Ο Γιώργος Κωστόπουλος στην Φιλοζωική


Lila

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2006
326
0
Aθηνα
www.sharpei.gr
Video από το 3ο Σεμινάριο Εκπαίδευσης Σκύλων του Γιώργου Κωστόπουλου στη Φιλοζωική. Χάρηκά που σας γνώρισα κορίτσια.
[video=youtube;E-b7hkEDj2Y]http://www.youtube.com/watch?v=E-b7hkEDj2Y&feature=mfu_in_order&playnext=1&videos=kzyxYs55Nw4[/video]
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.747
1.507
Illinois, USA
Εκείνο το μεγάλο μπλε μερλ που μουφίζει τι είναι? Sheltie? Collie mix? Διότι δε νομίζω ότι είναι Μουφ.
 




Noela

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2007
1.954
222
Παλλήνη
www.agilityadddicts.gr
Έλα βρε Σάρα, είναι ξεκάθαρο ότι είναι collie και ναι ήταν και η Μαρία Ξηρέα εκεί από την οποία ενημερώθηκα για το σεμινάριο.

Ήρθε η μαλτεζομάνα και μας παρέλαβε (ευχαριστούμε) αφού κάναμε μια γνωριμία της Μπουκίτσας με τον Λέων και τη Μπλου. (Σκέτη μπουκίτσα για φάγωμα είναι το μικρό, σταλίτσα :) ).

Καλά το Shiloh Shepherd δεν το πρόσεξε κανείς; Εγώ έτριβα τα μάτια μου. :eek: Κουκλί απίστευτο! Η ιδιοκήτρια μου ζήτησε να λύσω τον Λέοντα για να παίξουν και καταχάρηκα μιας και ήτανε μοναδική ευκαιρία και για τα δύο να παίξουν με σκυλί αντίστοιχης φυλής. Ήξερα ότι δεν υπάρχει τέτοιος εκτροφέας στην Ευρώπη, αλλά τελικά υπάρχει ΕΝΑΣ στην Ολλανδία.
Θα δω τι έχω από multimedia να ανεβάσω.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.729
19.990
Shiloh Shepherd ε; Ούτε που το είχα ξανακούσει.
Οι προδιαγραφές τους είναι εντυπωσιακές. Και πανέμορφα.
Η Μπλου που ήταν; Δεν την είδα πουθενά...
 
Last edited:


Noela

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2007
1.954
222
Παλλήνη
www.agilityadddicts.gr
Ναι ήταν πανέμορφο, το κοίταζα συνέχεια και το έφτυνα. :D
Ε δε θα χε και πολύ πλάκα να πάω τη Μπλου. Είπα να αρχίσω να ασχολούμαι με τον Λέοντα που είναι παραμελημένος και ήθελα να τον δω πως θα αντιδρούσε ανάμεσα σε καμιά 15ρια άγνωστα σκυλιά, γι αυτό και πήγα άλλωστε, συν του ότι μέρος των εσόδων πήγε στη φιλοζωϊκή.
Το βίντεο αρνείται να ανέβει είτε σε youtube είτε σε fb. :-|
 


maltezomana

Well-Known Member
18 Οκτωβρίου 2010
91
0
Καλλιθέα
Παντως εμεις ξεχωριζουμε δεν μπορω να πω.. χεχε το πιο μικροσωμο ηταν εκει κ μαλλον κ το πιο μικρο σε ηλικια! Τα επαιξε η καημενη! Μετα εριξε εναν 20ωρο υπνο να συνελθει!
 


Lila

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2006
326
0
Aθηνα
www.sharpei.gr
Παντως εμεις ξεχωριζουμε δεν μπορω να πω.. χεχε το πιο μικροσωμο ηταν εκει κ μαλλον κ το πιο μικρο σε ηλικια! Τα επαιξε η καημενη! Μετα εριξε εναν 20ωρο υπνο να συνελθει!
τι καλή που είναι... πολύ μου άρεσε.. άσε δε που μου αρέσει το όνομα ΜΑΛΤΕΖΟΜΑΝΑ!!! έκανα τον αντίστοιχο συνειρμό με την δική μου φυλή και είπα άστο καλύτερα... Μια στη Σλοβενία την φωνάζουν MAMAPEI... εδώ στην Ελλάδα να πεις το ίδιο θα μου βάλουν κόκκινα φωτάκια!!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.191
Μηνύματα
896.913
Μέλη
19.976
Νεότερο μέλος
Μαρία8