Επώνυμη τροφή σκύλου και τιμή


Kazia

Well-Known Member
29 Ιουλίου 2011
92
0
13
Αθήνα
Χαιρετω, στα πετ σοπ οι τιμες για τις τροφες των σκυλων ειναι τσιμπημενες πανω κατω (ειδικα για 15kg) για μια επωνυμη τροφη, ξερετε απο που μπορεις να παρεις 15kg για τον σκυλο σε καλυτερη τιμη; Ευχαριστω
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.522
772
Ξεσσαλονικη!!!
δεν ξερω τι σκυλο εχεις.τον πηρες απο εκτροφεα?αν ναι,μιλα με αυτον.κατα τα αλλα,πρεπει να κανεις μια ερευνα αγορας.ισως βρεις κ 5-7 ευρω διαφορα σε καποια καταστηματα,αλλα θελει ψαξιμο.η αλλη λυση,ειναι να πας σε μια ,λιγοτερο καλη απο τις πολυ ακριβες τροφες.πανω κατω ,ποσα χρηματα θες να δινεις?
 






betelgeusse

Well-Known Member
14 Μαϊου 2011
301
2
38
germany
Βλεποντας τις τιμες που κατα καιρους αναφερονται στο φορουμ τρελαινομαι.
Μηπως θα σας συμφερε να αγοραζεται χονδρικη;
Φανταζομαι θα ερχεται φθηνοτερα
 


mavros44

Member
1 Μαϊου 2011
8
0
earth/greece/macedonia/katerini
Canidae all life stages 40 euro .

Αλλα το site του εισαγωγεα εχει πεσει εδω κ μια εβδομαδα.Αν εχει κανεις το τηλ ας μου το στειλει με pm.Ευχαριστω

Sent from my LG-P500 using Tapatalk
 


Kazia

Well-Known Member
29 Ιουλίου 2011
92
0
13
Αθήνα
δεν ξερω τι σκυλο εχεις.τον πηρες απο εκτροφεα?αν ναι,μιλα με αυτον.κατα τα αλλα,πρεπει να κανεις μια ερευνα αγορας.ισως βρεις κ 5-7 ευρω διαφορα σε καποια καταστηματα,αλλα θελει ψαξιμο.η αλλη λυση,ειναι να πας σε μια ,λιγοτερο καλη απο τις πολυ ακριβες τροφες.πανω κατω ,ποσα χρηματα θες να δινεις?
Δεν παιζει αυτο με τον εκτροφεα ειναι εξωτερικο :D
 


Kazia

Well-Known Member
29 Ιουλίου 2011
92
0
13
Αθήνα
70€ για 15kg ειναι πανακριβη παντως.. :/ ουτε χρυσο να περναμε.. ειναι αυτο τα εχουν σε μονοπωλιο.. παντως καποιες τροφες που αναφερατε εδω θα τις κοιταξω.. οτιδηποτε αλλο γραψτε να μαθαινουμε..
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Παντα σε συναρτηση και με τον σκυλο. Αλλος με 15 κιλα περναει 20 μερες και αλλος 120. Οποτε ο καθενας αναλογα με τις δυνατοτητες του κρινει.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk
 


woofwoof

Member
3 Νοεμβρίου 2011
6
0
τους είχα τηλεφωνήσει προ μηνός και μου είπε ότι δεν έχει τροφή και ότι δεν ήξερε αν και πότε θα γίνει ξανά εισαγωγή. Μάλλον κάτι δεν πάει καλά με την εταιρεία, γι' αυτό και θα κατέβασε την ιστοσελίδα
 


woofwoof

Member
3 Νοεμβρίου 2011
6
0
Ξέρει κανείς αν πουλάνε επώνυμη τροφή σε χονδρική ή ποια εταιρεία πουλάει απευθείας; Είχα ρωτήσει την αντιπροσωπεία της ACANA και μου είπαν μόνο από τους κτηνιάτρους. Γνωρίζετε κάτι για τη ROYAL μήπως, γιατί έχω 9 μεγαλόσωμα σκυλιά και χρειάζομαι μεγάλες ποσότητες.
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.522
772
Ξεσσαλονικη!!!
που μενεις?με τοσα ζωα παντως κοιτα κ τιποτα αλλο....ακανα κ ρογιαλ....λαρτζ σε βρισκω για 9 σκυλια!!!!οσο οικονομικα κ να την βρεις,στην καλυτερη δλδ πχ την ρογιαλ θα την βρεις γυρο στο 58αρι....τα σκυλια σου υπολογιζε οτι θα τρωνε ενα σακι καθε μηνα το ενα...αντε κ να επεσα λιγο εξω,πες οτι θα χρειαστεις 7 σακια τον μηνα...μιλαμε για ενα 400αρι καθε μηνα!!!μονο για τροφες!!!!ειμαι σε κρισιμη ηλικια ρε!μην μου τα λες ετσι!!!!!
 






greedy

Well-Known Member
23 Απριλίου 2008
2.314
3
52
Πατρα
Ξέρει κανείς αν πουλάνε επώνυμη τροφή σε χονδρική ή ποια εταιρεία πουλάει απευθείας; Είχα ρωτήσει την αντιπροσωπεία της ACANA και μου είπαν μόνο από τους κτηνιάτρους. Γνωρίζετε κάτι για τη ROYAL μήπως, γιατί έχω 9 μεγαλόσωμα σκυλιά και χρειάζομαι μεγάλες ποσότητες.
Δεν εχεις κανενα φιλο εκτροφεα?
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.195
Μηνύματα
896.955
Μέλη
19.978
Νεότερο μέλος
Tina78