2 διεθνείς εκθέσεις (2 x CACIB) 15 & 16.10.2011


Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
Ξέρεις τι μ'εντυπωσίασε περισσότερο σ'αυτά;
Πόσο ήρεμα και ατάραχα ήταν και πόσο κοίταζαν συνεχώς την ιδιοκτήτρια/εκτροφέα; δεν ξέρω...στα μάτια με φοβερή προσύλωση!!!
εχουν απιστευτα ηρεμο και γλυκο χαρακτηρα....
 




stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Κοκόνι βάλε χάντρα μπλέ στο πλάσμα σου !!!!:) μεγάλη σαν μπάλα στο πόδι!!:D...να προλάβεις το μάτι!!!
Συγχαρητήρια σε όλους σας !!!!
 


Sophiaouda

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2008
1.325
8
Φθινοπωρο
Ωχ ξεχασα μια απο το Group 2





αργοτερα οι αλλες

αν θελει καποιος καποια συγκεκριμενη φυλη ας το πει να ανεβασω αφιερωματα (αν εχω δλδ :D )
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Συγχαρητηρια σε ολους! Παρολο το κρυο και τη βροχουλα τους εβλεπα ολους απτοητους!
Γνωρισα μια κυρια με δυο θυληκα Βερνης οι οποιες ηταν κουκλες και τρελα υπακουες
και ενα ζευγαρι με ενα ντογκο 6 μηνων ονοματι Αμπελαρντο ο οποιος ηταν εκπληκτικος κουταβος,
τον ζουπηξα και το ευχαριστηθηκα! Τελος εννοειται οτι ειδα και τη φυλη μου οπου και εξουσιαστηκα
με την νεα γενια! Αλλα δυστυχως δεν ειδα την Alexia απο κοντα αν και πολυ θα το ηθελα. . .
 
Last edited:


Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
Συγχαρητηρια σε ολους! Παρολο το κρυο και τη βροχουλα τους εβλεπα ολους απτοητους!
Γνωρισα μια κυρια με δυο θυληκα Βερνης οι οποιες ηταν κουκλες και τρελα υπακουες
και ενα ζευγαρι με ενα ντογκο 6 μηνων ονοματι Αμπελαρντο ο οποιος ηταν εκπληκτικος κουταβος,
τον ζουπηξα και το ευχαριστηθηκα! Τελος εννοειται οτι ειδα και τη φυλη μου οπου και εξουσιαστηκα
με την νεα γενια! Αλλα δυστυχως δεν ειδα την Alexia απο κοντα αν και πολυ θα το ηθελα. . .
αχ εσεις εχετε μεγαλο ρευμα νεας γεννιας...κοιτουσα τις αναγγελιες γεννας κλπ στο "σκυλος και γατα"....μα ολες μαζι οι σαρ πεινες ζευγαρωσαν? :p
 


Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
Σα δεν ντρέπεστε που ξυπνάτε τόσο αργά κ δε σας είδαμε εσάς τους "μεσημεριανούς"! :p (Aναφέρομαι σε Pouf, Sophiaouda, kokoni, Johnk, ζουζούνο κ λοιπούς...).
Xαρήκαμε φυσικά που είδαμε ξανά όλους τους υπόλοιπους από το φόρουμ (Mareco, Alexia, TARA, Amaliaz, Superman, Elli, Diablo, Mortezes, ICE κ.λπ.) και μη.

Έχω να δηλώσω ότι η Λώρα....
ειναι εργασιακο ρε.τις εχει χεσμενες τις εκθεσεις!!!
ακριβώς!! :p

Κ αφού τους χέσ@με το Σάββατο, κ ήρθαμε κ αργοπορημένες, είπαμε την Κυριακή να είμαστε κιΟΥρίες.


Αποσυρόμεθα, λοιπόν, από τις εκθέσεις με πολύ ψηλά το κεφάλι και με 6/6 CAC, 6/6 CACIB, 5/6 BOB και quallified για τα crufts του 2012, με αποκορύφωμα την πολύ καλή χθεσινή κ κρίση και το BOB που έλαβε από τον Βέλγο κριτή κ πρώην εκτροφέα Βελγικών, κ. Norman DESCHUYMERE :).







Θα αφιερωθούμε στην προσευχή κ στη νηστεία από εδώ κ πέρα

(έλα... για agility μιλάμε!
)





Ετοιμάζω φωτό κ επανέρχομαι!
 
Last edited:




foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
αν θελει καποιος καποια συγκεκριμενη φυλη ας το πει να ανεβασω αφιερωματα (αν εχω δλδ :D )

Aν έχεις φωτό από Ε.Π., Μολοσσό της Ηπείρου, Κεντρικής Ασίας, Μαρεμμάνο....και καμία ακόμα από το Μαστίφ Πυρηναίων πολύ θα ήθελα να τις δω!!!!!!
 




Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
αχ εσεις εχετε μεγαλο ρευμα νεας γεννιας...κοιτουσα τις αναγγελιες γεννας κλπ στο "σκυλος και γατα"....μα ολες μαζι οι σαρ πεινες ζευγαρωσαν? :p
Αν και λιγο off topic! 2 θυληκες ζευγαρωσαν σε κοντινο διαστημα! Η μια γεννησε πριν τρεις εβδομαδες και η αλλη θα γεννησει τον Νοεμβρη! Και το ωραιο τις υποθεσεις ειναι οτι η νεα γενια νικαει στις εκθεσεις την παλια! Αυτο σημαινει εξελιξη!!
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Συγχαρητηρια σε ολους! Να βαλω και εγω καποιες ακομα, απο διαφορα σκυλια για οσους δεν μπορεσαν να ερθουν...











 




mortezes

Well-Known Member
25 Σεπτεμβρίου 2009
632
1
Kαλησπερα σε ολους !
Περασαμε ομορφα παρα τον αστατο καιρο.
Την πρωτη μερα τη γλυτωσαμε τη βροχη, τη δευτερη ομως οχι.
Νατασσα δε μου ειπες οτι η κριτης πατησε τις "ομορφιες" της Λωρας ! ΧΑχαχαχα !
Τι ιστορια κι αυτη !

αν θελει καποιος καποια συγκεκριμενη φυλη ας το πει να ανεβασω αφιερωματα (αν εχω δλδ :D )
Αν εχεις, Ντογκο please !
 


Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
Νατασσα, δε μου ειπες οτι ο κριτης πατησε τις "ομορφιες" της Λωρας ! ΧΑχαχαχα !
Ναι, ήταν επεισοδιακό το Σάββατό μας, πολύ γέλιο! :)

Αν κ φανταστείτε αντί για της Λώρα, να πατούσε ο κριτής τα 'καλούδια' του Πυρηναίου... :p

 


mortezes

Well-Known Member
25 Σεπτεμβρίου 2009
632
1
Ω ρε μαγκα !
Εκει θα χρειαζοτανε συνεργειο κανονικα !
Εκπληκτικος σκυλος, μου αρεσε παρα πολυ και το Νεας Γης.
 










Στατιστικά Forum

Θέματα
33.194
Μηνύματα
896.954
Μέλη
19.978
Νεότερο μέλος
Tina78