ICE - Staffordshire Bull Terrier.


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.522
771
Ξεσσαλονικη!!!
ολα τα αντεχω....αλλα οταν ξεκινανε να γλυφονται...αναφερομαι στο γενικο γλυψιμο...παναγια μου!!!!!!!!!δεν το αντεχω!χλαπα χλουπα!!!κ δεν σταματανε!!!!!
 






ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Εμενα το πρωι αφου φαει σαν τρελος, μετα παλι σαν τρελος θελει μπατζακια και κορδονια για επιδορπιο. Στο τελος, θα νομιζει οτι το ονομα του ειναι "μη"! :-D

Sent from my Liquid Metal using Tapatalk
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
ολα τα αντεχω....αλλα οταν ξεκινανε να γλυφονται...αναφερομαι στο γενικο γλυψιμο...παναγια μου!!!!!!!!!δεν το αντεχω!χλαπα χλουπα!!!κ δεν σταματανε!!!!!
Εγω του Φωντα του εχω μαθει μια πολυ χρησιμη εντολη οταν αρχισει το σπατουλογλυψιμο. . .το σςςςςςςςςς και αυτοματως σταματαει! :D :D :D

Κατα τ'αλλα στον υπνο πεφτει πολυ ωτοασπιδα διοτι με τετοιο ροχαλητο δεν θα κοιμομουν ουτε δυωρο.
 


radionuclide

Well-Known Member
11 Αυγούστου 2010
659
7
Athens
Εμένα ο δικός μου σταματάει το ροχαλιτο και αφού με σπρώξει για να ακουμπήσει με το κεφάλι του στο μαξιλάρι συνεχίζει ακάθεκτος...
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Εμένα ο δικός μου σταματάει το ροχαλιτο και αφού με σπρώξει για να ακουμπήσει με το κεφάλι του στο μαξιλάρι συνεχίζει ακάθεκτος...
Δηλαδη κοιμασαι(και εσυ) στο ιδιο κρεββατι με τον σκυλο, και μοιραζεστε και το ιδιο μαξιλαρι...??:eek:
Το εχω ξαναδιαβασει και απο αλλους αυτο εδω μεσα...:rolleyes:
Ρε παιδια...:maria::maria::)
 


ΜMaritina

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2009
954
3
Νέα Σμύρνη
Δηλαδη κοιμασαι(και εσυ) στο ιδιο κρεββατι με τον σκυλο, και μοιραζεστε και το ιδιο μαξιλαρι...??:eek:
Το εχω ξαναδιαβασει και απο αλλους αυτο εδω μεσα...:rolleyes:
Ρε παιδια...:maria::maria::)
Δοκίμασε το μια φορά! και μετά μιλάς! :xD::cuniaoo: χαχαχα!
 








yasemin

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2009
2.789
5.380
Βαλτον στα ποδια σου για αρχη και που ξερεις σε λιγο καιρο μπορει να βρισκεις το ροχαλητο του πολυ χαλαρωτικο.
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Βαλτον στα ποδια σου για αρχη και που ξερεις σε λιγο καιρο μπορει να βρισκεις το ροχαλητο του πολυ χαλαρωτικο.
Α! Εσυ μιλας σοβαρα ρε...!:)

Δε τον βαζω-Δε τον βαζω! Αυτον τον να μην πω... στο κρεββατι μου...
Αγκαλια και κεφαλοκλειδωμα ναι, αλλα μεχρις εκει!

ICE ''μή''!!! :D:D:D
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Το ροχαλητό του σκύλου είναι και ρυθμικό και μπορεί και να με χαλαρώσει. Των ανθρώπων απο την άλλη είναι αγχωτικό, κάνει διάφορους ήχους και τόνους και δεν ξέρεις αν ο άλλος πνίγεται ? σταμάτησε να αναπνέει ? μα είναι δυνατόν να είναι τόσο δυνατό ? εγώ πάντως αλλάζω δωμάτιο με το ανθρώπινο:)με του σκύλου οχι.
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Το ροχαλητό του σκύλου είναι και ρυθμικό και μπορεί και να με χαλαρώσει. Των ανθρώπων απο την άλλη είναι αγχωτικό, κάνει διάφορους ήχους και τόνους και δεν ξέρεις αν ο άλλος πνίγεται ? σταμάτησε να αναπνέει ? μα είναι δυνατόν να είναι τόσο δυνατό ? εγώ πάντως αλλάζω δωμάτιο με το ανθρώπινο:)με του σκύλου οχι.
Εχεις δικιο σε αυτο, το ανθρωπινο δεν αντεχεται με τιποτα. Ο ICE παντως ροχαλιζει διακριτικα. Οχι πολυ δυνατα και σχεδον ρυθμικα, και ισως ευχαριστα, ακομα και ικανοποιητικα θα ελεγα...:cool:
 
Last edited:




stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Εχεις δικιο σε αυτο, το ανθρωπινο δεν αντεχεται με τιποτα. Ο ICE παντως ροχαλιζει διακριτικα, οχι πολυ δυνατα και σχεδον ρυθμικα, και ισως ευχαριστα, ακομα και ικανοποιητικα θα ελεγα...:cool:
Σιγά - σιγά θα τον βάλεις και στο κρεββάτι ....φτάσαμε κιόλας στο <ισως και ευχάριστα>:D:D
 






stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Τι σε δίπλα ...τι στο δικό σου, ένας αναστεναγμός απόσταση είναι:) που να βάζεις τώρα και άλλα κρεββάτια ...