2 ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΕΚΘΕΣΕΙΣ (2xCACIB) 16 & 17.05.2009




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Τι είναι ρε παιδιά το bis? Δεν βγάζω άκρη…
Αυτό στη 4η θέση είναι μαλτεζ?
 






Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Coton de tulear στην τέταρτη θέση. Στην πρώτη ένας ιταλικός σκύλος αν δεν κάνω λάθος, πρώτη φορά το είδα.
edit: Μπράβο παπαράτσι, με πρόλαβες πάλι και με καλύτερες πληροφορίες!
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Σας είπα η δεν σας είπα ότι είναι τέλειες οι φωτογραφίες??!!
Σας το λέω λοιπόν..:D
Είναι τέλειες!!!!:):)
 


sexbistol

Well-Known Member
27 Φεβρουαρίου 2009
78
0
Καλησπέρα σε όλους να σας βάλω τα αποτελέσματα απο τα ROTT ΣΑΒΒΑΤΟ. Αρρεν [προκαταρτικη κουταβιων]1 axel vonschonen kopf [νεον]1 ajok of rotties band [εφηβων] 1 camp elite box 2 dankan vom entferntland [ανοιχτης] 1 falkovon der leuchtenbrucke CAC-CASIB 2 jet dunai noel 3 mambo invader 4 number one cote de cyon [εργασιας] 1 butsch of sanny hill [πρωταθλητων] 1 dolar vom grosseen tal CAC CACIB. Θηλυκα [προκαταρτικη κουταβιων] 1 doris von der hundehutte 2 fraya velvetrott [κουταβιων] 1wodka se ungo-rot 2 alldendria bernish mist 3 amanda von der holzerne mauer [εφηβων] 1 addi CAC-CASIB 2 ety von der leuchtenbrucke 3 lana von der leuchtenbrucke [ανοιχτης] 1 aska von der leuchtenbrucke RCAC 2 karmen von krina strand 3 frida von der hunde hutte [εργασιας] 1dragoness invader.[ ADDI Δεύτερη καλύτερη ομάδας 2 ] . ΚΥΡΙΑΚΗ [προκαταρτικη κουταβιων] 1 axel vonschonen kopf 2 korland rein qwerty-ermis tif [κουταβιων]1 akerrbo vom elepolis [νεον] 1 ajok of rotties band [εφηβων] 1 champ elite box [ανοιχτης]1 jet dunai noel CAC-CASIB 2 falkovon der leuchtenbrucke 3 usko vom hause enzian. ΑΠΟΒΛΗΘΗΚΕ number one cote decyon [πρωταθλητων] 1 dolar vom grosseen tal RCAC 2 butsch of sanny hill Θηλυκα [προκαταρτικη κουταβιων] 1 fraya velvetrott 2 doris von der hundehutte [κουταβιων] 1 amanda von der holzerne mauer 2 wodka se ungo-rot 3 alldendria bernish mist [εφηβων] addi ΑΠΟΒΛΗΘHΚΕ. 1 lety von der leuchtenbrucke 2 lana von der leuchtenbrucke ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΣ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΛΛΟΣ [ανοιχτης] 1 karmen von krina strand 2 aska von der leuchtenbrucke 3 frida von der hunde hutte [εργασιας] 1dragoness invader. ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΘΗΛΥΚΑ ΔΕΝ ΠΗΡΕ CAC-CASIB-RCAC.
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Ευχαριστώ Σοφία και Λιζα για τις πληροφορίες! :)

Χάλια πάντως το Lagotto Romagnolo! Σαν ημιαιμο κανίς είναι!
 




Billy

Well-Known Member
9 Οκτωβρίου 2008
230
2
Να σας ρωτήσω βρε παιδιά από Ελληνικές φυλές ξέρετε τι κατέβηκε;
Ξέρετε καθόλου τα αποτελέσματα;
Αν είχατε και καμία φωτογραφία θα σας ήμουν απεριόριστα υπόχρεος...:)
Πάλι λάθος Σ/Κ ήμουν πνηγμένος..τα προηγούμενα ήμουν χαλαρός, κι αυτό έτρεχα και δεν έφτανα...:(
Tο σάββατο 1ος ιχνηλάτης
2ος μολοσσός ηπείρου
3ος ελληνικός ποιμενικός
 






Sophiaouda

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2008
1.325
8
Φθινοπωρο
σοφια η νεδα πως πηγε στην εκθεση?
CACx2 & CACIBx2

Το Σάββατο την έβαλα να παιξει και στην ομάδα,αλλά (γενικα) δεν ηθελε με τιποτα,στηθηκε-εκατσε κατω,στηθηκε-ξαναεκατσε,στηθηκε-εκατσε και με πηρε αγκαλια :D.
Για αυτο την Κυριακή δεν ηθελα με τιποτα να τη ζορίσω και δεν επαιξε στις ομαδες.(ετσι και αλλιως,θεωρω οτι δεν έχει ελπίδες με ολοκληρωμένα ενηλικα-μη στρεσαρισμενα)

Ο κρητης του Σαββάτου,ήταν συμπαθεστατος (Sean Delmar) η Νεδα σερνοτανε απο το στρες και απο τη ζεστη,δεν μας ζορισε στο περπατημα και την εβαλε να στηθει στη σκια λεγοντας μου ( στο σχολιασμο μου οτι κανει πολυ ζεστη) ''ότι δεν πειραζει καθολου,αυτο που ειναι να δειξει το δειχνει ετσι και αλλιως και να της βρεξω τις πατουσες και τη μουσουδα''

Τα σχολια των κρητών ήταν ίδια :)
 


despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
μπραβο σας!συγχαριτηρια!!!!δυστυχως δεν καταφερα να ερθω ξεμεινα σκ στην καρυστο!:p
 


scooby doo

Well-Known Member
25 Φεβρουαρίου 2009
612
3
Ναύπλιο-Αθήνα
Συγχαρητήρια για τις φώτο και περιμένουμε και άλλες αν έχετε.. Κρίμα που δεν μπόρεσα να έρθω.Πρέπει να ήταν πολύ καλύτερη από αυτή του απριλίου..:(:(
 


zouzounos

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2009
1.954
317
ωραια ηταν αλλα ειχε ζεστη!
τα ροτ ειδα και εφυγα:D
ενα ροτ πηγε ανα αρπαξει τον κρητη απο το λαιμο και το απεκλεισαν.
δεν το λεω καχυποπτα αλλα στην προηγουμενη εκθεση ειχε γινει το ιδιο
και ο σκυλος δεν αποκλειστηκε?:confused::confused::confused:
 






chris paras

Well-Known Member
9 Ιουνίου 2008
59
0
γαμωτο δεν μπορεσα να ερθω , επρεπε να παω Σαμο...
ποτε ειναι η επομενη??
καλα το bull terrie στη φωτογραφια φοβερο!
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
η Κυριακή ήταν τέλεια-συννεφιά αλλά όχι και τελείως να μας χαλάνε οι φωτογραφίες αλλά όσο πρέπει για να μην καιγόμαστε κιόλας

Μερικούς ερυθρόδερμους απο το Σάββατο είδα
-άλλοι έκατσαν τίπι τους `κάνουν θεραπεία` αδερφός ήλιος πολύ κακος μαζί τους
δεν πειράζει τα λέμε τον Ιούνιο-πάρτε καμιά ομπρέλλα...

Το λαγκότο εμένα μου αρεσε-είναι και μανιταρόσκυλο είναι και παραλίγο εξαφανισμένη πρόσφατα σωσμένη αλλά ευτυχώς δεν είμαι κριτής γιατί πακέτο οι σπάνιες φυλές (ντούνκερ/γαστώνη/το σίμπα ίνου (και ουχί ΤΟΣΙΜΠΑ που άκουσα)

κατα τα άλλα πολύ μου άρεσε που ο εκφωνητής ήταν όλο πληροφορία και χιούμορ-η τελική φάση πέρασε πολύ πιό ευχάριστα απο άλλες εκθέσεις που ο εκφωνητής λέει τα βασικά μόνο και πολλές φορές ούτε κι αυτά

επίσης ειδα μια τεράστια βελτίωση στα σουβλακια αλλά ξέχασα να τα τιμήσω:D

Κρίμα που κοκόνι έγραφε το προγραμμα αλλά κοκόνι δεν ήρθε
κρίμα που κάποιοι νίκησαν στην φυλή αλλά δεν έκατσαν για τα τελικά

και άσχετο αλλα σχετικό
κρίμα που απο το σπίτι μου στο μαραθωνα και πίσω μέτρησα 37 αδέσποτα /τα 3 πατημένα απο αυτοκίνητο τελείως και άλλα δύο να κουτσαίνουν πισινό πόδι

οι εκθέσεις σκύλων μας μάραναν-δεν μπορούμε να συμμαζέψουμε τους συμπολίτες μας να πετάνε ότι νάναι όπου νάναι, απο άψυχα (σκουπίδια) μέχρι έμψυχα (αδέσποτα)

Στην επόμενη έκθεση με καπελλα ομπρέλες αντιηλιακά ;):)

ο ηλιος καίει στρειτ μπαισέξουαλ και γκέι-είναι ένα unisex φαίνομενο:p:p:p
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.191
Μηνύματα
896.913
Μέλη
19.976
Νεότερο μέλος
Μαρία8