Εθνική έκθεση Ο.Κ.ΑΙ


sarah

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2008
98
0
BasKal said:
"2ος Καλύτερος Νέος Ειδικής (Το alaskan που βγήκε πρώτο ήταν του διοργανωτή της έκθεσης), κριτής ο Πρόεδρος του Κυνολογικού Ομίλου Βουλγαρίας κ.Kamen Litov "

Τι σημαινει αυτο; Αν δεν ηταν του διωργανωτη;

Επισης, ναι αισθητικα θαυμασιο το σκυλι, αλλα γιατι οι συμμετοχες του ειναι εντος, απο Κολοπετεινιτσα σε Κολοκοτρωνιτσι - και εκτος, Βουλγαρια;
Helloooooo!!!! Είναι 1 έτους......
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
ο βορεας ειναι τοσο τελειος που ερχομαι εδω και τον χαζευω και φανταζομαι διαφορα και οταν βρω πανω του κανενα ψεγαδακι,ειμαι σιγουρη πως ειναι η οθονη μου βρωμικη και την καθαριζω... :lol: :shock: 8) :lol: :lol:
 


sarah

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2008
98
0
galazio said:
ο βορεας ειναι τοσο τελειος που ερχομαι εδω και τον χαζευω και φανταζομαι διαφορα και οταν βρω πανω του κανενα ψεγαδακι,ειμαι σιγουρη πως ειναι η οθονη μου βρωμικη και την καθαριζω... :lol: :shock: 8) :lol: :lol:
Είσαι έτοιμη για χάσκυ??? :lol: :lol:
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
κοιτα,εγω τρελλαινομαι για σκυλια εργασιας ,με εμφυτα χαρισματα και πρωτογονα(ωχ,θα με μαστιγωσουν τωρα 8) :lol: ) ...τετοιο χασκυ ομως,για πες μου,εχεις ξαναδει στην ελλαδα? και να το ηθελα.... 8)ασε που θα ειμαι πολυ "φτωχη" για την προσωπικοτητα του...
 


sarah

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2008
98
0
galazio said:
κοιτα,εγω τρελλαινομαι για σκυλια εργασιας ,με εμφυτα χαρισματα και πρωτογονα(ωχ,θα με μαστιγωσουν τωρα 8) :lol: ) ...τετοιο χασκυ ομως,για πες μου,εχεις ξαναδει στην ελλαδα? και να το ηθελα.... 8)ασε που θα ειμαι πολυ "φτωχη" για την προσωπικοτητα του...
Ειδικά για την προσωπικότητα ...δεν το πιστεύω :lol: :lol: :lol:
Θα τα κατάφερνες! είμαι σίγουρος! :wink:
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
μωρε,εννοω αυτα που εχει αναγκη...δεν θα τα καταφερνα πλεον,πανε αυτες οι εποχες :roll:
 


Dr.Zhivago

Well-Known Member
18 Απριλίου 2008
2.944
17
Χανιά
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ!!!!

Είναι υπέροχο που ενώ έχει μεγάλο κήπο ξέρει πως το Χάσκυ δεν θα ευτυχίσει μόνο με αυτό....

Πραγματικά χρειάζεται περισσότερη άσκηση από σχεδόν όλες τις φυλές. Συν το ότι είναι από τους πιο έξυπνους σκύλους και βαριέται πολύ εύκολα...

Γίνεται καταστροφικός με τρόπους που άλλοι σκύλοι δεν μπορούν ούτε να φανταστούν! Τα λατρεύω!!!! Αλλά ναι, δεν είναι για όλους...
 


BasKal

Well-Known Member
2 Νοεμβρίου 2007
423
2
Ψψυχραιμιαααα!!! Θεωρησα οτι αδικειται (ειναι υπεροχο) εντος, με συμμετοχες μονο στην επαρχια, αφου προφανως δεν θα πηγαιναν Βουλγαρια αν ειχαν προβλημα μετακινησης. (Δεν ξερω που ειναι η εδρα). Οσο για τον διοργανωτη, ναι την αναφορα την βρισκω τουλαχιστο γελοια - και σαν να να τον λερωνει αυτον τον υπεροχο σκυλο. :(
Ε, η αγνοια ειναι κατι που με διακρινει...οσο για ελλειψη πρωτοτυπιας και λατρεια στα στερεοτυπα δεν το συζητω...:lol: :lol:
 


admin

Administrator
Staff member
21 Ιουλίου 2005
2.181
930
Οι φωτογραφίες με το λογότυπο του εκτροφείου αποτελούν διαφήμιση οπότε θα πρέπει να αφαιρεθεί το λογότυπο ή ολόκληρες οι φωτογραφίες.

Το θέμα μπορεί να είναι τυπικό,στην συγκεκριμένη ίσως περίπτωση,αλλά έχει ουσιαστική σημασία.

Συγνώμη για την αργοπορία και την ταλαιπωρία!
 


Faye

Well-Known Member
7 Φεβρουαρίου 2008
70
0
Η πιο αθλια εκθεση που εχω δει. Ντροπη.
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.190
Μηνύματα
896.910
Μέλη
19.975
Νεότερο μέλος
Michael1924