Ντουλης και Λεων πανε Χολιγουντ !


ilektra_ilie

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2012
1.834
61
Hollywood
pawpix.wix.com
Χαχαχα νταξει Ντουλη πεθαινω. Απλα δεν υπαρχεις ρε φιλε χαχαχα :p
Τι πινεις μονο πες μας. Οχι τιποτα αλλο αλλα ειμαι στην δουλεια και δεν εχω καμια ορεξη και θελω να γινω πιο ευχαριστη :paletas:

Παντως θελω να μαθω τι κανουν οι εξυπνες καλτσες?
Αν ειναι δωσε ιδεα να παρεις ποσοστα χαχαχαχα!!! Εγω θα ελεγα να βγαλουμε πριτι μπρα και πριτι πανς σε μαγιο. Νταξει πιο σεξι συνδιασμος δεν υπαρχει :piercing:
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
αυτή τη γιαγιά που έβγαινε μπροστά με μαγκιά και φώναζε ΝΑΙ! ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ! ΕΧΩ ΑΚΡΑΤΕΙΑ! και παφ! έδινε μια με το χέρι και πέταγε ένα βουνό πάνες στο πάτωμα, τη θυμάται κανείς; αξία ανεκτίμητη. καιρός να βγάλουν και τις έξυπνες πάνες. pretty pads
 


nikos00

Well-Known Member
29 Δεκεμβρίου 2013
193
81
Αθηνα
χαχααχχαχαχααχ! pretty pads κ pretty beach θα σπασουν ταμεια !!!! Που εισαι ρε diamant να δεις ιδεες!

Δωρο ρολοι θα εχουν στο pretty beach ενω στο pretty pads το πιεσομετρο π μιλαει !!!! η θερμομετρο για οικονομια!!!!
 


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.435
Λαχανάκια Βρυξελλών
χαχααχχαχαχααχ! pretty pads κ pretty beach θα σπασουν ταμεια !!!! Που εισαι ρε diamant να δεις ιδεες!

Δωρο ρολοι θα εχουν στο pretty beach ενω στο pretty pads το πιεσομετρο π μιλαει !!!! η θερμομετρο για οικονομια!!!!
προτεινω δωρο το εξυπνο φαναρι
 


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.435
Λαχανάκια Βρυξελλών
Χαχαχα νταξει Ντουλη πεθαινω. Απλα δεν υπαρχεις ρε φιλε χαχαχα :p
Τι πινεις μονο πες μας. Οχι τιποτα αλλο αλλα ειμαι στην δουλεια και δεν εχω καμια ορεξη και θελω να γινω πιο ευχαριστη :paletas:

Παντως θελω να μαθω τι κανουν οι εξυπνες καλτσες?
Αν ειναι δωσε ιδεα να παρεις ποσοστα χαχαχαχα!!! Εγω θα ελεγα να βγαλουμε πριτι μπρα και πριτι πανς σε μαγιο. Νταξει πιο σεξι συνδιασμος δεν υπαρχει :piercing:
δηλαδη κατι σαν το εξυπνο μαγιο ας πουμε..
πρεπει να ξεκινησω τα καστινγκ
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
θέλω να σε δω στο κάστινγκ για το κομμάτι της γιαγιάς που πήρε το έξυπνο μαγιό απο τη λαική και ξεχείλωσε

το έξυπνο φανάρι τι είναι;
 


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.435
Λαχανάκια Βρυξελλών
αυτή τη γιαγιά που έβγαινε μπροστά με μαγκιά και φώναζε ΝΑΙ! ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ! ΕΧΩ ΑΚΡΑΤΕΙΑ! και παφ! έδινε μια με το χέρι και πέταγε ένα βουνό πάνες στο πάτωμα, τη θυμάται κανείς; αξία ανεκτίμητη. καιρός να βγάλουν και τις έξυπνες πάνες. pretty pads
το μεγαλο μπαμ θα γινει με την εξυπνη κουκλα ηδονης..τα πανω κατω
 


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.435
Λαχανάκια Βρυξελλών
θέλω να σε δω στο κάστινγκ για το κομμάτι της γιαγιάς που πήρε το έξυπνο μαγιό απο τη λαική και ξεχείλωσε

το έξυπνο φανάρι τι είναι;
καστιγκ με μανεκεν,φαναρι ακομα ειναι υπο κατασκευη
 






nikos00

Well-Known Member
29 Δεκεμβρίου 2013
193
81
Αθηνα
Μιας κ το εφερε η κουβεντα .... η εξυπνη κουκλα της ηδονης θα γινετε συμφωνα με τις οδηγιες του πελατη?
εεεεεεε.... δεν ρωταω για μενα ... για ενα φιλο μου !

εξυπνη γιατι? θα μαζευει κ το δωματειο? η θα βαζει πλυντηριο?
 


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.435
Λαχανάκια Βρυξελλών
Μιας κ το εφερε η κουβεντα .... η εξυπνη κουκλα της ηδονης θα γινετε συμφωνα με τις οδηγιες του πελατη?
εεεεεεε.... δεν ρωταω για μενα ... για ενα φιλο μου !

εξυπνη γιατι? θα μαζευει κ το δωματειο? η θα βαζει πλυντηριο?
θα το παιζει εξυπνη