Τι πρέπει να προσέξω αν θέλω να πάρω από ιδιώτη..;


nfeel

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2011
1.491
514
UK
Οκ θα πάρω λίγο χρόνο να σκεφτώ τη χρησιμότητα κ εγώ κ θα επανέλθω ...το 2015.
 


radionuclide

Well-Known Member
11 Αυγούστου 2010
659
7
Athens
Πολύ χρήσιμο θα έλεγα!! Έστω και μετά από δύο χρόνια, βλέπουμε πως με ενημέρωση και διάβασμα ο φίλος έκανε στροφή 180 μοιρών.
 


ΜάρκοςΓΔ

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2011
389
2
Σαντορίνη - Κερατσίνι
Δεν είχα δει ημερομηνία.. Άλλωστε , και γω χρησιμότητα δεν βλέπω στην παρουσία του θέματος αυτού εφόσον, εγώ που το άνοιξα, δεν έχω πλέον απορίες για το ''τι πρέπει να προσέξω αν θέλω να πάρω από ιδιώτη''.. Να διαγραφεί λοιπόν , για να μην παρεξηγούμαι κιόλας από όποιον το διαβάζει;; Και πόσο μάλλον , τι χρησιμότητα να δω στα 2 τελευταία δικά σου ποστ έτσι;

Επίσης επειδή μου αρέσει να λέω τα πράγματα όπως είναι... Είναι μία από τις τόοοσες φορές που ένα ''ενημερωμένο'' μέλος αυτού του φιλό''ζωικού'' φόρουμ υποτιμά - δεν επιβραβεύει - κρίνει - ειρωνεύεται ( όπως τώρα εσύ) , ένα ποστ που υποτίθεται πως γράφτηκε για να ανοίξει λίγο το μυαλό κάποιου, ενώ του τρέχουν τα σάλια για να στείλει αμέσως και να κράξει - βρίσει - μαλώσει - το παίξει ''το τέρας της ενημέρωσης'' σε κάποιον που μόλις μπήκε στο στο φόρουμ και δεν έχει ιδέα από ζωοφιλία και οι ερωτήσεις-απορίες του είναι από γελοίες μέχρι και εκνευριστικές.... όπως οι δική μου όταν άνοιξα το θέμα...

Δυστυχώς , θα το ξανά πω , πως εδώ μέσα έχει χαθεί η ανθρωπιά από πολλούς... Αγαπήσαμε τα ζώα και αδιαφορήσαμε για τους ανθρώπους;;
 
Last edited:


nfeel

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2011
1.491
514
UK
Φίλε μου δε σε ειρωνεύτηκα.Η ανάρτησή σου ήταν υπο τη μορφή διαλόγου με ένα μέλος που έχει ποστάρει 2 χρόνια πριν.
Άν φέρεις ένα φανταστικό διάλογο στο μυαλό σου με καθυστέρηση 2 ετών στις απαντήσεις,θα καταλάβεις..

Το γεγονός αυτό σου επισήμανα.
Τώρα τα υπόλοιπα δραματικά που αναφέρεις σχετικά με το νέο κ παλιό μέλος,νομίζω είναι αχρείαστα.Ούτε θεωρώ τον εαυτό μου κατάλληλο να επιβραβεύω ούτε να "κατσαδιάζω" κάποιον άλλον..

Sent from my Galaxy NOTE II using tapatalk
 
Last edited:


ΜάρκοςΓΔ

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2011
389
2
Σαντορίνη - Κερατσίνι
Ωραία και 'γω σου εξήγησα πως δεν είδα ημερομηνία... Και φανταστική να 'ναι η συνομιλία, και ο Θησσέας να μην το διαβάσει, ίσως το διαβάσει κάποιο άλλο μέλος, και ίσως πάρει κάτι από αυτό..

Φυσικά και λογικά, ίσως αν είχα δει την ημερομηνία ίσως να μην το έγραφα..
 
  • Like
Reactions: Haris Drazen


ChineseCrested

Well-Known Member
7 Απριλίου 2014
89
39
Γιατί ρε παιδιά καποιος είναι εκτροφέας αν εχει επωνυμία το εκτροφείο του ..??? Και είναι εφικτό ένας ιδιότης να έχει πολύ καλύτερα σκυλιά απο πολλούς που θεωρούνται απο τους κκαλύτερους εκτροφείς στην Ελλάδα ...... Δεν λέω το μέγαλυτερο ποσοστό ιδιωτών που πωλανε τα κουτάβια τους είναι χάλια και δεν πρεπει να γίνεται αυτου του ειδους το εμπόριο..!!!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.190
Μηνύματα
896.910
Μέλη
19.975
Νεότερο μέλος
Michael1924