Δίλημμα


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.809
εχει ειπωθει πολλες φορες ,οτι ο εκτροφεας κανει το καλυτερο για τη φυλη και προσπαθει να δωσει αξια δειγματα αυτης καθως και ο μοναδικος σκοπος ειναι αυξηση του επιπεδου ποιοτητας
πες μου σε παρακαλω ο ιδιωτης που αναφερεις ,που κατα τα λεγομενα σου ειναι και γνωστης ,τι περιμενει να παρει απο σκυλα με χαρακτηρισμο οπως εσυ ειπες " που λεγαμε εχει αξιολογηση "πολυ καλη"
περιμενει να ανεβασει το επιπεδο εκτροφης της φυλης ? οχι
απλα αυτη τη σκυλα εχει αυτη βαζει για ζευγαρωμα και της ριχνει εναν εξαιρετο αρσενικο μπας και φτιαξει τιποτα
ομως ετσι δεν βγαινουν αξια δειγματα φυλης
Κrina ο "υπευθηνος" εκτροφεας τα κανει αυτα!
Επισης απο σκυλια με κριση "πολυ καλο" εχουν βγει πρωταθλητες ... νομιζω...
Οπως επισης και απο "εξαιρετο" ..... "καλο"
Μην ειμαστε απολυτοι!
 


Krina

Well-Known Member
28 Οκτωβρίου 2008
2.244
5
56
Περιστερι Αττικης
www.vomkrinastrand.com
dr Zhivago εχω πει χιλιαδες φορες οτι τον εκτροφεα δεν τον κανει το ΑΦΜ και ουτε τα πολλα σκυλια
επισης στο forum υπαρχουν παρα πολλα θεμα που αναφερουν την επιλογη του σωστου εκτροφεα
αν καποιος θελει να μπει εδω λοιπον να γραψει τα δικα του μπλα μπλα χωρις να εχει διαβασει πιο μπροστα χωρις να εχει ενημερωθει ,δεν φτεω εγω και ο καθε ενας να ξανα αρχιζει απο τηνν αρχη να εξηγει ,λ+ο=λο λ+α=α ν+α=να μ+η+λ+ο=μηλο το λοιπον , λολα να ενα μηλο
ας φροντισουν να ενημερωθουν και μετα να μιλησουν για οποιο θεμα
αν πανε σε pet shop και τους παραμυθιαζουνε παλι δεν φτεω εγω ,πριν παρουνε σκυλακι ,γατακι κλπ να ενημερωθουν να ψαξουν ,δεν ειναι μπλουζακι απο το ΖΑΡΑ ,εχει μαλιασει η γλωσσα μου και θα μαλιασει περισσοτερο αλλα τα θελουν ολα ετοιμα
εχω ξανα πει επισης οτι ο ιδιωτης που κανει και γνωριζει ολα αυτα που απαιτουνται για να πραγματοποιησει γεννα ,ειναι εκτροφεας
οπως καταλαβαινεις λοιπον δινω βαση
αλλα και η υπομονη εχει τα ορια της
οποιος δεν καταλαβαινει κανει ξεκαθαρες ερωτησεις για να μαθει
οποιος ενδιαφερεται ψαχνει και βρισκει
 


Krina

Well-Known Member
28 Οκτωβρίου 2008
2.244
5
56
Περιστερι Αττικης
www.vomkrinastrand.com
Κrina ο "υπευθηνος" εκτροφεας τα κανει αυτα!
Επισης απο σκυλια με κριση "πολυ καλο" εχουν βγει πρωταθλητες ... νομιζω...
Οπως επισης και απο "εξαιρετο" ..... "καλο"
Μην ειμαστε απολυτοι!
αρα ο τυπος δεν ειναι ιδιωτης ,ειναι εκτροφεας αμα γνωριζει και μπορει να κανει και να ανταπεξελθει και να δωσει και εξαιρετα δειγματα