Γειά σας!




ChilliJRT

Well-Known Member
21 Αυγούστου 2011
1.970
138
Πάτρα
??? Δν είσαι Ελλάδα ε? Μια πρωινή παρουσιάστρια που όταν γελάει σπρώχνει τον διπλανό της στον καναπέ! χαχα!
 




ChilliJRT

Well-Known Member
21 Αυγούστου 2011
1.970
138
Πάτρα
Σήμερα είμαι όντως μαμά. Φυσάει πάρα πολύ κ με κυνηγάει η μικρή να την πάρω αγκαλιά από τον φόβο της. Κάνει ζέστη κ όλοι έχουν ανοιχτά κ χτυπάνε πόρτες, κλείνουν παράθυρα, πέφτουν πράγματα... Τα'χει κάνει πάνω της!!! Χαχαχα!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.728
19.988
Μην την παίρνεις αγκαλιά. Μην την χαιδεύεις. Μην της λες γλυκόλογα για να την παρηγορήσεις.
Περιόρισε όσο μπορείς τους θορύβους και αγνόησέ την. Αν έχει δικό της χώρο, crate/κρεβάτι/στρώμα, στείλτην να μείνει εκεί. Αλλιώς, άστην κοντά σου, αλλά μην της δίνεις σημασία.
 


ChilliJRT

Well-Known Member
21 Αυγούστου 2011
1.970
138
Πάτρα
Ευχαριστώ. Αυτό κάνω. Το κρεβάτι της δν πέτυχε γτ είναι μακριά μου αλλά ξάπλωσε στο χαλάκι στα πόδια μ τωρα.
 


Need_Rottwailer

Well-Known Member
14 Αυγούστου 2011
53
0
Γεια σου και ειναι κουκλα!!εχω και εγω 2 μικροσομα ζωακια..:p 1 τσιουαουα πολι γλυκουλιιι!η πακιτα μου!και 1 σπιτζ ο ροκυ!!εχω και 2 μεγαλοσωμα 1 ντοπερμαν και 1 λυκο!:D
 


ChilliJRT

Well-Known Member
21 Αυγούστου 2011
1.970
138
Πάτρα
Πωπω! Σωστή αγέλη! Εγώ στο διαμέρισμα με 1 Τζακ Ράσελ είμαι καλυμμένη. Στα καλά της κάνει για 10 σκυλιά! Να σ ζήσουν!
 


ChilliJRT

Well-Known Member
21 Αυγούστου 2011
1.970
138
Πάτρα
Τώρα που αρχίζουμε να προσαρμοζόμαστε στην νέα πόλη, για δείτε την κιόλας ;)

9999..jpg

Η θέα από το παράθυρο. Ολο εκεί είναι η μικρή!

IMG_1051..jpgIMG_1049..jpgIMG_1047..jpgIMG_1050..jpg

Το λιμάνι. Οτι πρέπει για καφέ. Η πύλη του κάστρου από κάτω βγάζει στην παραλία. Πολλές βόλτες
 




ChilliJRT

Well-Known Member
21 Αυγούστου 2011
1.970
138
Πάτρα
4..jpg7..jpg6..jpg5..jpg8..jpg

Με το νερό απο μακριά κ αγαπημένοι! Η πόλη έχει πολύ πάντως. Εκτός από την θάλασσα, έχει ποταμάκια κ σε κάθε γωνία πέτρινες βρύσες του δήμου ακόμα κ στο κέντρο.
 
Last edited:


ChilliJRT

Well-Known Member
21 Αυγούστου 2011
1.970
138
Πάτρα
9..jpg

Οτι σκύλο έχουμε βρει, έχει το μάντρο- σαν 1ο συνθετικό... :( Ο συγκεκριμένος αν κ σε μέγεθος Σεντ Μπερνάρντ, είναι πολύ χαδιάρης. Κ μάλλον έχει ερωτευτεί την Chilli :p
Δυστυχώς δεν θα έλεγα ότι είναι πολύ φιλόζωοι οι κάτοικοι. Τα αδέσποτα φέρονται αλλιώς από ότι έχουμε μάθει κ γω κ η μικρή. Δεν πλησιάζουν, φοβούνται κ δείχνουν πολύ δειλά. Μάλλον γιατί έχουν φάει κλωτσιές...:mad:
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Ούτε η δικιά σου η κιουρία δεν το θέλει το νερό???? Μόνο ο Ερμής βγήκε κολυμβητής.....
 


ChilliJRT

Well-Known Member
21 Αυγούστου 2011
1.970
138
Πάτρα
Ούτε η δικιά σου η κιουρία δεν το θέλει το νερό???? Μόνο ο Ερμής βγήκε κολυμβητής.....
Εβρεξε λίγο τα πόδια της κυνηγώντας τους γλάρους κ ήρθε πίσω χρησιμοποιώντας τα 3 από τα 4! Οταν είδε οτι την γράφω, έκατσε κάτω κ τα έγλειφε μόνη της. Λέμε για σκ@τόσκυλο!
 






ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Ειναι ωραια εκεινη η πλευρα του Κορινθιακου, εχει παντα ηλιο! Εχετε και κατι ωραια βουνα στην πλατη...
Ποσο ειναι τωρα το σκυλακι;
 


ChilliJRT

Well-Known Member
21 Αυγούστου 2011
1.970
138
Πάτρα
Το σκυλάκι είναι τώρα σχεδόν 18 μηνών. 5,5 κιλά σταθερά και ενοχλητικό όσο ακριβώς αντέχεις πριν σκεφτείς να το πετάξεις από το παράθυρο! :p

Τον ήλιο αυτές τις μέρες και που τον έχουμε δεν κάνει και πολλά. Η αλήθεια είναι το κλίμα είναι πολύ πιο κρύο πάνω από το αυλάκι... Εχω μετρήσει διαφορά έως και 6 βαθμών απλώς περνώντας την γέφυρα Ρίου-Αντιρρίου. Εχουμε βουνά που πιάνουν χιόνι ακριβώς πίσω μας, για να μην πω για την διαφορά από δω ως τα βουνά προς την Φωκίδα που πάμε συνέχεια... Τα ρεύματα του Κορινθιακού είναι πιο κρύα και μας λείπει ο Πατραικός! :D

Η Τσίλι πάλι την έχει καταβρεί με την κοντινή παραλία. Σε 5' με τα πόδια είμαστε κει. Το κακό είναι ότι οι θάλασσες εδώ ακόμα και το καλοκαίρι είναι κρύες, οπότε χάνω κάθε ελπίδα να την κάνω να μπει κάποτε...
 


kwstas itea

Well-Known Member
12 Δεκεμβρίου 2010
98
5
ιτεα φωκιδος
Αμα δεν μπαινει εκει στο νερο, το καλοκαιρι να μου τη στειλεις να παραθερισει παρεα με τη δικια μου!!
Εμας η μικρη δεν μαζευεται απο τη θαλασσα!!
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.190
Μηνύματα
896.906
Μέλη
19.975
Νεότερο μέλος
Michael1924