Crufts ζωντανά στον υπολογιστή μας










vaso

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2008
1.197
1
Θεσσαλονίκη
Α ευτυχώς έχει και αύριο dogdancing γιατί σήμερα δεν το πρόλαβα!!
Καλά τα κανισάκια ήταν φοβερά το μεσημέρι.Πηδούσαν τα εμπόδια λες και είχαν ελατήρια στα πόδια!!:D
 




nikoscar

Guest Star
Staff member
9 Ιουνίου 2006
2.178
1.000.000.018
ATHENS
μου φαινεται....η σημερα "πετανε" ολα τα σκυλια στο ατζιλιτι?
 




Nicole

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2008
95
0
Μηπως ξέρει κανενας γιατί εμένα δεν μου δείχνει με τα κανονικά τα χρώματα και μου τα δείχνει μόνο με πράσινο, πορτοκαλί, μπλε κ.α φοσφοριζέ?
 




















Lila

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2006
326
0
Aθηνα
www.sharpei.gr
Στην POST GRADUATE - Bitch ειχε 12 ή 13 αν δεν κανω λαθος και η Fibi μενει στο sort cut των καλυτερων 5. Την βαζει πρωτη (ξερεις οταν οι κριτες κανουν την τελικη τους καταταξη και περιμενουν να κινησουν τα σκυλια γαι τελευταια φορα και να το επιβεβαιωσουν) εκει εγινε η πατατα... η Fibi ειχε στρεσαριστει τοσο που ετσι δεν την εχω ξαναδει που αρνηθικε να κινηθει και η κριτης την πηγε στην 5η θεση. Ισως το ταξιδι και οτι ειχε μια μικρη ψευδοκυηση.Οταν ξαναμπεικαμε στην Limit (αν δεν κανω λαθος 7-9 συμμετοχες και η Limit ειναι η κατηγορία που τα σκυλια θελουν ενα C.C για να γινουν CH. ΑΓΓΛΙΑΣ και κατα γενική ομολογία ειναι δυνατη κατηγορια απο πλευρας ποιοτητας) η κριτης προσπαθησε να την ηρεμιση, πραγματικα εντυπωσιαστικα απο το πως η κριτης καταλαβε οτι το σκυλι ειναι ανχωμενο και του εδωσε της ευκαιρίες που επρεπε εκει την εβαλε 2η λεγοντας μας οτι κριμα δεν ηταν χαρουμενη...
Το καλο ειναι οτι επειδη πηραμε την δευτερη θεση περσι στην Special Junior ειχαμε το δικαιωμα να παιξουμε σε περισσοτερες κατηγορίες. Και το ακομα καλυτερο οτι εκρινε η προεδρος του σαρ πέι club της Αγγλιας γνωστης στην φυλης που της αρεσαν και οι δυο. Μονο το στρες μας τα χαλασε... που ειναι και λογικο αλλα σκυλια ερχονταν απο το σπιτι τους εμεις τα σκυλια εκανας 3400 χιλιομετρα!!!
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.191
Μηνύματα
896.913
Μέλη
19.976
Νεότερο μέλος
Μαρία8