ICE - Staffordshire Bull Terrier.


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Εγω παω αρκετα συχνα οπως ξερεις, οποτε ειναι και μπορεις μου λες. Να δουμε και τα νεα ''αιματα'' που εχουν αφιχθει προσφατως...;)
 




kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
νάτο
συμφωνεί και ο william για την τραγιάσκα ;)
αλάνι ο μικρός
προτείνω να του πάρεις και ζιπουνάκι στο μέγεθός του αλλά να του το φοράς μόνο απο την μία μεριά :lol:
κουταβάκι,κουτσαβάκι
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Χαχαχα, και τι δεν τον εχετε φορτωσει! Μπουφαν, γκετες, τραγιασκες, ζιπουνακια...
Κοκονι, κατι ειχαμε πει και για χρυση αλυσιδα σοβαρων διαστασεων στο λαιμο αν θυμασαι;-)

Καμια κεραια να του βαλουμε στο τελος να εκπεμπει και σημα με ζωντανη εικονα!

Πειτε οτι θελετε, δεν παρεξηγιεται...:)

Sent from my Liquid Metal using Tapatalk
 


radionuclide

Well-Known Member
11 Αυγούστου 2010
659
7
Athens
O πάγος είναι τρελήηηηηηηηηηηηηη μούρη!!!!!!!
Άπαιχτες οι φωτογραφίες. Εγώ θα πρότεινα και κανένα κομπολογάκι!!!!!Να τον χαίρεσαι!!!
 




lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.522
772
Ξεσσαλονικη!!!
μπορεις να του βαλεις κ ενα απο αυτα που φορανε οι ινδιανοι κ βαζουν κ φτερο.το νεο του ονομα θα ειναι "ο πιλοφορης ο μιστρης" η "ο κατω στα λεμοναδικα" η "ο κατω στον πηραια στο λιμανι"!
το τοπικ μπορει να αλλαξει σε "με λενε ice(vodka) κ δεν ειμαι καλα!στην υγεια σου ice!!!!!!!!
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
μπορεις να του βαλεις κ ενα απο αυτα που φορανε οι ινδιανοι κ βαζουν κ φτερο.το νεο του ονομα θα ειναι "ο πιλοφορης ο μιστρης" η "ο κατω στα λεμοναδικα" η "ο κατω στον πηραια στο λιμανι"!
το τοπικ μπορει να αλλαξει σε "με λενε ice(vodka) κ δεν ειμαι καλα!στην υγεια σου ice!!!!!!!!
Μ΄ΑΡΕΣΕΙΣ! :D:D:D
 










ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Δυο προσφατες φωτογραφιες λιγο πριν κλεισει τους 4 μηνες, αδυνατισμενος λογω ηλικιας και ελλειπους θρεψης. Η ξηρα αλλαχτηκε και ελπιζω οτι σε κανα 20ημερο θα φανει η διαφορα.
Οι επομενες θα ειναι οταν ερθει στα κανονικα του, δεν τον ξαναβγαζω κοκκαλιάρη...


 


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Τι γραμμωση ειναι αυτη....δε τον λες και κοκαλιαρη..κορμι φιδισιο!!!Αυτος ο κουταβος ειναι πολυ ομορφος !!
 


kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
Ειναι τεζες το κουταβι σου!!!!! τι ποδια! τι στηθος! και που σαι ακομα.. να μου πεις!! εχεις δικιο για το βλεμμα... :D
ειναι πολυ πολυ ομορφος!!! να σου ζησει!!!
I Love ICe!!!

ωραιο κολαρο και οδηγος... απο που τα πηρες :D
μη πεις.. πλακα κανω :p
 


Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Και πολύ γκόμενος ο ICE!!

Κούκλος είναι μωρέ,
και μου φαίνεται και πολύ τσάκαλος!!
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Ειναι τεζες το κουταβι σου!!!!! τι ποδια! τι στηθος! και που σαι ακομα.. να μου πεις!! εχεις δικιο για το βλεμμα... :D
ειναι πολυ πολυ ομορφος!!! να σου ζησει!!!
I Love ICe!!!

ωραιο κολαρο και οδηγος... απο που τα πηρες :D
μη πεις.. πλακα κανω :p
Ε οχι και τέζες μωρε! Κολλαρο και οδηγος, ειδικη παραγγελια για εμας οπως ακριβως τα θελαμε! Ευχαριστουμε.;)
Και κατι λιχουδιες επισης μας αρεσαν πολυ...:)
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Και πολύ γκόμενος ο ICE!!

Κούκλος είναι μωρέ,
και μου φαίνεται και πολύ τσάκαλος!!
4 μηνων, και γκόμενος??:eek:

Υ.Γ. Και μιας και εισαι και mod, δεν το παμε στις φυλες αυτο το θεμα να μην ειναι εδω στα νεα μελη?
 




ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Τι γραμμωση ειναι αυτη....δε τον λες και κοκαλιαρη..κορμι φιδισιο!!!Αυτος ο κουταβος ειναι πολυ ομορφος !!
Δεν φαινεται στην φωτογραφια, αλλα αν τον δεις απο πανω φαινονται ολα τα πλευρα και η σπονδυλικη στηλη στο πισω μερος. Του λειπουν 2 κιλα για να ειναι οπως πρεπει.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.194
Μηνύματα
896.954
Μέλη
19.978
Νεότερο μέλος
Tina78