2ο Σκυλομπάχαλο 2010


Noela

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2007
1.954
222
Παλλήνη
www.agilityadddicts.gr
Το 13χρονο (Μπαλού νομίζω) είναι ημίαιμο (ίσως κανισάκι με κάτι). Περύσι πήγαινε εκπληκτικά καλά. Φέτος στεναχωρήθηκα που την είδα τόσο πεσμένη αλλά το πάλευε!
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Υποθέτω οτι ο Λέων είναι γύρω στους 70 πόντους....
Νομίζω ότι και 60 εκ θα τον δυσκολέψει να περάσει, αφού θα πρέπει να σκύψει....
Στην ρόδα περνάει υποθέτω κάνοντας άλμα οπότε και διπλώνει τα πόδια του, άρα και ελλατώνει το ύψος του!
 




E-va

Well-Known Member
2 Οκτωβρίου 2009
434
0
Αχαρνές
Πρώτη φορά πήγα στο Σκυλομπάχαλο κι έφυγα με τις καλύτερες εντυπώσεις!
Μια πολύ καλή πρωτοβουλία για να γνωριστούμε καλύτερα μεταξύ μας όλοι εμείς που έχουμε σκυλούνια, παίζοντας, μαθαίνοντας και ,εν τέλει, γνωρίζοντας αυτό που λέμε «κυνοφιλία».

Μου άρεσε που υπήρχαν περίπτερα, καντίνα (γιατί θα φεύγαμε όλοι με θερμοπληξία) και κόσμο χαρούμενο και γελαστό (ανεξάρτητα με τα τεκταινόμενα της ελληνικής οικονομίας)

Θαύμασα και χάζεψα όλα τα σκυλουνια που πήραν μέρος στους διαγωνισμούς, όσο για την δικιά μας Μπλου, τί να λέμε, θεά!!
Τα βιντεάκια φοβερά (Νατ, καλή δουλειά έκανες)!
Όσο για τις φωτο της Ειρήνης άψογες και πάλι!!

Χάρηκα που είδα όλο το σκυλοπαρεάκι!

Να περνάμε καλα!
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.809
Με προλαβε ο Φοιβος!
Ετσι ακριβως ειναι .. και ο Ντιεγκο που ειναι 65 εκ μεχρι το ακρωμιο δεν ηταν αρκετο να σκυψει αλλα επρεπε να συρθει για να το περασει! Ε πολλα ζηταω απο το μοσχαροσκυλο!
 


nacho_DL

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2010
615
3
Αθηνα - Moσχατο
Να μαι κι εγω ... Χαρηκα πολυ που σας γνωρισα ολους κι απο κοντα. Ωραιο event, λιγο ζεστη βεβαια, αλλα πολυ ενδιαφερον.

Συγχαρητηρια κι απο μενα στην Noela με την blu.

Eυχαριστω Μαρια και Ειρηνη για την βοηθεια ωστε να σας βρω.

υ.γ. Μαρια το κολλαρο ξεχνα το , δεν θελει να το βγαλει....:p
 




Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Αστα αυτά. Πες την αλήθεια. Ησουν με το άλλο φόρουμ ε; Προδότη... :D
Θα αυτοτιμωρηθείς όμως μόλις δεις πόσο καλά περάσαμε... :D:D
Αχχχχχ, δεν φταίω εγώ, :shock: η Ζήβα φταίει που δεν ξεκόλαγε απο την φίλη της την Κιάρα και την Cookie.
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Mου άρεσε πολύ που σε είδα κατά τη διάρκεια των αgility (κ στις φωτο που τράβηξε η Ειρήνη) να γελάς με τα καμώματα της μικρής, κ να το διασκεδάζεις κ εσύ, τόσο.
Πραγματικά όμως! Έχω κάποιες φωτό από το agility που αμα τις δεις γελάνε οι φατσούλες τους την ώρα που τρέχουν μαζί! :):)
(Στα προσεχώς οι φωτό... Είπαμε, υπομονή!)
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
ΥΓ. Πηγή ο Κοπρίτης είναι το πιο ευγενικό σκυλί που έχω συναντήσει, να τον χαίρεσαι :)
Oooopssss... τώρα το είδαμε αυτό το κομπλιμάν.....:D:D Ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια. Είναι αλήθεια οτι ο Γκογκόλ έχει κάνει πράξη το "Μην κάνεις στους άλλους ότι δε θές να σου κάνουν....". :):)

Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα στην επόμενη βόλτα! Πρεπει εξάλλου να προμοτάρουμε λίγο τα μαύρα σκυλιά, μπας και σταματήσουν να τα βλέπουν σαν όργανα του διαβόλου!
 




FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Αν και η Cindy μου για αλλη μια φορα απεδειξε οτι ειναι τρελη και ορμιξε σε ΟΛΑ τα σκυλια, χαρηκαμε οστοσο παρα πολυ που σας ειδαμε, εστο για λιγο- αλλα και ΠΑΡΑ πολυ για την γνωριμια με την E-va!!
Τι καταλπληκτικο σκυλακι- και τοσο υπομονετικο με την μικρη μου, που στο τελος εγιναν και ¨"φιλεναδες"!
 


E-va

Well-Known Member
2 Οκτωβρίου 2009
434
0
Αχαρνές
Τι καταλπληκτικο σκυλακι- και τοσο υπομονετικο με την μικρη μου, που στο τελος εγιναν και ¨"φιλεναδες"!
xαχα! Πράγματι, στο τέλος τα βρήκανε!!

Ε, ήταν μέχρι να γίνει το πρώτο βήμα...Μετά ξεθαρρεύει η Cindy!
 




valeria

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2009
563
3
Αθηνα
Μπραβο Εφη και Μπλου, το dog dancing ηταν απιθανο, εχω ξετρελαθει!!!!!!!!!:D:D
Σας ζηλευω ηθελα κι εγω να ερθω αλλα κατι ετυχε τελευταια στιγμη:(
Του χρονου στανταρ ομως!!
 












Στατιστικά Forum

Θέματα
33.191
Μηνύματα
896.913
Μέλη
19.976
Νεότερο μέλος
Μαρία8