2 διεθνείς εκθέσεις (2 x CACIB) 15 & 16.10.2011


ghost girl

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2007
1.073
185
το έχω δίπορτο...
Καλά........δηλώνω ακόμα περισσότερο ερωτευμένος με Μολοσσό (όχι Ηπείρου) ,φανταστικό κουτάβι έχεις Ghost Girl, απίστευτο!!! σε είδα αγχωμένη και σκέφτηκα ότι θα ήταν πολύ ζόρι να πρέπει να κρατάς κόντρα σε όλο αυτό τον σκύλαρο που ήθελε να παίξει με το κουλούκι μου και έφυγα(αλλά η πρόθεσή μου ήταν να μείνω ώρες ατελείωτες......δεν θα χόρταιναν τα μάτια μου ούτε και τα χέρια μου να χαιδεύω αυτήν την τέλεια καμάρα που κάνει ο λαιμός του!!!!!!!!!!!!)

kokoni ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια για την Λευκουλα μου. Η αληθεια ειναι οτι ημουν πολυ αγχωμενη, μαλλον επειδη ηταν η πρωτη της εκθεση και δεν ηξερα πως θα αντιδρασει σε ολο αυτο και αν θα μπορεσω να συγκρατησω τον ανεξελεγκτο ενθουσιασμο της για το ειδος της...

Δυστυχως κι εγω δεν καταφερα να παω σημερα στην εκθεση γιατι η προβλεψη του καιρου ηταν κακη και η μεγαλη μου κορη αρρωστη απο τα χθες. Θα ηθελα να κανω ενα σχολιο για την διοργανωση ομως. Πιστευω οτι εχει πολλα περιθωρια βελτιωσης... Ο χωρος που μπορουσε κανεις να προστατευτει απο τη βροχη ήταν ανεπαρκης και δεν υπηρχαν καρεκλες για να κατσεις. Εμεις το Σαββατο ημασταν ορθιοι απο το πρωι μεχρι τις 2 το μεσημερι. Αν εισαι επισκεπτης πες οτι το καταπινεις αλλα αν εισαι εκθετης και κουβαλας τη σαρα και τη μαρα + ενα σκυλο με τα ολα του, δεν μπορεις να μην ξαποστασεις καπου. Πιστευω συνεπως οτι επρεπε να υπαρχει προβλεψη για ολους του εκθετες και πολυ παραπανω. Πως θα τραβηξει η εκθεση κοσμο αν ειναι ολιγον ταλαιπωρια? και καλυτερα να μην σχολιασω τις τουαλετες...
κατα τα αλλα ειναι απολαυση να βλεπεις τοσες σκυλοφατσουλες μαζεμενες, αλλα σιγουρα το ευχαριστιεμαι περισσοτερο οταν δεν εχω συμμετοχη.
 


pouf

Well-Known Member
29 Απριλίου 2009
841
163
52
Ανοιξη,χειμωνας, καλοκαιρι
πηγαμε και τις 2 μερες.
ολο και κατι καινουριο βλεπεις/διαπιστωνεις.

μετα απο καιρο ξεφυγε λιγο το μυαλο μου απο τον πουστη τον μπενυ και τους φορους του,(καλα βοηθησε και η μαρεκο σ αυτο:D). πραγματικα 2 μερες στον παραδεισο μιας χρεωκοπημενης χωρας :rolleyes:.

-με την θετικα αυρα του vitara club/μερλιν :D η εκθεση ηταν αποθεωση του ροτ.
καλυτερο εκτροφειο σαβ. και κυρ και 10 BIS σαβ και 20 BIS κυρ. φοβερη εξελιξη η φυλη.μεχρι περσι δεν μπορουσε να παρει ουτε την ομαδα. εκτος απο φασαρια κανουν και δουλεια:p
- ειδα εναν καταπληκτικο χαντλερ. με μετρια σκυλια εκανε θαυματα. και η μαμαζελ εκανε τον θαυμα της,δεν τον πηρε βιντεο:mad:.
-επιτελους ειδα τον μιστερ τζον με την μοκα (ειχαμε καιρο να τα πουμε),τον ricos, τον βαγγελη με την ορμη του(παντα η προσωπικη επαφη ειναι καλυτερη απο την διαδικτυακη, μ αυτον τον τυπο:D), το cos με τον αιωνιο νικητη, τις αγαπημενες μου μις ΤΑΡΑ και mareco και αλλους αρκετους ακομα φιλους.

-α παραλιγο να το ξεχασω,για πρωτη φορα ειχαμε και καποιους που εκαναν παραπονα για τις κρισεις:-({|=:-({|=:p:p
 


MANOY

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2008
1.168
0
35
Ηρακλειο Κρητης και Αθηνα
Συγχαρητηρια σε ολους οσους συμμετειχαν και διπλα συγχαρητηρια σε οσος ποκρυθηκαν! Ειδα οτι εισασταν πολλοι απο αυτους που θα ηθελα να γνωρισω εκει αλλα δυστυχως λογο βροχης δεν μπορεσα να παρευρεθω! Ελπιζω την επομενη φορα!!! Περιμενουμε φωτογραφιες να παρουμε μια γευση κ εμεις που δεν ηρθαμε!!!! :)
 


greedy

Well-Known Member
23 Απριλίου 2008
2.314
3
52
Πατρα
συγχαρητηρια σε οσους παρευρεθηκαν (ειχε κοσμο παρα τον κακο καιρο),και συγχαρητηρια σε οσους διαγωνιστηκαν.Πολλα ομορφα σκυλια και πολλες φυλες με εξαιρετικα δειγματα.Πολλα κανε κορσο.ντογκο αρτζεντινο,ποιμενικα κεντρικης ασιας,ροτ.Λιγα απο ελληνικες φυλες ομως βρε παιδια .Αντε σε καμια εκθεση να κανουμε το συστημα ''πλυμμηρα''!!
 
Last edited:




Sophiaouda

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2008
1.325
8
Φθινοπωρο
Ολα καλα!!!!!!!!!!
Σαρωσαν τα ροττ (λες να αλλαξω φυλη?)

Φωτο απο μενα πολλες (1500,χωρις καμια υπερβολη)
σε καμια 10 χρονια θα ανεβασω καποιες.

Ερωτας ενα μαστιφ των πυρηναιων και 2 βερνης.
 


greedy

Well-Known Member
23 Απριλίου 2008
2.314
3
52
Πατρα
Σαρωσαν τα ροττ (λες να αλλαξω φυλη?)
Και να συμπληρωσω πως υπηρχε και πολυ καλη ποιοτητα στα ροτ.
Οχι μην αλλαξεις φυλη,απλα βαλε λιγα πυρινα στα ποδια στο μπροστινο και δυο τελιτσες πυρινες στα ματια του δικου σου!!:D
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.733
19.995
Αυτά τα Βέρνης...πραγματικά...λατρεία...*agapoylas*
Ο πυρηναίος μας χόρτασε τούρτες σήμερα :D
 




Sophiaouda

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2008
1.325
8
Φθινοπωρο
Και να συμπληρωσω πως υπηρχε και πολυ καλη ποιοτητα στα ροτ.
Οχι μην αλλαξεις φυλη,απλα βαλε λιγα πυρινα στα ποδια στο μπροστινο και δυο τελιτσες πυρινες στα ματια του δικου σου!!:D
Σε αποθανατησα σημερα? (γιατι οι μπορω να κανω ενα αλμπουμ απο ροττ σημερα)
 


greedy

Well-Known Member
23 Απριλίου 2008
2.314
3
52
Πατρα
οχι δεν ελαβα μερος με τον δικο μου, αλλα ειχαμε αλλο στην εργασιας και στην κουταβιων..Ανναμενω....[-o<
 














TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.172
2.998
ΑΤΤΙΚΗ
Αυτή την δοξασμένη στιγμή της Λώρας, την έχει "τσακώσει" η Tara ;)
προς το παρόν διαπραγματεύομαι την τιμή της απόσυρσης της επίμαχης φωτογραφίας απο το διαδίκτυο.....!:D
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.733
19.995
Μάλλον θα έγινε την ώρα, που έτρεχα μαλλιοκούβαρα να παρκάρω το αυτοκίνητό της, που το παράτησε και έτρεχε μαλλιοκούβαρα, να προλάβει να βάλει την Λώρα στον στίβο...για να τους χέσει...:rolleyes::D
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.194
Μηνύματα
896.954
Μέλη
19.978
Νεότερο μέλος
Tina78