4-5/4/2009 27th International show


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Εγώ εδώ και καιρό παιδεύω το πρόγραμμά μου για να καταφέρω να έρθω το Σάββατο που είναι το group 2 (βασικά οι Ορεινοί Ποιμενικοί που θέλω να δω...)!
Α!Και τα Ροττ είναι το Σάββατο ως group 2!
Ελπίζω να τα καταφέρω και να έρθω!:rolleyes:
 


despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
Μαύρη μαυρίλα!!!:p Έχω πολλά χρόνια να δω μαύρο Γ.Π....
μου έχει λείψει πολύ! Τους προτιμώ από όλους τους τύπους Γ.Π.

Ελπίζω να μην είμαι η μόνη με Μαύρο Τέρριερ...:( είναι πολλά στην Αθήνα κι η κριτής μας είναι πολύ καλή απ' ότι ακούω.
θα συμφωνησω μαζι σου....μετα το μαυρο κ εγω δεν μπορω να συμβιβαστω με αλλο γ.ποιμενικο!οι κριτες δυστυχως δεν εχουν την ιδια αποψη με εμας....ελπιζω να τον γνωρισεις κ να σου αρεσει!ευκαιρια να δω κ εγω τα ρωσικα!αντε κ καλη μας επιτυχια!:)
 




despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
εγω θα ειμαι κ τις δυο μερες γιατι κατεβαζω κ το μπασε που παιζει σαββατο...
 








Dr.Zhivago

Well-Known Member
18 Απριλίου 2008
2.944
17
Χανιά
Μέχρι πριν μία εβδομάδα...:(
Περισσότερες πληροφορίες θα βρεις εδώ: www.oka.gr


Πάντως οι εκθέσεις στο DIANA, όπως αυτή, είναι οι πλέον "πολυσύχναστες" και αγχωτικές για τους σκύλους. Δεν είναι καλές ούτε για κουτάβια (πρωτάρηδες σκύλους), αλλά ούτε και για σκύλους που δεν τους αρέσει η πολυκοσμία.

Σε τέτοια έκθεση είναι μάλλον ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ένα ωραίο μεγάλο crate.
Λέω μεγάλο, άσχετα με την φυλή, γιατί στην τελευταία Diana, δεν άντεξα και μπήκα κι εγώ μέσα με τον σκύλο. Ισύχασα εκεί για λίγο!

Μ' αρέσει που κάποιοι στο κοινό θεωρούν πως είμαστε κακοί που τα έχουμε σε κλουβιά!

ΜΑΚΑΡΙ να είχα δικό μου κλουβί για τις εκθέσεις. Μαξιλαράκι, κουβερτούλα.... νεράκι και μεζέ...

http://www.oka.gr
 
Last edited:


omarock

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2009
2.836
7
Δραμα
Τα ειδα δεν πειραζει, θα ηταν ετσι κι αλλιως δυσκολα γιατι εκεινες της μερες γενναει και η Ροξυ,κατι αλλο μπορει κανενας να ανοιξη καινουριο θεμα η εχουμε προβλημα?
 


Rentina - Marley

Well-Known Member
14 Ιανουαρίου 2009
133
1
Thessaloniki
Σας Εύχομαι να Περάσετε καλά στην Έκθεση.

Λυπάμαι ειλικρινά που δεν μπορώ να
Κατεβω να δω εγώ και τα μικρά μου.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.191
Μηνύματα
896.913
Μέλη
19.976
Νεότερο μέλος
Μαρία8