτι ειναι τοσο τραγικη η αποσταση απο την Αθηνα. Για καποιους αλλους ουτως ή αλλως θα ειναι μακρια και θα πρεπει να σκεφτουν και πιθανη διανυκτερευση αν υποτεθει οτι μεινουν ως αργα ή πιουνε αρκετα.
Αυτός είναι ένας σημαντικός λόγος για να γίνει Σάββατο , ίσως κάποιος θελήσει να διανυκτερεύσει και να επιστρέψει Κυριακή
 


epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
66
Aθήνα
Πρόσθεσα και το Σαββατο στην επιλογή...
Τώρα εαν τύχει να δουλεύω, θα προσπαθήσω να το ρυθμίσω!
 








STARMILLLY

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2011
294
11
Πατρα
Εγω για Κυριακη ειμαι μεσα θα ερθει και η αδερφη μου απο Αθηνα με το πιτμπουλ της...

Σκεφτηκα επειδη τα τριγλυκεριδια σας θα χτυπησουν κοκκινο και μια και μερικοι ειναι μεγαλοι ανθρωποι :eek:(μονοι σας τα πατε) ειπα να αναλαβω εγω τα σαλατικα!!!
Μαρουλια, λαχανα, ντοματουλες, αγγουρακια, ροκα, γαλλικη σαλατα, ραντιτσιο , αιζμπεργκ, βαλεριανα, baby σπανακι και οτι φανταστειτε να μπενει σε μια σαλατα αφηστε το πανω μου!!!

Σαββατο η αληθεια ειναι δε το προτιμω γιατι δουλευω! Αν τελικα κανονισετε Σαββατο περαστε κ απο το μαναβη μια βολτα.LOL!
 






ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
ειπα να αναλαβω εγω τα σαλατικα!!!
Μαρουλια, λαχανα, ντοματουλες, αγγουρακια, ροκα, γαλλικη σαλατα, ραντιτσιο , αιζμπεργκ, βαλεριανα, baby σπανακι και οτι φανταστειτε να μπενει σε μια σαλατα αφηστε το πανω μου!!!
Καλα ολα αυτα...., αλλα αν δεν φερει και τα παϊδάκια ο Nasouk, θα το σκεφτω πολυ! :p
 


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Λοιπόν για να ξεκαθαρίσουμε λίγο το τοπίο.
Κοκορέτσι λουκάνικα και κεμπάπ είναι στανταράκι .
Για τα υπόλοιπα περιμένω απλά να κλείσουμε με τις συμμέτοχες για να υπολογιστούν τα άτομα.
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Λοιπόν για να ξεκαθαρίσουμε λίγο το τοπίο.
Κοκορέτσι λουκάνικα και κεμπάπ είναι στανταράκι .
Βαγγελη, να μη χαθουμε, ε; :cool: Νάμαστε κοντα στην συναντηση, εκει που θα βγαινουνε τα πρωτα, τα δευτερα, και τα τριτα...:p:cuniaoo:
 








lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
αχαχαχχαχαχαχχα! Ναι γιατι?? Λες να μην φτασουνε?? (Μ αρεσει που πηγα στο Doodle για να δω τι εγραψα... :p)
 


STARMILLLY

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2011
294
11
Πατρα
Αν μαζευτουμε 40 ατομα να σας πω την αληθεια δε θα χωρανε αρκετες σαλατιερες και σαλατικα στο αυτοκινητο μαζι με 2 σκυλια κ εμας...οποτε θα ρθω νωριτερα να μαζεψω και 2-3 κιλα χορτα του βουνου για συνοδευτικο! οχοχοχοχο!:D