ΟΚΑ τον Απριλη?


Milou

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2008
1.019
1
Αθήνα
Κάτι άσχετο,
εγώ που θα έρθω σαν θεατής, πρέπει να πληρώσω είσοδο... ξέρει κανείς πόσο είναι η ταρίφα;
Πέριση είχα έρθει τόοοοσο νωρίς που μπήκα με τους εκτροφείς και δεν πλήρωσα... ούτε που ήξερα οτι έχει έισιτήριο!!
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Οποιαδήποτε έκθεση επισκεφτείς, θεωρείται αυτονόητο ότι θα πληρώσεις εισιτήριο, έκτος και εάν σου έχει αποσταλεί πρόσκληση.
Το αντίτιμο του εισιτηρίου δεν πιστεύω να είναι πάνω από 10 ευρώ ανά άτομο.

Επί της ευκαιρίας, πληροφορίες σχετικά με τον τρόπο που θα πάτε στην έκθεση

Πώς θα φτάσετε στην έκθεση

http://www.diananews.gr/article.asp?catid=12138&tag=2349
 


elena

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2007
136
0
Heraklion
www.cookiespirit.freegr.net
Το περιοδικό "εθνος κυνηγι" της αντίστοιχης εφημερίδας δίνει δωρεάν εισητήρια εισόδου επειδή ειναι χορηγός της έκθεσης DIANNA, οπότε έχετε μία εναλλακτική λύση για την είσοδο !!
Ενημερωτικά το περιοδικό βγαίνει κάθε Τετάρτη οπότε μάλλον την επόμενη Τετάρτη θα έχει δωρεάν εισητήρια !!!
 


George K

Well-Known Member
12 Νοεμβρίου 2007
1.177
48
Faye said:
Εαν υπάρχη μεταβίβαση στο όνομά σου πάνω στο πετιγκρι (εξωτερικού) πρέπει να πάρη ΒΕΚ για να παίξη. Το στέλνης όμως στον ΚΟΕ και αυτοί δίνουν το ΒΕΚ στον όμιλο για να μπορέση να συμετέχη στην έκθεση.
Αυτό όντως μου είχαν πει πέρισυ και έκανα αγώνα δρόμου για να προλάβω. Με βοήθησαν πολύ και απο τον ΟΚΑ. Ήταν πολύ εξυπηρετικοί.

Το φθινόπωρο όμως, αλλά και τώρα με άλλο κουτάβι απο Ισπανία το δέχτηκαν. Δεν έρχεται κατευθείαν export, πρέπει να το ξαναστείλεις και μετά άντε πάλι στον ΚΟΕ. Η διαδικασία μπορεί να κρατήσει πάνω απο δύο μήνες. Αν υπολογίσει κανείς ότι το αρχικό εκδίδεται περίπου όταν το κουτάβι είναι 7 μηνών, θα φτάναμε να χρονίσει ο σκύλος και να μην μπορεί να παίξει στις εκθέσεις.

Επιτέλους προφανώς κάποιος κατάλαβε ότι ήταν παράλογο.
 






George K

Well-Known Member
12 Νοεμβρίου 2007
1.177
48
Απο 26 πέρισυ 40 φέτος. Μπράβο.

Εμείς απο 12 πέρυσι 20 φέτος. Λίγο καλύτερα απο το Μάιο (18 ). Για να δούμε.
 


emily_vk

Well-Known Member
26 Ιανουαρίου 2008
240
0
www.venilil.com
Και τα κοκερ 18! :shock: Αρκετα μπορω να πω!
Παιζουν και καποιες ρατσες που δεν ειναι γνωστες στην Ελλαδα οπως το φαραω χαουντ! :D Καλα παμε,δεν μπορω να πω!

Αντε βρε! Καλη μας επιτυχια!!!!
 








Gogo

Well-Known Member
1 Φεβρουαρίου 2008
538
0
marko
Και εγω εκει! :wink:

Πηρα την παρατολμη :!: αποφαση να κατεβασω τον μικρο μου! :roll:

Θα χαρω να σας γνωρισω κι απο κοντα!!! :D
 






sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
παντως αν φορτοσει κανεις εχει πολλα τα 4χ4 για να την κανεις και πολλα οπλα για να του φαει ολους!
 


Faye

Well-Known Member
7 Φεβρουαρίου 2008
70
0
Και τα PUG το Σαββατο στις 11πμ στιβος 1. Κατεβαινω με 6, απο Puppy class μεχρι Veteran. Αντε και καλη αρχη σε ολους.
 


Gogo

Well-Known Member
1 Φεβρουαρίου 2008
538
0
marko
Ακυρη η Ντιανα παιδια!!!!

Προβληματα στη στεγη του κτιριου!!! :evil:

Τωρα μολις με πηρε μελος του ΟΚΑ!
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Κι εμένα μου είπανε ότι έπεσε το αίθριο πάνω από τον έναν στίβο, όχι όμως τον κεντρικό ... :? :? θα γίνει μάλλον ... αν προλάβουν ...
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.191
Μηνύματα
896.913
Μέλη
19.976
Νεότερο μέλος
Μαρία8