ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΚΟΕ


Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
Προσπαθω εδω και μια ωρα να στειλω την συμμετοχη του σκυλου μου μεσω της ιστιοσελιδας του Κοε και δεν εχω καταλαβει αν εχει παει ή οχι. Δεν μου βγαζει επιβεβαιωση οτι εχει σταλθει και επισης δεν μπορω να συμπληρωσω το email μου στο πεδιο που πρεπει, με τιποτα! Το ιδιο προβλημα ειχα αντιμετωπισει και την προηγουμενη φορα και τους ειχα παρει τηλεφωνο για να επιβεβαιωσω οτι την εχουν λαβει. Τωρα παιρνω τηλεφωνο και δεν το σηκωνει κανεις, παρολο που λενε οτι λειτουργουν μεχρι τις 15:30.
Ειναι δυνατον να μην εχουν φτιαξει ακομα το επισημο σαιτ τους ωστε να λειτουργει αψογα, ειδικα τετοιες μερες που ολοι τρεχουν να δηλωσουν συμμετοχη για την επερχομενη εκθεση? και ειναι δυνατον να μην σηκωνουν τα τηλεφωνα?
Μετα παραπονιομαστε γιατι ειμαστε τοσο πισω στην κυνολογια σαν χωρα. Ε, αμα ο επισημος φορεας αυτης της χωρας δεν δινει το παραδειγμα τοτε τι να λεμε!
Πληρωσα σημερα το πρωι το αντιτιμο για την εκθεση μεσω ταχυδρομιου αλλα δεν το βλεπω να συμμετασχω με αυτο το μπερδεμα...:mad:
 


aggeliki222

Well-Known Member
5 Φεβρουαρίου 2010
2.161
0
Εγω αυτη τη στιγμη προσπαθω να μπω στη σελίδα τους και μου βγάζει προβλημα.
Δεν μπαινει καν.

Ισως κανουν καποιοα "αναβαθμιση"
Επειδη δε γνωρίζω, τη συμμετοχη την συμπληρώνεις online και τη στελνεις ή μπορείς να την αποθηκευσεις, να τη συμπληρώσεις και να τη στείλεις με ένα mail για παραδειγμα;
 


Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
Εγω αυτη τη στιγμη προσπαθω να μπω στη σελίδα τους και μου βγάζει προβλημα.
Δεν μπαινει καν.

Ισως κανουν καποιοα "αναβαθμιση"
Επειδη δε γνωρίζω, τη συμμετοχη την συμπληρώνεις online και τη στελνεις ή μπορείς να την αποθηκευσεις, να τη συμπληρώσεις και να τη στείλεις με ένα mail για παραδειγμα;
Εγω την συμπληρωσα ονλαιν και την εστειλα ή τουλαχιστον ετσι νομιζω, δεν ξερω αν οντως την εστειλα! Πιο πολυ εχω σπαστει που δεν μπορω να επικοινωνησω μαζι τους τηλεφωνικα. Στην προηγουμενη εκθεση με ειχαν παρει τρια τηλεφωνα για να διασταυρωσουν τον αριθμο της ταχυδρομικη επιταγη που ειχα δηλωσει και τωρα που τους παιρνω εγω δεν το σηκωνει κανεις. Τυχαιο???
 


Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Εγώ δεν κατάφερνα να κάνω το SEND απο την online εγγραφή τους και έτσι την κατέβασα την φόρμα σε PDF την συμπλήρωσα με την βοήθεια ενός PDF Editor και την έσωσα και την έστειλά μέσω e-mail μαζί και με την απόδειξη της πληρωμής.
 


Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
Εγώ δεν κατάφερνα να κάνω το SEND απο την online εγγραφή τους και έτσι την κατέβασα την φόρμα σε PDF την συμπλήρωσα με την βοήθεια ενός PDF Editor και την έσωσα και την έστειλά μέσω e-mail μαζί και με την απόδειξη της πληρωμής.
Eγω τελικα εκανα print screen την φορμα συμμετοχης συμπληρωμενη και την εβαλα σε ενα εγγραφο word το οποιο το επισυναψα σε ενα email που εστειλα στον Κοε.
Ειναι ομως σοβαρα πραγματα αυτα? Πρεπει να ειναι τοσο δυσκολο να συμπληρωσουμε μια φορμα και να την στειλουμε? Επιεικα απαραδεκτοι!!!
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Κι εγώ αντιμετωπίζω παρόμοια προβλήματα.
Μπαίνω στο site του ΚΟΕ, αλλά δεν μου ανοίγει το αρχείο δήλωσης της συμμετοχής, είτε για e-mail, είτε για fax-ταχυδρομικό. Αυτά συμβαίνουν στο γραφείο μου, που είμαι πιό οργανωμένος.
Στο σπίτι ανοίγουν τα αρχεία και μάλλον θα τα εκυπώσω εκεί και θα τα στείλω με fax.
Ιδωμεν....

Υ.Γ.: Απ' ότι κατάλαβες Θοδωρή, είμαι λίγο πιο πίσω από σένα στην τεχνολογία...
 


Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
Υ.Γ.: Απ' ότι κατάλαβες Θοδωρή, είμαι λίγο πιο πίσω από σένα στην τεχνολογία...
Δυστυχως, δεν εχει να κανει με την τεχνολογια του καθενος, Γιαννη.Εσυ, εγω αλλα και οποιοσδηποτε θα πρεπει να μπαινει στο σαιτ του Κοε και απλα να συμπληρωνει τα στοιχεια του στην φορμα συμμετοχης και να παταει το SEND, τοσο απλα και τιποτα αλλο! Τωρα αν δεν λειτουργει οπως πρεπει δεν φταιμε εμεις που δεν ειμαστε προγραμματιστες και ειδικοι στους ηλεκτρονικους υπολογιστες!
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Φαίνεται (μου έχει τύχει και σε μερικούς πελάτες μου) ότι δεν πληρώνουν καλό προγραμματιστή και προσπαθούν να την βγάλουν εκ των ενόντων...
 


Sophiaouda

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2008
1.325
8
Φθινοπωρο
Εγω (που την εστειλα τις προαλλες) την εγραψα,εκανα save ας δικο μου αρχειο και μετα εκανα copy το email τους και την εστειλα.
Αν θελει καποιος εχω τη φορμα να του τη στειλω
 


Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
Φαίνεται (μου έχει τύχει και σε μερικούς πελάτες μου) ότι δεν πληρώνουν καλό προγραμματιστή και προσπαθούν να την βγάλουν εκ των ενόντων...
Μαλλον ετσι ακριβως ειναι και το θεμα ειναι οτι δεν εγινε τωρα ξαφνικα αυτο, αλλα προυπαρχει τουλαχιστον απο την προηγουμενη φορα στην εκθεση του Μαιου. Οφειλαν να το εχουν διορθωσει.
 


theogoniakennel

Well-Known Member
14 Σεπτεμβρίου 2010
1.134
2
ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-ΑΘΗΝΑ
Μαλλον ετσι ακριβως ειναι και το θεμα ειναι οτι δεν εγινε τωρα ξαφνικα αυτο, αλλα προυπαρχει τουλαχιστον απο την προηγουμενη φορα στην εκθεση του Μαιου. Οφειλαν να το εχουν διορθωσει.
Αυτές τις ημέρες σχεδόν το σύνολο των υπαλλήλων του ΚΟΕ βρίσκεται στη Θεσσαλονικη λόγω διεξαγωγής εξετάσεων εργασίας προκειμένου να υποστηρίξουν αυτό.
Οσον αφορά τον προγραμματιστή, ναι το πρόγραμμα είναι μια προσπάθεια ετών του κου Θ.Ζώρα το οποίο έχει προσφέρει, και υποστηρίζει αφιλοκερδώς.
 


omarock

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2009
2.836
7
Δραμα
Α μαλιστα για αυτο και του ΚΟΘ το συστημα εχει το ιδιο προβλημα?εστειλα 3 αιτησεις και μετα απο 2 μερες εμαθα οτι δεν πηραν καμμια και αυτα τα πουστικα ελληνικα και τα μεγαλα λογια ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΤΩΝ,ΠΡΟΣΦΟΡΑ,ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΩΣ,να τα κοψετε,πληρωστε να γινει η δουλεια,γιατι τωρα με τον αφιλοκερδη χανεται λεφτα το καταλαβαινετε αυτο?
Πιστευω οτι αυτος ο ειδημωνας που εχεται προσπαθει χρονια,απο τοτε αλλοι ειδημωνες εχουν φιαξει το Google,το Facebook,το Skype,το MSN,μιλαμε με καμερες,μεχρι και σεξ κανουμε,και ο αφιλοκερδης του ΚΟΕ δεν εχει βρει ακομα ακρη πως στελνουμε ενα εμαιλ?
Αυτα να τα λετε μεταξυ σας,διοτι εγω προσωπικα αισθανομαι ασχημα και προσβαλομαι οταν ακουω μαλακιες αδιαμαρτυρητα,μην λετε τιποτα χειροτερευεται την κατασταση με τετοια υποστηριξη γινεστε συνενοχως ηλιθιων.
 


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.834
5.073
patra
grdane.blogspot.com
Eυτυχως μου εστειλλε την φορμα η αγαπητη σοφια - ουδα, νεδα κλπ... :)
την τυπωσα την συμπλήρωσα, την σκαναρα και την εστειλλα με e-mail....φυσικα ολα αυτα με αγχος στις 27/9
πιθανα καποιος αλλος να τα ειχε παρατησει...
χωρια που ειχα σταντ μπαυ την αγαπητη ταρα έτσι ωστε αν δεν τα ειχα καταφερει να παει η ιδια αυτοπροσωπως στον ΚΟΕ.......
συμετοχές με πολύ τρέξιμο... κι ολα αυτα γιατι
ΑΡΝΟΥΜΑΣΤΕ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΟΥΜΕ ΤΥΧΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ ΚΑΙ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΟς ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΟΥΣ...... ( να θυμισω και το θεμα ιμπαν και ονομασια τραπεζας....)
 


nasouk

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2010
1.166
3
Εγω εστειλα mail μεσα στον Αυγουστο και μεσα σε 2 ημερες πηρα την πρωτη απαντηση και μετα απο 2 μερες πηρα καπακι κι αλλη απαντηση.:D
Μια χαρα:D
 






Alexia

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2008
6.350
202
65
Brussels
dolceconspirito.com
Αυτές τις ημέρες σχεδόν το σύνολο των υπαλλήλων του ΚΟΕ βρίσκεται στη Θεσσαλονικη λόγω διεξαγωγής εξετάσεων εργασίας προκειμένου να υποστηρίξουν αυτό.
Οσον αφορά τον προγραμματιστή, ναι το πρόγραμμα είναι μια προσπάθεια ετών του κου Θ.Ζώρα το οποίο έχει προσφέρει, και υποστηρίζει αφιλοκερδώς.
Υπάρχει όμως και η λύση εγγραφής μέσω http://www.doglle.com/
Γιατί δεν προσφέρει ο ΚΟΕ το έντυπο online;
 


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.834
5.073
patra
grdane.blogspot.com
ονλαιν το προσφερει αλλα είχε προβλημα η ιστοσελιδα....
ειναι κριμα και αυτο προσπαθω αν τονισω να εχουν κανει καποιοι τοσο κοπο... στο παρελθον... και για απλα ζητηματα να γκρεμιζουν το συγκεκριμενο εργο...
εφτασα να μιλησω τηλεφωνικα μαζι τους υποσχεθηκαν να με εξυπηρετησουν ( καπου το ανεφερα... ) αλλα τελικα με γραψανε κανονικα...
ευτυχως που ειχα την συνδρομη συμφορουμιτων....
 


Alexia

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2008
6.350
202
65
Brussels
dolceconspirito.com


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.225
10.277
Athens
Ναι όμως θα μπορούσε, όπως κάνουν οι περισσότεροι όμιλοι, να το προσφέρει και μέσω http://www.doglle.com/4daction/w2_detail_expo/3328/?login=&digicode=&langue=en&N_proprio= οπού μπορείς να έχεις λογαριασμό με τα στοιχεία του σκύλου σου και να πληρωσεις με πιστωτική.
Α μπράβο - ο ΟΚΑ το κάνει έτσι.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.191
Μηνύματα
896.913
Μέλη
19.976
Νεότερο μέλος
Μαρία8