Λούκι εστι....(Πανέμορφος κούταβος)


radionuclide

Well-Known Member
11 Αυγούστου 2010
659
7
Athens
It will be extremely difficult to cross that bridge in the future... the sooner the better:p

Ο Λουκι ειναι *agapoylas**agapoylas**agapoylas*
Μα επειδή είναι *agapoylas* δεν μπορούμε να του το κόψουμε! Εξάλλου ποιός θα με γλυφει στο στόμα μόλις χτυπάει το ξυπνητήρι...
 


andrikos

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2010
109
0
Ανδρέα έχεις δίκιο για το κρεβάτι, αλλά όπως είπε και η Έλλη δεν κόβεται.Σαφώς και στο κοντινό μέλλον θα υπάρξει τεχνικό πρόβλημα αλλα...we'll cross that bridge when we'll get
Ο Μαρβελάκος που κοιμάται?
Στο Κρεβατάκι του στην είσοδο της κρεβατοκάμαρας (και ειμαστε όλοι ευτυχισμένοι)
 










lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.528
778
Ξεσσαλονικη!!!
εγω βλεπω οτι ο λουκι αρχιζει κ μεγαλωνει επικυνδηνα κ γινεται σαν νεροχυτης!!!!

αντε κ οταν μεγαλωσει κ αλλο κ ολοκληρωθει κ γινει αντρας κ θα ειναι κ πιο γρηγορος κ απο την σκια του,θα γινει λουκυ λουκ!!!!
 
Last edited:


radionuclide

Well-Known Member
11 Αυγούστου 2010
659
7
Athens
Έγω τώρα πήρα χαμπάρι τη φωτογραφία της Αμαλίας με τα καμάρια μας!!!!!Έχω κ'εγώ!!!! Ο Diego κούκλος!!!P051210_14.39[04]..jpgP051210_14.37..jpgP051210_14.39[01]..jpgP051210_14.36..jpgP051210_14.39[02]..jpg
 








radionuclide

Well-Known Member
11 Αυγούστου 2010
659
7
Athens
Από τα πιο όμορφα σκυλιά που έχω δει...:)
Καλά η Αμαλία ξέρω ότι δεν είναι αντικειμενική με την ομορφάδα του Λούκι, αλλά όταν λες κι εσύ ότι είναι από τα πιο όμορφα έχει άλλη αξία.....Ευχαριστούμε πολύ!
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.320
10.403
Athens
Καλά η Αμαλία ξέρω ότι δεν είναι αντικειμενική με την ομορφάδα του Λούκι, αλλά όταν λες κι εσύ ότι είναι από τα πιο όμορφα έχει άλλη αξία.....Ευχαριστούμε πολύ!
Και σκέψου ότι μ' αρέσει παρόλο που δεν είναι καν πλακουτσομούρικο ή με κρεμουτζαλιασμένα μάγουλα! :D Η φύση είχε τα κέφια της!
 




radionuclide

Well-Known Member
11 Αυγούστου 2010
659
7
Athens
Είπα να κάνω ένα μικρό update της παρουσίασης του Λούκι μιας και έγινε αισίως 6 μηνών περίπου. Παραθέτω και τα δημογραφικά του για όσους δεν τα είχαν διαβάσει στις προηγούμενες σελίδες..
ΟΝΟΜΑ: Λούκι
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ: Ιούλιος 2010
ΥΨΟΣ: ~59 εκ. (ακρωμιο)
ΒΑΡΟΣ: 27 κιλα
ΜΗΤΕΡΑ: Pitbull terrier
ΠΑΤΕΡΑΣ: Dogo Argentino

Ο Λούκι εξακολουθεί να είναι υπέροχος χαρακτήρας πολύ υπάκουος και εκπαιδεύσιμος. Τελευταίο καιρό παρατηρώ ότι γίνεται λίιιγοο πιο επιφυλακτικός με τους ξένους ανθρώπους αλλά και με τα σκυλιά που δεν γνωρίζει. Επίσης παρατηρώ ότι φοβάται κάποια πράγματα που σε πιο νεαρή ηλικία δεν τα φοβόταν, όπως ξαφνικούς θορύβους περίεργα οχήματα και γαυγίσματα από μεγάλα σκυλιά(ή από μπάσα μικρά:D).

Το μόνο "μειονέκτημα" που θα μπορούσα να αναφέρω είναι ότι κάνει αρκετές ζημιές...όταν είμαστε μαζί στο σπίτι παναγίτσα.Όταν όμως είναι μόνος του ότι του γυαλίσει το περιποιείται....το τελευταίο του κατόρθωμα ήταν πέντε οδοντοβουρτσες...

Παραθέτω και μερικές φωτογραφίες.
 




kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
νταξ!! η τελευαταια με το γατι .. σε κατασταση φρικ και απο πανω ο κουλος κουλ.. δεν υπαρχει!!!! τελεια φωτο!! μα τελεια!!
μετα τι εγινε?