ICE - Staffordshire Bull Terrier.


Veronica

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2010
3.213
6
Always somewhere
www.youtube.com
Τον πρωτο καιρό, κολλαγα μια πολυθρόνα στο κρεβάτι και έστρωνα στο μωρο να κοιμηθει. Σιγα-σιγα ερχοταν σε μας, άλλοτε αγκαλιτσα, άλλοτε πλάτη. Τωρα κατσικωνεται στο σβέρκο μου ή μούρη με μούρη, και τρελαινομαι!!! :D Μου αρέσει πάρα πολύ που μπορώ να την κραταω και να νοιωθω την κοιλιτσα της, την ανασα της, τα όνειρά της. Ερωτας!! Δυστυχώς όμως στα μισά του ύπνου φεύγει και πάει στα πόδια, αλλά ξαναρχεται το πρωι η καλημέρα μου! :D:D
Συγκινήθηκα... ως πότε θα μού τα κάνει αυτα; Δε θέλω να τα κόψει ποτέ!
 




Veronica

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2010
3.213
6
Always somewhere
www.youtube.com
και φαντασου το σταφυ αγγαλια μουρη με μουρη και να ρευεται μες τα μουτρα σου!!!
χαχαχχαχα, με έπιασε νευρικό γέλιο! Σε καλό σου! Θα προτιμήσω τις τρίχες της Βεροκούλας μου, ευχαριστώ! :D :lol:
Αυτά βγάζουν σάλια όταν κοιμούνται;
 




superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com
δε ξερω για σαλια.δεν νομιζω ομως.
εγω ουτε το μπαμπη δε βαζω στο κρεβατι καποτε που εκανε να ανεβει ετρωγε τετοιο σουτιδι που ηταν ολο δικο του
 
























ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Λοιπον παιδια αρχισα κοινωνικοποιηση! Εβαλα γάτο στο avatar να τον βλεπει και να συνηθιζει...:p
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Λοιπον παιδια αρχισα κοινωνικοποιηση! Εβαλα γάτο στο avatar να τον βλεπει και να συνηθιζει...:p
Εντατικά μαθήματα βλέπω στον μικρό μπράβο μπράβο!
Λες να πιάσει και στην δικά μου που δεν τις θέλει με τίποτα τις γάτες?:p (Και μακρυά απο τις ντισκομπάλες πια έστω και με γάτο!!!:D)