Διεθνείς εκθέσεις ΚΟΕ 11 & 12/10/2008






ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Τα είχα γράψει σε άλλο thread, αλλά καλό είναι να υπάρχουν και εδώ:

H έκθεση γίνεται 11 & 12.10.2008 στο MARATHON LAND (Θεσσαλίας 16, Μαραθώνας, Τηλ: 22940-56420) και ξεκινάει 9 το πρωί. Το πρόγραμμα θα το βρειτε εδώ: K.O.E

:)
 


rottaki

Well-Known Member
4 Αυγούστου 2008
603
1
Κέρκυρα
Καλος σαμαρειτης κανεις???

Θα καταφερω να κατεβω Αθηνα εκεινες τις μερες οποτε θα επισκευθω και την εκθεση για πρωτη φορα να δω πως ειναι.

Θα μεινω στον αδελφο μου στο γαλατσι αλλα επειδη θα δουλευει το σαββατο δεν θα μπορει να με παει μαραθωνα (Κυριακη ενταξει θα παμε μαζι), μηπως υπαρχει καποιος αγιος ανθρωπος που πηγαινοντας στην εκθεση θα περασει απο γαλατσι να τσιμπησει κι εμενα??:):) Εννοειται οτι θα συμβαλλω στα εξοδα μετακινησης.

Ή γνωριζεται πληροφοριες για μετακινηση με συγκοινωνια??:(:(

Καμερα και φωτο επιτρεπονται στην εκθεση, καποια αλλη πληροφορια, ποσες ωρες διαρκει?? Thanks
 






secondlove

Active Member
18 Σεπτεμβρίου 2008
33
0
Ιωάννινα
Παιδία εκεί γύρω έχει κ ξενοδοχεία ?δεν ξέρω αν μπορέσω σίγουρα αλλά να ξέρω,επίσης πρέπει να έχω εισιτήριο η κάτι άλλο για να δω απλά σκύλους και εκτροφείς?
 




ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
Παιδία εκεί γύρω έχει κ ξενοδοχεία ?δεν ξέρω αν μπορέσω σίγουρα αλλά να ξέρω,επίσης πρέπει να έχω εισιτήριο η κάτι άλλο για να δω απλά σκύλους και εκτροφείς?
είσοδος δωρεάν

ξενοδοχεία στην ευρύτερη περιοχή

http://www.koe.gr/indexmy.htm
 


secondlove

Active Member
18 Σεπτεμβρίου 2008
33
0
Ιωάννινα
Ευχαριστώ Μάκης για της πληροφορίες !!Κ μια ακόμα πιο σημαντική ερώτηση που ξέχασα να ρωτήσω το μέρος είναι προσβάσιμο ? διότι είμαι σε καρότσι.
 


Alexandra

Well-Known Member
29 Ιανουαρίου 2008
794
1
Athens
Ευχαριστώ Μάκης για της πληροφορίες !!Κ μια ακόμα πιο σημαντική ερώτηση που ξέχασα να ρωτήσω το μέρος είναι προσβάσιμο ? διότι είμαι σε καρότσι.
Δεν πιστεύω ότι θα έχεις πρόβλημα.

Δεν έχει σκαλιά από όσο θυμάμαι, αλλά δε πιστεύω ότι υπάρχει ράμπα στο πεζοδρόμιο.
 




Imakolata

Active Member
3 Ιουνίου 2008
42
0
42
ΠΑΤΡΑ
τελικα τα σκυλια μας επιτρεπονται να ερθουν? και ποιοι απο εδω θα πατε? και μηπως θα ηταν ωραια να κανονισουμε να συναντηθουμε?
 












secondlove

Active Member
18 Σεπτεμβρίου 2008
33
0
Ιωάννινα
Ευχαριστώ κ πάλι παιδία εγώ λέω αν μπορέσω να έρθω . Alexandra όσο για ράμπες στα πεζοδρόμια τη Ελλάδας δεν περιμένω στο πεζοδρόμιο δεν έχω πρόβλημα όπως ζεις μαθαίνεις!!;) Κ πάλι ευχαριστώ
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.191
Μηνύματα
896.913
Μέλη
19.976
Νεότερο μέλος
Μαρία8