Εθνική έκθεση 3-4 Νοεμβριου


hlias77

Well-Known Member
25 Ιουλίου 2007
53
0
Γνωριζει καποιος τι ωρα στο περιπου θα αγωνιστουν τα ροτβαιλερ?Δεν θελω παλι να παω και να περιμενω με της ωρες.Λογικα κατα της 11???
Υ.Γ.Μου αρεσει που λενε ωρα εισοδου για σκυλους 08:00,και εναρξη στις 09:00!!!
 


elena

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2007
136
0
Heraklion
www.cookiespirit.freegr.net
Μόνο κατα προσέγγιση μπορείς να το υπολογίσεις αυτό. :wink: :wink:
Δηλαδή το Σαββατο ο κριτής που κρίνει τις φυλές της ομάδας 2 (που σε ενδιαφέρει) ξεκινάει με ομάδα 2 και δεν έχει τα Μποξερ και τα Ντόμπερμαν, οπότε μάλλον νωρίς τα βλέπω τα υπόλοιπα της ομάδας 2. Το ίδιο συμβαίνει και την Κυριακή. Συμπέρασμα "Πήγαινε νωρίς" :D :D :D
Και όταν λέμε νωρίς υπολόγισε ότι ξεκινάνε στις 10 οπότε μάλλον θα πρέπει να πιεις τον καφέ σου εκεί :D :D
Τα παραπάνω βέβαια δεν είναι κανόνας, είναι απλός υπολογισμός και απο την στιγμή που δεν γνωρίζουμε εκ των προτέρων τον αριθμό των σκύλων που συμμετέχουν, απλά υποθέτουμε και υπολογίζουμε στο περίπου :roll: :roll:
 




denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Μόνο κατα προσέγγιση μπορείς να το υπολογίσεις αυτό.
Δηλαδή το Σαββατο ο κριτής που κρίνει τις φυλές της ομάδας 2 (που σε ενδιαφέρει) ξεκινάει με ομάδα 2 και δεν έχει τα Μποξερ και τα Ντόμπερμαν, οπότε μάλλον νωρίς τα βλέπω τα υπόλοιπα της ομάδας 2. Το ίδιο συμβαίνει και την Κυριακή. Συμπέρασμα "Πήγαινε νωρίς"
Aκριβώς ...
 












Falko

Well-Known Member
19 Σεπτεμβρίου 2007
552
0
Χαλκιδικη
www.rottweilers-gr.com
sir-elric said:
ΠΩς ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ?
Εγω εχω μερικες μας φωτογραφιες στο Photo Album εδω...
Αλλιως με μια βολτα στην σελιδα μας θα δεις απειρες φωτογραφιες!!!!!!!!

Στειλτε ολοι μια φωτο (η να το κανουμε τopic) να βαλουμε ολοι την φωτογραφια μας..

:wink:
 






cocker-fan

Well-Known Member
28 Ιουλίου 2007
264
1
Acharnai
hlias77

Υ.Γ.Μου αρεσει που λενε ωρα εισοδου για σκυλους 08:00,και εναρξη στις 09:00!!!

Γινεται ετσι γιατι πολλες(αν οχι οι περισσοτερες)φυλες χρειαζονται προετοιμασια οπως χτενισμα η ακομα κ ψαλιδισμα σε τυχον ατελειες.!!
 


hlias77

Well-Known Member
25 Ιουλίου 2007
53
0
Falko said:
Καλη επιτυχια σε ολους και παλι!!!!
:wink: Την Κυριακη θα κατεβει ο Βασιλης ενω εγω εδω θα μεινω με τα κουταβια και ολα τα υπολειπα σκυλια!!
:wink: :wink:
Καλη επιτυχια στην φυλαξη των σκυλιων σας.Δεν λες και του Βασιλη να μεινει μαζι σου,να σε βοηθησει,να σου κανει και παρεα,μπας και κερδισουμε και εμεις καμια θεση???? :D :lol: (πλακα κανω)
Τον γνωριζεις τον κυριο??(στην συγκεκριμενη εκθεση ειχες βοηθησει την κοπελα μου,στο να "στησει" τον Λεων πιο καλα. :D

[/URL][/img]
 


Falko

Well-Known Member
19 Σεπτεμβρίου 2007
552
0
Χαλκιδικη
www.rottweilers-gr.com
hlias77 said:
Falko said:
Καλη επιτυχια σε ολους και παλι!!!!
:wink: Την Κυριακη θα κατεβει ο Βασιλης ενω εγω εδω θα μεινω με τα κουταβια και ολα τα υπολειπα σκυλια!!
:wink: :wink:
Καλη επιτυχια στην φυλαξη των σκυλιων σας.Δεν λες και του Βασιλη να μεινει μαζι σου,να σε βοηθησει,να σου κανει και παρεα,μπας και κερδισουμε και εμεις καμια θεση???? :D :lol: (πλακα κανω)
Τον γνωριζεις τον κυριο??(στην συγκεκριμενη εκθεση ειχες βοηθησει την κοπελα μου,στο να "στησει" τον Λεων πιο καλα. :D

[/URL][/img]
Oσο περισσοτεροι τοσο καλυτερα!!!!!!!!!! :wink: :wink:
Ειχα βοηθειση την κοπελα σου στην Diana!!! :wink: :wink:
Mε το παιχνιδη που κανει θοριβο..
Τι να κανω..εχω την ταση να βοηθαω ..ετσι καταλαβαινει κανεις οτι αγαπαω αυτο που κανω και οι εκθεσης ειναι για ολους!!!!!
:wink: :wink:
 


hlias77

Well-Known Member
25 Ιουλίου 2007
53
0
Οντως!the more,the better!
Ειλικρινα δεν περιμενα να το θυμασαι,οτι την βοηθησες!Μου κανει εντυπωση!Σε ευχαριστουμε πολυ,και φυσικα αυτο δειχνει ανθρωπο που δεν του αρεσει ο ανταγωνισμος,αλλα του αρεσει αυτο που κανει! :wink:
 


Falko

Well-Known Member
19 Σεπτεμβρίου 2007
552
0
Χαλκιδικη
www.rottweilers-gr.com
hlias77 said:
Οντως!the more,the better!
Ειλικρινα δεν περιμενα να το θυμασαι,οτι την βοηθησες!Μου κανει εντυπωση!Σε ευχαριστουμε πολυ,και φυσικα αυτο δειχνει ανθρωπο που δεν του αρεσει ο ανταγωνισμος,αλλα του αρεσει αυτο που κανει! :wink:
Xαιρομαι πολυ που με καταλαβες!!!! :D :D
Πραγματικα Λατρευομαι αυτο που κανουμε και ο Βασιλης και εγω!!!
Καλη επιτυχια στην Εκθεση!!!
Κριμα που δεν θα ειμαι για να βοηθεισω!!! :wink:
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Χτες εμαθα, οτι την κυριακη εχει παλι Μαραθονοδρομιο εκει περα!
Με αποτελεσμα να κλεισουν τους δρομους για αρκετη ορα, για να τρεχουν οι Μαραθονοδρομεις.
Μια αλλη χρονια ηταν αρκετα δυσκολη η προσβαση στο Marathon Land λογο αυτου!
Γιατι δεν τα υπολογιζουν καλυτερα ηθελα ναξερα???? :evil:
 


antreas arxon

Member
13 Αυγούστου 2007
18
0
...

ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ MARATHON LAND ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΣΥ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ.
8:30 ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΑΡΙΘΜΟΥΣ
 


sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
για να μην εχετε προβλημα με τον μαραθωνιο ο καλητερος δρομος ειναι απο την λιμνη του μαραθωνα και να κατεβετε μαραθωνα. δηλαδη να φτασετε αγ.στεφανο και μετα να κατεβετε μαραθωνα, να περασετε μεσα απο το χωριο και αντι να πατε δεξια για μαραθωνος να πατε ευθεια για κατω σουλιου. αν πατε απο διονυσο φτανωντας στην Νεα μακρη παιζει να την βρειτε κλειστη.

Γενικα παντως δεν την κρατανε για πολυ ωρα κλειστη με το που παιρναει και ο τελευταιος την ανοιγουν.
αν ερθετε απο πικερμι (ειτε απο αττικη οδο ειτε μεσω μεσογειων θα εχετε προβλημα.

το marathon land βρισκετε προς τον σχινια, αν ρωτησετε τους ντοπιους δεν το ξερουν οποτε θα ρωτατε ειτε για σχινια ειτε για κωπηλατοδρομιο.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.191
Μηνύματα
896.913
Μέλη
19.976
Νεότερο μέλος
Μαρία8