Bullmastiff - Εκθεση ΚΟΕ 8 & 9 Μαΐου 2010


Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
Ρε boys εδω εχουμε αυτην την γωνιτσα για μπουλμαστιφ. Αν δεν εχετε κατι να πειτε για αυτα τα σκυλια εδω, καντε το σε αλλο section. Δοξα το θεο υπαρχει μερος, μην γεμιζουμε το subforum με ασχετα πραγματα, χωρις παρεξηγηση!
 


kos

Well-Known Member
9 Ιουλίου 2007
1.550
1
www.giokobullmastiffs.com
τελειωνοντας λοιπον απο αυτην την εκθεση μονο θετικες εντυπωσεις αποκομισα, ρεκορ συμμετοχων για τη φυλη μας και αξιοπρεπεστατες συμμετοχες που εδειξαν οτι εχουμε παρον αλλα σιγουρα και μελλον.
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Συγχαρητήρια σε όλους σας...διάβασα όλα τα post και οφείλω να πω ότι σας χάρηκα για πάρα πολλούς λόγους...
Μου θυμίσατε εμας όταν ξεκινάγαμε τις εκθέσεις πριν αρκετά χρόνια...μια ΜΕΓΑΛΗ παρέα...με Golden...
Μία παρεα που δυστυχώς χάλασε όταν ξεκίνησαν οι ανταγωνισμοί της εκτροφής...
Εύχομαι να μείνετε έτσι...μια μεγάλη παρέα...και να υποστηρίζετε ο ένας τον άλλον για το καλο της φυλής που έχετε επιλέξει...!!!
Μπραβο...:):):):)
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Συγχαρητήρια σε όλους σας...διάβασα όλα τα post και οφείλω να πω ότι σας χάρηκα για πάρα πολλούς λόγους...
Μου θυμίσατε εμας όταν ξεκινάγαμε τις εκθέσεις πριν αρκετά χρόνια...μια ΜΕΓΑΛΗ παρέα...με Golden...
Μία παρεα που δυστυχώς χάλασε όταν ξεκίνησαν οι ανταγωνισμοί της εκτροφής...
Εύχομαι να μείνετε έτσι...μια μεγάλη παρέα...και να υποστηρίζετε ο ένας τον άλλον για το καλο της φυλής που έχετε επιλέξει...!!!
Μπραβο...:):):):)
Σε ευχαριστούμε θερμά:)
Τα λόγια σου αυτά έχουν τεράστια βαρύτητα για όσους από εμάς τα διαβάζουμε. Τις ωραίες παρέες που χαλάνε, τις έχω ζήσει κι εγώ σε διάφορους "χώρους".
Ελπίζω εμείς να πληθύνουμε και να υποστηρίξουμε ειλικρινά ο ένας τον άλλο και σίγουρα τους εκτροφείς της φυλής, που έχουν διαλέξει τον δύσκολο δρόμο!
Πέρα από το διάβασμα και την ενημέρωσή μου, απλά και μόνο με την προσωπική επαφή 4 μηνών με τη φυλή, διαπιστώνω καθημερινά ότι αξίζει το καλύτερο και στην Ελλάδα!:)
 


Teobullmastiff

Well-Known Member
25 Ιουλίου 2009
4.816
3
39
Πεντελη,Αθηνα
Συγχαρητηρια σε ολους οσους συμμετειχαν!Ευχομαι σε καθε εκθεση να γινεται ολο και πιο αισθητη η παρουσια του Bullmastiff με ποιοτικα σκυλια τοσο στο χαρακτηρα οσο και στην μορφολογια τους.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.191
Μηνύματα
896.913
Μέλη
19.976
Νεότερο μέλος
Μαρία8