Ερμής - Parson Russell Terrier


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Θα αφήσουμε την καριέρα τώρα να τρέχουμε στα χωράφια.... τι λες εκεί ο από πάνω..... για σύνελθε

το παιδί έχει αστέρι και manager
 


sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
Κατάλαβες φίλε μου....τα ξεχνάνε τα χωράφια που ξεκινήσανε.....
Κατευθείαν στα σαλόνια.....
Να ρουφήξουν από την ζωή του ταλέντου....
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Ε....τώρα θα βγάλουμε λεφτά...πότε άμα δεν μπορεί να πάρει τα πόδια του ???
Εξάλλου όλες οι καριέρες ...έτσι χτίζονται...αλώνια......σαλόνια...
 






fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Καλά Σταματία χαραμίζεται στο νησί το καμάρι σου,γρήγορα την καλύτερη μεταγραφή τόσο ταλέντο!!!
 


Νταβίνα

Well-Known Member
25 Φεβρουαρίου 2011
1.579
688
Βύρωνας-Καρέα
www.facebook.com
Ένα δωράκι για ένα σκυλάκι ονόματι Ερμής που όχι μόνο φωτογένεια έχει τα περνάει και ''χάλια'' όπως βλέπετε :D:D τι τώρα μπαμ στην φατσούλα του κάνει έχει ένα ολόκληρο χαμόγελο ως τα αυτιά!!! :D:D

Αυτό το δωράκι είναι φτιαγμένο με καθε μολυβιά η οποία βγαίνει απο αγάπη για όλα τα ζωάκια, για το σχέδιο και φυσικά κυρίος απο εκτίμηση για τους ανθρώπους για το οποίο σχεδιάζω! :) Γιατί υπάρχουν άνθρωποι που πραγματικά το αξίζουν και φωτογραφίες που πραγματικά αξίζουν να αποτυπωθούν σε ένα φύλλο χαρτί που είναι γεμάτο συναίσθημα απο την κάθε φωτογραφία και απο την κάθε μολυβιά!

Για την Σταματία Καρύδα και τον υπέροχο Ερμή :) με αγάπη και πολύυυυ χαρά απο μένα Ρέτση Νταβίνα! :)

 
Last edited:


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Νταβίνα μου πραγματικά με έχεις συγκινήσει πάρα πολύ!!!!!!!!!! Σε ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου και σου εύχομαι όλες τις επιτυχίες του κόσμου στην ζωή σου. Να σαι καλά κορίτσι μου....σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!!!!!!:)
(Είναι Καρύδα.....όπως το φρούτο ...όχι Καρυδά...μου ακούγεται χειρότερο :D:D)
 


Νταβίνα

Well-Known Member
25 Φεβρουαρίου 2011
1.579
688
Βύρωνας-Καρέα
www.facebook.com
Νταβίνα μου πραγματικά με έχεις συγκινήσει πάρα πολύ!!!!!!!!!! Σε ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου και σου εύχομαι όλες τις επιτυχίες του κόσμου στην ζωή σου. Να σαι καλά κορίτσι μου....σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!!!!!!:)
(Είναι Καρύδα.....όπως το φρούτο ...όχι Καρυδά...μου ακούγεται χειρότερο :D:D)
Παρακαλώ :) Ευχαριστώ πολύυυυυυ για τις ευχές! :D

ουπς Έγινε η διόρθωση :D
 




















Νταβίνα

Well-Known Member
25 Φεβρουαρίου 2011
1.579
688
Βύρωνας-Καρέα
www.facebook.com
Αχ Νταβίνα ζήλεψα θέλω κι εγώ ένα σκίτσο του δικού μου,γίνεται?
Αμέ! Απλά επειδή είμαι φορτωμένη τώρα που αρχίζω ξανά το μάθημα στη σχολή κατα το πάσχα που θα έχω ελεύθερο χρόνο θα το φτιάξω! :)
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Τα νέα μας....καταρχήν έχουμε αποκτήσει νέα εμμονή..έχουν αναστενάξει τα έγκατα της γής....τι ζει εκεί δεν ξέρω.....

Η μπάλα ...πάει καλά.....


ΑΛΛΑ...έχουμε αυξήσει τις απαιτήσεις μας....




Κατά τα άλλα....η ζωή συνεχίζεται....


 

Attachments



Στατιστικά Forum

Θέματα
33.195
Μηνύματα
896.955
Μέλη
19.978
Νεότερο μέλος
Tina78