ICE - Staffordshire Bull Terrier.


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Λυπαμαι που θα στο πω αλλα εχεις πολυ ασχημο σκυλο :eek:
Και σαν κουταβι και σαν ενηλικο εχει τα μαυρα του τα χαλια
Nάσαι καλά! Επιτέλους, όλη η αλήθεια μεσα σε 2 γραμμές...:D:cool:
 












ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Ειναι πανέμορφος! Ελπίζω οταν ξαναέρθεις αθηνα να τον ξαναδώ από κοντά
Γεια σου φιλε Θανο, εσυ λογω περιστασεων λειπεις συχνα, ολα καλα; Ολο και ανεβαινω στο μεγαλο χωριο. Θελω και εγω να δω τον Ζοro οπωσδηποτε!

Και περιμενουμε ακομα και εκεινη την παρουσιαση, ε! "Ποσες εμειναν"; :)


Sent from my Galaxy S II using Tapatalk
 


Θανος

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2010
605
42
5 μήνες ακόμη. ...αν έρθω αθηνα για σεβαστό διάστημα θα τα πάμε βόλτα! Το άλμπουμ και αναλυτική παρουσίασή του ζορακου ειναι δέσμευσή, άπλα δεδομένων των συνθηκών έχει πάει λίγο πίσω. ..πολύ ψαρωτικο βλέμμα ο δικός σου:p
 






ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
5 μήνες ακόμη. ...αν έρθω αθηνα για σεβαστό διάστημα θα τα πάμε βόλτα! Το άλμπουμ και αναλυτική παρουσίασή του ζορακου ειναι δέσμευσή, άπλα δεδομένων των συνθηκών έχει πάει λίγο πίσω. ..πολύ ψαρωτικο βλέμμα ο δικός σου:p
Ναι, και θα του βγαλουμε κι αλλες τωρα που μεγαλωσε, θα εχει διαμορφωθει και πιο καλα...;)

Ice αυτό το πανέμορφο,γλυκό,μαυρομουσουδάκι πότε θα το γνωρίσουμε????
Θα το δειτε!

ο σκυλος ερπετο... :D
αυτα τα ποδια... σαν ουρα ...χεχεχεχχε!!!
Το Staffie...:cool:
 


Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
Γιαννη, ο σκυλος σου ειναι πανεμορφο σταφφυ.
Μου αρεσει παρα πολυ ο σωματοτυπος του, και το κεφαλι του, αλλα και το υφος του!
Πρεπει να τον δω απο κοντα για να δω αν μου αρεσει και ο χαρακτηρας του για να στον κλεψω...:p
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Σε ευχαριστω πολυ Θοδωρή για τα καλα σου λογια.

Για το κεφαλι, εχουμε τα ιδια κριτηρια απο οσο εχω καταλαβει. Μεγαλο αναλογικα, αλλα με γωνιες στην αρχιτεκτονικη. :cool: Το υφος του, ειναι αυτο(οταν ειναι σοβαρος)...:rolleyes::D

Ο χαρακτηρας του θα σου αρεσει πραγματικα και θα θελεις να τον παρεις, αλλα εγω θα το κραταω γερα...:p