ΟΚΑ τον Απριλη?


Gogo

Well-Known Member
1 Φεβρουαρίου 2008
538
0
marko
Κριτης ναναι κι οτι ναναι!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Και περσι ειχε γινει το ιδιο στο δικο μας στιβο!!! :? :? :?
 




sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
πηγαμε!
ειμασταν οι γνωστοι αγνωστοι, δηλαδης: frenchi μετα φαμιλιας και φιλης, η σουπερ ντουπερ αντμιν,ο ντενις, η βασουλα (που εφυγε ετσι απλα) και εγω! ειχαμε πρωτη εμφανιση του αντωνη! επισης εκει και ο βασκαλ και κανα 2 αλλοι που γραφουν εδω μεσα!

δεν ειχε τοσο πολυ κοσμο φετος και δεν ακουσαμε πολλες Π@@@ριες! τα σκυλακια κυκλοφορουσαν σχετικα ευκολα! περασε αρκετος ασχετος κοσμος και που ειδε απο κοντα φυλες που δεν ηξερε! ειδικα ολα τα μικροσωμα εκλεψαν καρδιες

εμενα μου εκλεψε την καρδια το μοναδικο ντογκο που ηταν μια γλυκα, το αγριο δολοφονικο τοσα που κυλιοταν χαζοχαρουμενα την ωρα που το εξεταζαν! τα de bordeaux ηταν πολυ ομορφα, οπως και το ιταλικο αμσταφ και το ρωσικης εκτροφης αμσταφ (που ειχε και μια πολυ ομορφη χειριστρια)!

φημες οτι εγω και η αντμιν ειματε γκαντεμηδες της καταριπτουμε μετα βδελημιας ως αβασιμες!

καλη τυχη αυριο στις μικρες και κριμα που δεν ειχαμε την ευκαιρια να της χαζεψουμε σημερα!

αυτα το ραντεβου ανανεωθηκε για το μαρκοπουλο που θα ειμαστε οικογενειακα!!!!

κλεινοντας θα ηθελα να το πραξω διαμεσου του συνθηματος που δονησε επανελλημενως την χαοτικα μεγαλη αιθουσα που ελαβε μερος η σημερινη εκθεση

ΝΤΕΝΙΣ ΖΟΥΜΕ
ΙΔΡΩΜΕΝΟ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ
 


elena.dogwalking

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2007
189
5
Komotini
Ax... ωραια παιδια χαιρωμαι που περασατε ομορφα...

να ρωτησω κατι μύπως μπορειτε να μας πειτε τα dog de bordeuax απο που ήταν ?

μπορει να συμετειχε και η κτηνιατρος μας εχει δυο ενα θυλικο και ενα αρσενικο μικρο κουταβακι ....

και η κοπελα που ειναι βοηθος στο κτηνιατρειο εχει ενα κουκλο αρσενικο και σκεφτηκα μυπως κατεβεικαν και εκεινοι...

πολυ καλα παιδαι...

ευχωμαι σε ολους σας καλη επυτηχεια...

απο κομοτηνη καλη επυτυχεια .... :D
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Πήγαμε και περάσαμε υπέροχα! Sir, ευχαριστώ για την προαγωγή! :wink:
Admin, τ’ ακούς? Τόσο καιρό σου πριονίζω την καρεκλά και τελικά τα κατάφερα και έγινα Admin στη θέση σου! :twisted:

:lol: :lol: 8)

Χάρηκα που είδα μαζεμένο το παρεακι μου (Denis, FrenchieFan, Sir, Vrmode, Χρυσάνθη, Φωτεινή, Γιάννη), αλλά και καινούργιους φίλους όπως την EVI.T, την Αλεξάνδρα και τον Αντώνη! Αρκετός κόσμος, χωρίς να γίνεται το αδιαχώρητο, ευχάριστη και φιλική ατμόσφαιρα!

Ανανεώσαμε το ραντεβού για το Μαρκόπουλο το Μάη και ελπίζουμε να δούμε όσους δεν κατάφεραν να έρθουν σήμερα!
Καλή επιτυχία στη Φωτεινουλα μας που κατεβαίνει αύριο με τον Dream!
Μερικά από τα highlights της σημερινής ημέρας:











 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.225
10.274
Athens
sir-elric said:
πηγαμε!
...η βασουλα (που εφυγε ετσι απλα)
Έπρεπε να φύγω και να επιστρέψω στον μπούμπη μου - δεν σας βρήκα - σας χαιρέτισα μέσω FrenchieFan! ;-)

Nα πω κι εγώ ότι όλα τα σκυλιά ήταν ωραία...ακόμη και τα ροτ :D ... αλλά τα 3 γαλλικά μου έκλεψαν την καρδιά *agapoylas* ... μήπως πρέπει να πάρω ένα κοριτσάκι στον μπούμπη μου?
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Ηταν μια πολυ οραια μερα σημερα- ειδα παλιους και καινουργιους φιλους- και περασαμε πολυ οραια!!

Εμεις μειναμε μαλλον τελευταιοι!!
Αλλα οχι και αδικα!
Η Celinoula μας βγηκε 2η στην Ομαδα!!!
Και αυριο θα παιξει και για το Best Junior in Show!!


Και τα αλλα δυο καμαρια μας:

 


MANOY

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2008
1.168
0
35
Ηρακλειο Κρητης και Αθηνα
πηγα κ εγω σημερα και προφανως σας ειδα ολους χωρις ομως να σας ξερω :( Μονο την EVI.T γνωρισα και αυτο επειδη δν υπηρχε αλλο αφγανικο λαγωνικο! Παντως κουκλος ο Αμλετ! Κριμα που δν ηξερα και τους υπολοιπους! Μου αρεσαν παρα πολυ ολα τα σκυλια και κυριως το νεας γης και τα πυρινεων οι κεντρικης ασιας και τα καυκασου γενικα οτι εχει σχεση με τεραστιο σκυλο! :oops: :) δν ειδα το τοσα και τον μολλωσο ηπειρου! :( αν τα ειδε καποιος και τυχαινει να υπαρχουν φωτο ας τις ανεβασει παρακαλω πολυυυυυ!!! καλη επιτυχια στους αυριανους :D :D
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
FrenchieFan said:
Εμεις μειναμε μαλλον τελευταιοι!!
Αλλα οχι και αδικα!
Η Celinoula μας βγηκε 2η στην Ομαδα!!!
συγχαρητηρια :D
 




Noela

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2007
1.954
222
Παλλήνη
www.agilityadddicts.gr
Κρίμα το έχασα. Κάτι ο καιρός, κάτι οι κυνηγοί, κάτι ότι έπρεπε να κατέβω κι Ελληνικό στην έκθεση μοτοσυκλέτας, δεν ήρθα. Τι έχει το Μάη και ποιές ημερομηνίες να δω αν θα είμαι εδώ; :roll:
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
ΜΑΝΟΥ, κρίμα που δεν βρεθήκαμε! Εκεί δίπλα ήμασταν και ‘μεις!

Noela, Ο ΚΟΕ διοργανώνει τις 2 διεθνείς εκθέσεις 10 & 11.05.2008 στο Ολυμπιακό κέντρο ιππασίας στο Μαρκόπουλο! Ελπίζω να μπορέσεις να έρθεις!
:D
 




EVI.T

Well-Known Member
13 Ιανουαρίου 2008
455
5
ATHENS
www.afghanhounds.gr
και γω χαρηκα που σας ειδα αν και δεν σας ειδα ολους...ειδα μονο ροτι και friench fan και μιλησαμε..denis ειδα μονο απο μακρια (κουκλος εισαι βρε!)..την αλλη φορα ελπιζω να σας δω και να σας μιλησω περισσοτερη ωρα :)
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.225
10.274
Athens
ROTTIE said:
Noela, Ο ΚΟΕ διοργανώνει τις 2 διεθνείς εκθέσεις 10 & 11.05.2008 στο Ολυμπιακό κέντρο ιππασίας στο Μαρκόπουλο!
Μέσα! Θα πάρουμε και χρωματάκι (ψωνάρες γυναίκες!) Εκεί δεν είναι που είχαμε γίνει πέρυσι σαν τον kw1o της μαϊμούς από τον ήλιο?

EVI.T said:
και γω χαρηκα που σας ειδα αν και δεν σας ειδα ολους...ειδα μονο ροτι και friench fan και μιλησαμε..denis ειδα μονο απο μακρια (κουκλος εισαι βρε!)..την αλλη φορα ελπιζω να σας δω και να σας μιλησω περισσοτερη ωρα :)
:D:D:D denis... έχεις και τα τυχερά σου ατιμούλικο!!!
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
vrmode said:
Εκεί δεν είναι που είχαμε γίνει πέρυσι σαν τον kw1o της μαϊμούς από τον ήλιο?
Ναι, στο Μαρκόπουλο είχαμε πάρει αυτό το θεϊκό βυσσινί χρωματακι! :lol: :lol: :lol:

Φέτος δεν την ξαναπατάω Βάσω! Θα παστωθώ πρώτα με αντηλιακό 150 βαθμών και μετά θα ξεμυτίσω!
 


katrin

Active Member
26 Αυγούστου 2007
40
0
ΑΘΗΝΑ
Καλή η έκθεση. Τι κρίμα που δεν μιλήσαμε με όσους ήταν εκεί από το φόρουμ...Την επόμενη φορά 8)
Μίλησα με τον George K στον στίβο με τα μπόξερ όμως..... Πολύ καλή δουλειά Γιώργο. Να χαίρεσαι τα καμάρια σου :)
Συγχαρητήρια σε όσους είχαν διακρίσεις...
 




sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
ROTTIE said:
Πήγαμε και περάσαμε υπέροχα! Sir, ευχαριστώ για την προαγωγή! :wink:
Admin, τ’ ακούς? Τόσο καιρό σου πριονίζω την καρεκλά και τελικά τα κατάφερα και έγινα Admin στη θέση σου! :twisted:

:lol: :lol: 8)


ποιος αντμιν ? παει αυτος!

καλα το πρασινο το παπουτσακη του τυπου δεν το πηρες? ολα τα λεφτα. παντως του μιλησα (ειχε ενα πολυ ωραιο αμσταφ) ειναι ιταλος εκτροφεας ακιτα. αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι εδειχνε διαφορα σκυλια. αν καταλαβα καλα τα ειχε φερει να τα δειξει, γινεται κατι τετοιο?


την επομενη φωρα να σκασουμε με μπλουζακια για να γνωριζομαστε! το μισο φορουμ ηταν εκει !

EVI.T said:
denis ειδα μονο απο μακρια (κουκλος εισαι βρε!)..
και δεν ηταν σε πολυ καλη φαση το αγορι μας !πολυ αγχος!!

vrmode said:
Nα πω κι εγώ ότι όλα τα σκυλιά ήταν ωραία...ακόμη και τα ροτ :D ... αλλά τα 3 γαλλικά μου έκλεψαν την καρδιά *agapoylas* ... μήπως πρέπει να πάρω ένα κοριτσάκι στον μπούμπη μου?
τα γαλλικα οντως ηταν κουκλια! αξιαγαπητα ! οπως και κατι σναουτζερ μινι που θα εδειχναν οι μικρες, πολυ γελιο!


η μικρη τι εκανε με το κοκερακι την κυριακη?
 


Fileiro

Well-Known Member
17 Οκτωβρίου 2006
452
1
Athens
Καλημέρα forum!
Σύντομα, πάνω από 800 φωτογραφίες θα υπάρχουν στο www.123dog.net
Ιστοσελίδα της Παγκόσμιας Ένωσης Τύπου Σκύλων (WDPA - World Dog Press Association)
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.190
Μηνύματα
896.910
Μέλη
19.975
Νεότερο μέλος
Michael1924