Σκυλομπάχαλο ΄09


Lila

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2006
326
0
Aθηνα
www.sharpei.gr
εμεις ηρθαμε για παρα πολυ λιγο... και ειχαμε χασει τα πιο ενδιαφεροντα(για εμας) event... ειχε τοση ζεστη... που βεβαια σκυλο να περασει τετοια ταλαιπορια ουτε να το σκεφτουμε, τον πηγαμε για μπανιο στο Πορτο Ραφτη που ειναι διπλα... ισως καλο θα ηταν να γινει μετα το σ/κ της εκθεσεις του ΚΟΕ τον Σεπτεμβριο οποτε να μπορειτε να ξαναειδοποιησετε κοσμο πιο ευκολα...
και ισως αν εχει οση ζεστη την εποχη να γινει απογευμα. Αυτον τον κακομηρη που εκανε τον "κακο" μεσα στη ζεστη ακομα τον θυμαμε πως αντεξε...
συνχαρητηρια στο Μαγκνακη που ποζαρει ολο σκερτσο..:)
 






Noela

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2007
1.954
222
Παλλήνη
www.agilityadddicts.gr
Δεν ήμασταν (πως χάσαμε έτσι τη ρόδα :eek: ) αλλά ευχαριστούμε. :D Αν ήξερα τι κανόνες ίσχυαν, ακόμα και στη κατάσταση που ήταν η Μπλου, την είχαμε τη νίκη. :cool:
 




Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Μπράβο Έφη! Δεν έχει σημασία η θέση, αυτό που μου αρέσει είναι ότι υποψιάζομαι πως αυτό που ονειρευόσουν όταν διάλεξες bc γίνεται επιτέλους πραγματικότητα. :) (Και φυσικά δηλώνω κι εγώ φαν της Μπλου, αν και δεν έχω καταφέρει να την γνωρίσω από κοντά!)

Γμτ, όλα αυτά γίνονται αναγκαστικά σε πολύ μακρινά σημεία για τα μέτρα μας... :( (Και μου έχει κολλήσει ότι το agility θα πήγαινε πολύ στη Nellίτσα μου).

Από dogdancing δεν έχει βιντεάκι? :)
 




Noela

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2007
1.954
222
Παλλήνη
www.agilityadddicts.gr
Αυτό που ονειρευόμουν έχει ήδη γίνει πραγματικότητα καθώς τη Blu τη λέω Gift from God. Τρελένεται για agility και είναι για μένα παραπάνω από αυτά που θα σκεφτόμουν να ζητήσω από ένα ιδανικό σκύλο. Το βίντεο του dog dancing είναι της ντροπής :D. Βέβαια υπό τις συνθήκες είμαι ευχαριστημένη που κατάφερε να ξεκινήσει και να τελειώσει στην ώρα της κι ας μην έκανε και δύο πράγματα.


Edit: 20 μηνών είναι.
 


Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
είναι ένα από τα πιο πανέμορφα κ έξυπνα σκυλιά που'χω γνωρίσει!! Κ χαίρομαι που είναι της Έφης, γιατί τη βλέπω συχνά :D

Κοίτα να δείξει σωστές 'γραμμές' agility στη δικιά μου, τώρα που θα κατέβουμε :p:p
 


Noela

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2007
1.954
222
Παλλήνη
www.agilityadddicts.gr
Δε ξέρω αν θα έπρεπε να το αναφέρω εδώ, αλλά μιας και είπα για τη θερμοπληξία που πάθαμε, πληροφορήθηκα χτες ότι η γνωστή αλυσίδα πετσοπ έχει κάποιο κιτ για τη θερμοπληξία.

Νατάσσα, έλα Ελλάδα εσύ και θα τη κάνουμε αθλήτρια τη δικιά σου. :D

Φωτό από το event που μου έστειλε ντροπαλό μέλος. :rolleyes:
 

Attachments

  • 97,6 KB Προβολές: 64
  • 96,7 KB Προβολές: 60
  • 95,2 KB Προβολές: 62
  • 97,1 KB Προβολές: 60
  • 94,1 KB Προβολές: 58




sofiaklv

Well-Known Member
4 Μαϊου 2007
1.362
3
Athens
Καλά η φωτογραφία της ιπτάμενης Blu δεν παιζεται! :shock:

Είδα και γνωστή μου πιτίτσα στις φωτογραφίες η οποία έμαθα ότι τα πήγε πολύ καλά στο agility :)
 


Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
τέλειες οι φωτοοοοοοο!!

Έχω πωρωθεί με τα agility, εύχομαι να αρέσουν κ στη λώρα τόσο :D:D
(αν κ σε πρώτη δόση που δοκιμάσαμε σε αυτοσχέδια εμπόδια, δεν τα πήγε κ άσχημα...):)
 


Noela

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2007
1.954
222
Παλλήνη
www.agilityadddicts.gr
Μάλλον περάσαμε ελαφρά θερμοπληξία το Σάββατο κατόπιν συζητήσεως με την κτηνίατρό μου. Δυστυχώς η ώρα που μπορούσαμε να πάμε για προπόνηση το Σάββατο καθώς και η ώρα του αγώνα και του dog dancing την Κυριακή ήταν πολύ άσχημες. Στεναχωρήθηκα που υπέβαλα το κοριτσάκι μου σε αυτή τη ταλαιπωρία.
Απάντηση στο quote μου. :p Πριν από λίγο πήρα αποτελέσματα εξετάσεων αίματος (για ερλιχίωση και καλαζάαρ) κι ευτυχώς βγήκαν αρνητικά. Άρα το πρόβλημα μας ήταν θερμοπληξία και είμαστε μια χαρά. :) Προσοχή λοιπόν σε όσους γυμνάζετε τα σκυλιά σας τώρα που έχουν ανέβει οι θερμοκρασίες γιατί τα ίδια δε ξέρουν από μόνα τους να προφυλαχτούν.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.191
Μηνύματα
896.913
Μέλη
19.976
Νεότερο μέλος
Μαρία8