Παράρτημα O.K.N.E 109 - Θεσσαλονίκης


Status
Κλειδωμένο θέμα




ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
συγχαρητηρια απο εμένα σε οσους ενεπλάκησαν με το παράρτημα στην Θεσσαλονικη και διοργάνωσαν μια ειδικη ομίλου τοσο επιτυχημένα σε τοσο συντομο διαστημα απο την ενεργοποίηση τους :)
 


LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
46
thessaloniki
Τωρα καταφερα κι εγω να βαλω καμια φωτογραφια απο την εκθεση του παραρτηματος για μια γενικη εικονα....:)
περασαμε παρα πολυ ωραια και τις δυο ημερες (η πρωτη μερα ηταν ψυχαγωγικου χαρακτηρα με την κριτη ,η οποια ηταν καταπληκτικος ανθρωπος με φοβερο επιπεδο)...

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ λοιπον στον προεδρο asli ,στην γραμματεα Γιωτα(απλα καταπληκτικη) και στον συζυγο της Ντινο για την αψογη διοργανωση, με τοσο υψηλο επιπεδο σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα και αφου περασαν απειρες δυσκολιες:)

Διπλα συγχαρητηρια και για την συμμετοχη τους με την πανεμορφη πολλα υποσχομενη κουταβα Wanda,ηταν μια κουκλα με καταπληκτικο χαρακτηρα:p















να προσθεσω οτι τα καστανα dobies ηταν ενα ονειρο και ξετρελαθηκα:p
και εις ανωτερα λοιπον!!!
 




LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
46
thessaloniki
μετα τα χαμογελα...........

και αφου χαρηκαμε ολοι και ευχαριστηθηκαμε,
στην εκθεση ,καθως και με το παραρτημα που ηταν ενα σκαλοπατι πανω στα κυνοφιλικα του τοπου μας......μαθαμε αυτες τις μερες οτι για ακομη μια φορα στην χωρα μας οποιος παει ενα βημα εμπρος τον σπρωχνουμε προς τα πισω,οποιος παει να σηκωσει κεφαλι τον παταμε στο σβερκο,

ελεος πια με τους ομιλους ρε ανθρωποι ..........αφηστε και κανεναν αλλο να προκοψει.......μπας και προκοψει και η κυνοφιλια στη χωρα μας!

Α,και Ελλαδα δεν ειναι μονο η Αθηνα:rolleyes:
 




LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
46
thessaloniki
τι δεν καταλαβες βρε Μακη?
τελος το παραρτημα....ισα που ανοιξε ...το κλεινουν κιολας....:D
 




DASTY

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2007
770
0
Thessaloniki
www.scarvasstrand.com
Επειδή το D.S. είναι μην συνεργάσιμο έκριναν η guru τις φίλης dobermann Ελλάδος:rolleyes:

Βασικά το πρόβλημα είναι που τάισαν στην κρήτη που ήρθε ψαρια και όχι κρέας όπως το ορίζει η μαμά όμιλος!
 
Last edited:


asli

Well-Known Member
8 Φεβρουαρίου 2008
557
1
47
Θεσ/νικη-Αγ.Τριαδα
aslihan.gr
Το προβλημα ειναι γιατι εχουμε γραψει Dobermann club Thessaloniki.
Aν αυτο ειναι τοσο κακο τοτε εχουν δικαιο ,
αναλαμβάνω ολοι την ευθύνη εγω και μονο εγω .
 






DASTY

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2007
770
0
Thessaloniki
www.scarvasstrand.com
Ακριβώς όπως το λες Μάκη δεν επιμένουν παιδιά στο όνομα θα το άλλαζαν όπως και να έχει εφόσον είναι λάθος!
Από λάθος αυτό το D.S κρίθηκε μην συνεργάσιμο ,και ΟΚΝΈ τους ζητάει να κάνουν γενική "σινελεβσι" και να ορίσουν καινούριο D.S.:eek:
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
αν ειναι θεμα λαθους θα διορθωθει πιστευω

σιγουρα παντως αξιζει να το κυνηγησετε :)

η αισθηση που εχω για το ΔΣ του ΟΚΝΕ ειναι οτι ειναι συζητήσιμοι

αμαρτια ειναι να μην υπάρχει ομιλος φυλής ( οποιασδηποτε) στην Βορεια Ελλάδα

edit προσθεσα μια γραμμη
 
Last edited:




asli

Well-Known Member
8 Φεβρουαρίου 2008
557
1
47
Θεσ/νικη-Αγ.Τριαδα
aslihan.gr
Επρεπε να γραφετε στα αγγλικα "Παραρτημα dobermann Θεσ/νικης"
Και πειτε μου εσεις αν αυτος ο λογος ειναι η αίτια να"ξηλώσουν" το Δ.Σ και κατεπέκταση και το παράρτημα?????

Κυριοι είστε για γέλια και για κλάματα ......Ας τα μεταβιβάσει και αυτα ο ρουφιάνος των φορουμ στους υπεύθυνους;)

Καθε χρονο θα ειστε και πιο λιγοι γιατι μάλλον αυτο θελετε !!!
Α μην ξεχαστούμε εκτυπώστε και αυτο τωρα να το δώσετε εκει που πρέπει ετσι .....

Φίλια απο μενα Γιαννης Ασλιχανιδης
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
οταν συζηταγατε το πως θα ειναι το παραρτημα , τι πρεπει να γίνει , τις υποχρεώσεις εν ολίγεις και των δυο πλευρών αυτα δεν τα συζητήσατε ?????

το καταστατικό του ομίλου τι λέει ???????

kopritis

δεν μπορούν να υπάρχουν παραπάνω τους ενός ομιλους φυλής στην Ελλάδα ( νομίζω πουθενα δεν επιτρεπέτε αυτο αλλα δεν ειμαι σιγουρος), οπως δεν μπορει να υπάρχει και παραπάνω τους ενός κυνολογικούς ομίλους

εγω εξακολουθω να πιστευω οτι αν η ονομασία ηταν απο λάθος μπορει να βρεθεί λύση
 


asli

Well-Known Member
8 Φεβρουαρίου 2008
557
1
47
Θεσ/νικη-Αγ.Τριαδα
aslihan.gr
Ειχαμε μιλησει για αυτο το θεμα Μακη και ειπαμε οκ θα το αλλάξουμε (γιατι όντως ειναι λαθος)αλλα αυτα (μπλουζάκια)ειχαν εκτυπωθεί είδη και είπαμε, ας τα παρει ο κοσμος τωρα και οτι επόμενο θα υπάρξει θα αναφαίρετε ως ΠΑΡΆΡΤΗΜΑ.

Πως το ακους?
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
OK. Kαταλαβα.

Mια ακόμα ερώτηση: πως ορίζεται ο "όμιλος" μιας φυλής;

Πχ αν θέλω εγώ δε μπορώ να φτιάξω ένα σύλλογο "Φιλων Dobermann περιοχής Λυκαβηττού"; (κι ας μην το πω "ομιλο") ή ενα σύλλογο "Φιλων μαυρόασπρων κοπριτών Αττικής"?
 


Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.191
Μηνύματα
896.913
Μέλη
19.976
Νεότερο μέλος
Μαρία8